Patríte k sebe?

Vzájomný horoskop medzi znameniami.

Ako nájsť toho správneho partnera na celý život?

Muž narodený v znamení Vodnár sa zdá trocha uletený. Jeho správanie je nekonvenčné a často ľudí šokuje. Vôbec ho nezaujíma čo si o ňom druhý myslia. Robí si čo chce.

Žena narodená v znamení Kozorožec je jeho pravý opak. Táto žena sa stále kontroluje a veľmi jej záleží na tom, čo si o nej ľudia myslia. Keď sú Vodnár a Kozorožec spolu vonku a on začne zrazu na ulici tancovať a spievať uvedie ju do rozpakov.

Partnerská zhoda medzi Kozorožec a Vodnár v tomto zmysle nie je vôbec žiadna. Nemá preňho najmenšie pochopenie. Kozorožec musí mať rešpekt. Vodnár sa o rešpekt iných vôbec nezaujíma. Kompatibilita Kozorožec Vodnár je optimálna čo sa týka ich snov a plánov. Obidvaja chcú v živote dosiahnuť veľa a to ich spája. Kozorožec žije vo svete reality a je to praktická žena. Všetko čo chce si v podstate musí zaslúžiť. Dom, záhradu, možno šteňa, príjemné rodinné posedenia….

Toto všetko sa dá ľahko splniť. Vodnár je muž, ktorý žije vo svete fantázie. Mnoho jeho snov a plánov je doslova nesplniteľných, ale on sa tým vôbec nezaťažuje. Ona drží Vodnára pri zemi, čo je dobre. Vzťah medzi Kozorožec a Vodnár sa stáva harmonickým. Čo jednému chýba, druhý doplní. Pre znamenie Vodnár sú jeho priatelia najdôležitejší na svete. Má ich veľmi veľa a jeho partnerka bude musieť s nimi vychádzať.

Niekedy môže Vodnárova prílišná priateľskosť spôsobiť vo vzťahu žiarlivosť. Táto žena sa však nemusí báť, že ho stratí. Keď sa raz Vodnár zamiluje zostáva verný a lojálny. Žena narodená v znamení Kozorožec je ideálnou manželkou pre muža Vodnára. Je tichá, nevtieravá, nenáročná. Tento muž je zasa ideálnym manželom pre ženu Kozorožec. On vie ako priniesť do jej života vzrušenie, prekvapenie, zábavu. Tieto ženy sú predurčené nasledovať svojho partnera a Vodnára je radosť nasledovať.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Keď sú Mesiac a Slnko v optimálnom postavení v čase ich narodenia, sex medzi týmito dvoma bude uspokojujúci. Ak však postavenie planét nie je harmonické, Vodnár a Kozorožec budú musieť pracovať na súhre pri milovaní. Našťastie ani pre jedno z týchto znamení neznamená sex veľa. Berú ho ako vrodený inštinkt, ktorý treba uspokojiť. Niekedy sa môže zdať, že on lieta pri milovaní kdesi v oblakoch a ona sa môže zdať odmeraná a chladná.

Časom sa však táto situácia zlepší a rokmi sa táto dvojica dopracuje k vysnívaným výšinám. Žena znamenia Kozorožec je zodpovedná, spoľahlivá, verná a trpezlivá. Mužovi znamenia Vodnár tieto vlastnosti chýbajú. Keď bude ona dostatočne trpezlivá a tolerantná naučí tieto vlastnosti aj jeho.

ĎALŠIA STRANA