15 spôsobov, ako niektorí muži hovoria bez slov Milujem ťa

Aj keď to nehovorím, milujem ťa na zbláznenie


Má ma rád, nemá ma rád. Aby ste to zistila, nemusíte otrhať celú margarétku. Veľmi dobre viete, že niektorí partneri sú skúpi na slovo a preto nečakajte, než sa vyjadria. Všímajte si jeho gest a správanie. Tie vám prezradia omnoho viac.

Či už ste vo vzťahu nejaký ten piatok, alebo ste začali len randiť, ​​hlavné, čo vás zaujíma je, či vás má rád. Slová Milujem ťa ste zatiaľ ešte nepočula, alebo ich počujete len sporadicky a tak si lámete hlavu tým, ako to naozaj je. Na vyznania čaká aj moja kamarátka Linda, s ktorou túto tému preberáme zo všetkých strán. Jej všetečné otázky typu Ako spoznáš, že ťa Karol miluje? Hovorí ti to často? Ako si poznala, že mu na tebe záleží? dostávam často. A tak sme všetky zadané kamarátky dali dohromady zoznam, ako spoznáme, že nás milujú. Bez slov. A výskum vykonaný na Yourtango.com nám potvrdil, že sa v mnohom zhodujeme. Tu je 15 spôsobov, ako niektorí muži hovoria, že nás milujú.

1. Jeho bozky sú dlhé a vášnivé

Kto by nemiloval dlhé a vášnivé bozky? Ak ich váš partner často iniciuje a vy z nich cítite vášeň, je jasné, že sa v jeho srdci usídlila láska.

2. Jeho priatelia vás majú radi

Majú vás jeho priatelia radi a často vás pozývajú do svojej spoločnosti? Tak je to preto, že zrejme vidí, ako je s vami partner šťastný a oceňujú to.

3. Rád sa približuje

Dotýka sa vás, postaví sa v spoločnosti čo najbližšie k vám, vaša blízkosť ho teší? Človek, ktorého by ste nezaujímala a vnímal by vás ako cudziu, sa do vašej blízkosti hrnúť nebude.

4. Usmieva sa po bozkávaní

Nie je to len obyčajný úsmev, ale taký, ktorý v sebe nesie pozitívnu iskru. Ale aj ľahký lišiacky úškľabok hovorí Milujem ťa.

5. Pozorne počúva

Nemusí hovoriť moc ale nielen, keď ide o váš vzťah, počúva. A pamätá si. Tým ukazuje, čo pre neho vaše slová znamenajú.

6. Postaví sa rovno

Väčšina z nás má sklon hrbiť sa a mať horšie držanie tela, ako by sme mali. Ak sa však snažíte zapôsobiť na osobu, na ktorej vám záleží, budete stáť alebo sedieť vzpriamene.

7. Drží vašu ruku

Môže to vyzerať ako malé gesto, ale obsahuje všetku intimitu na svete.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
8. Volá alebo píše SMS bezdôvodne

Nie všetci ľudia to robia, keď sú zamilovaní, takže to neberte osobne, ak to tak nie je. Ale ak to robí, znamená to, že ste v jeho hlave usadená aj v situáciách, keď nie ste spolu a on na vás myslí celý deň.

9. Rád s vami trávi čas

Robí s vami rád rôzne aktivity? Nechce sa s vami stretávať len na večerách či párty, ale zájde s vami na nákup, pripravuje večeru, pomôže vymeniť gumy na aute, skrátka ukazuje záujem a ide mu viac než len o to, aby ste boli sexuálni partneri.

10. Často nadväzuje očný kontakt

Keď ste v bare s priateľmi, pozrie sa po miestnosti, aby s vami krátko nadviazal očný kontakt a usmial sa na vás? To naznačuje, že aj keď vy dvaja robíte rôzne veci, stále chce, aby ste si bola vedomá toho, ako veľmi mu na vás záleží.

11. Prstami si prechádza vlasy

Keď sú ľudia nervózni, majú tendenciu si prechádzať vlasy častejšie, než je obvyklé. Robí to váš partner, keď nastáva romantická chvíľka? Ak áno, mohlo by to poukazovať na to, že chce povedať niečo intímneho, ale nemôže nájsť slová.

12. Zrkadlí vaše správanie

Má sklon robiť rovnaké veci v rovnaký moment? Podoprie si hlavu ako vy, uchopí pohárik, založí podobne ruky? Ide o takzvaný izopraxismus čiže párové správanie, ktoré naznačuje blízky vzťah.

13. Kupuje vám „zmysluplné“ darčeky

Keď povieme „zmysluplné“, nemyslíme tým „drahé“. Premýšľa o tom, čo sa vám páči, čo vám urobí radosť alebo čo by ste mohli potrebovať, aby vám to uľahčilo život. Pamätá si, čo ste kedysi povedala, že sa vám páči.

14. Usmieva sa, keď je s vami

Čím častejšie sa muž úprimne smeje, tým myslí vzťah vážnejšie. Smeje sa vašim vtipom, usmieva sa na vás pri mnohých činnostiach, ktoré spolu robíte? Keď vás z diaľky vidí, víta vás úsmevom? Láska je tam.

15. Dotýka sa vás spontánne

Keď ste na verejnom mieste, položí vám ruku na chrbát, aby si vás udržal blízko? Chytí vás za ruku v reštaurácii, vonku, len tak kdekoľvek? Týmito náhodnými dotyky ukazuje, že s vami chce byť a to nielen sexuálne.

zdroj: zeny.cz/

Miluje mobil viac než vás? Vieme, ako ho tejto závislosti zbaviť!

facebook

Ako správne reagovať na lichôtky?