Patríte k sebe?

Vzájomný horoskop medzi znameniami. Ako nájsť toho správneho partnera na celý život?

Kompatibilita Rak Vodnár nie je práve najlepšia, ale ich rozdiely môžu byť práve to čo ich bude k sebe priťahovať. Muž znamenia Rak bude považovať ženu Vodnára za príliš tvrdú a krutú. Nevidí v nej ani štipku ženskosti zo začiatku. Tieto ženy nie sú práve najcitlivejšie stvorenia na zemi. Ne rozplačú sa pri dojímavých scénach vo filme ani sa nedokážu nekontrolovateľne smiať na hlúpom klaunovi.

Žena znamenia Vodnár nedokáže tieto veci ani predstierať pre muža, ktorého miluje. Zostáva sama sebou za každú cenu. Vodnári majú radi spoločnosť a celkovo ľudí. Majú vysoko vyvinutý zmysel pre spravodlivosť a vždy stoja na strane slabších. Práve tieto vlastnosti muža Raka priťahujú a veľmi mu imponujú. Vzťahy medzi Vodnár a Rak budú určite okorenené mnohými hádkami a konfliktami kvôli peniazom. Raky ako dobre vieme šetria a nemíňajú svoje ťažko zarobené peniaze.

Pre znamenie Vodnár peniaze znamenajú voľnosť a blahobyt. Akonáhle táto žena dostane výplatu dokáže polovicu minúť na niečo po čom už dávno túži. Takže oddelené bankové účty budú tým správnym riešením na tento problém. Našťastie však týchto dvoch vždy privedie naspäť humor a schopnosť zasmiať sa na sebe. Žena Vodnár okamžite odpustí Rakovi scénu kvôli peniazom ak ju on rozosmeje. Intímny život týchto dvoch nebude hneď od začiatku ideálny.

Muž Rak musí ženu Vodnára naučiť ako na to a že sex môže byť krásny ak sa dvaja milujú. S jeho trpezlivosťou a skúsenosťami a jej ochotou sa učiť a nasledovať partnera docielia výbornú zhodu. Rak je nežný a zároveň vášnivý milenec. Jej bude veľmi imponovať jeho pozornosť a romantická povaha pri milovaní. Jeho zasa neprestane fascinovať ako sa ona rýchlo učí a prispôsobuje. S harmonickým postavením planét pri ich narodení bude žiť táto dvojica uspokojujúcim sexuálnym životom. Rak je kardinálne znamenie a to znamená, že musí viesť svoju partnerku. Je vodca.

Žena Vodnár je však fixné znamenie a to znamená, že on absolútne odmieta, aby jej niekto dominoval alebo jej dokonca rozkazoval. Našťastie muž narodený v znamení Rak vie iných viesť s takou láskou a svoju panovačnosť kompenzuje takou nežnou pozornosťou, že si táto žena ani neuvedomí, že mu vlastne zobe z ruky a robí práve to, čo on chce. Človek musí pre lásku robiť kompromisy a bude odmenený pocitom súdržnosti a bezpečia.

ĎALŠIA STRANA

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.