24 signálov, že ste na pokraji síl

Ženy majú nebezpečný zvyk dať v energetickom slova zmysle to posledné, čo majú. Totálne sa vydať zo všetkého. Zďaleka nie vždy ide o potrebnú pomoc niekomu, kto je v núdzi. Niekedy sa žena vysiľuje úplne zbytočne v nádeji, že bude považovaná za dobrú, že sa jej dostane lásky. Niekedy čisto len z hlúposti.

Že sa sily vyčerpali a definitívne došli, si žena zvyčajne uvedomí neskoro. Možno by bolo dobre, keby mala k dispozícii nejaký varovný signál dochádzajúceho paliva, rovnaký, aký majú autá. Blikanie by včas signalizovalo potrebu dobitia energie a zabránilo by poškodeniu zdravia. Bohužiaľ, nič také neexistuje. Rovnako ako auto bez kvapky benzínu potom žena v ten najnevhodnejšom okamihu zostane stáť uprostred cesty. Nezostáva, než čakať na niečiu pomoc a dúfať, že schopnosť fungovať sa rýchlo vráti.

Existuje mnoho rôznych príznakov, že ste blízko emocionálne priepasti. Uvádzam tie najčastejšie.

Rýchlo vyhľadajte nový zdroj energie, ak:

1. Lezú vám na nervy všetci ľudia. Blízki aj neznámi, dokonca len samotné čítanie ich SMS alebo komunikácie na sociálnej sieti vás dráždi.

2. Zle spíte, myšlienky vám bránia zaspať. Nespavosť vyčerpania klasicky sprevádza.

3. Zle vyzeráte. Emocionálny stav je zo vzhľadu celkom jasne čitateľný.

4. Málo jete, alebo na jedlo vôbec zabúdate. Nemáte kedy, nemáte chuť …

5. Jete príliš veľa, nevnímate chuť jedla. Nebezpečný príznak vedúci navyše k nadváhe a obezite.

6. Máte problémy s prípravou jedla – buď to nie je dobré, alebo to vôbec nie je na jedenie. Nemáte náladu ani chuť variť. Veľmi naliehavý príznak.

7. Kvety u vás doma vädnú. Starostlivosť dobrá, výsledok žalostný. Rastlinám sa u vás nepáči. Najvyšší čas nájsť súlad svojej duše s jej ženskou podstatou.

8. Nemáte ani pomyslenie na sex. Proste nie a dosť. Akékoľvek náznaky alebo dotyky vás len dráždi. Ak nemáte všeobecne nižšiu potrebu sexu, je čas sa zamyslieť. Nútiť sa nemá zmysel. Je potrebné dobiť sily.

9. Maródujete. Niekedy je choroba jediný spôsob, ako si organizmus vyžiada oddych. Ako vás prinúti, aby ste si ľahla a odpočívala.

10. Do ničoho sa vám nechce. Ani umývať riad, upraviť sa, ani sa osprchovať. To je príznak veľkého vyčerpania. Niekedy dokonca niečo naozaj chcete, ale nedokážete sa prinútiť. Potrebujete pravidelný, nie len nárazový odpočinok.

11. Depresívne a pesimistické myšlienky. Pozorujete, že sa prepadáte do podobných stavov? URÝCHLENE potrebujete dobiť energiu, než sa vaše myšlienky materializujú.

12. Ráno sa nedokážete prebudiť, ustavične by ste spala. To je signál krajného preťaženie a vyčerpania.

13. Odtrhujete sa na svojich blízkych. Ak sa náhle odtrhujete od manžela i deti, rodičov, je zjavne niečo v neporiadku a to nie až teraz, ale už dlhšiu dobu. Ste vyčerpaná, potrebujete novú energiu a odnáša to vaše okolie.

14. Nechce sa vám s nikým hovoriť. Ženy si väčšinou rady porozprávajú, či už s blízkymi alebo so širším okolím. Pokiaľ nemáte náladu vôbec na nikoho, niečo je zle.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

15. Nemáte náladu ani vôľu o seba starať. Ak sa vám nechce ani sa učesať, nalíčiť sa alebo prezliecť tričko, je to veľmi nebezpečný príznak vysokého štádia vyčerpania.

16. Všetky peniaze míňate pre iných. Prišla výplata, a vy ju miniete za dcérine šatôčky, lego pre syna, košeľu pre manžela, záves na okno v obývačke, nájomné a poplatky … peniaze sú preč. Čo ste kúpila pre seba? Nič. Na seba ste ani nepomyslela. To je zle a signál varovne bliká: Nabi energiu !!!

17. Nič nechcete. V obchodoch vás nič neosloví, o nič nemáte záujem, ani o parádu, ani o knihy. Keď sa vás niekto pýta, čo by ste si priala, neviete, čo odpovedať. Tiež to sú prejavy nebezpečnej skľúčenosti a vysilenia spôsobeného energetickým deficitom.

18. Sama sebe sa nepáčite. Na toto telo sa vám nechce nič kupovať ani obliekať, túto tvár nemá zmysel líčiť, tiež vlasy česať. Pohľad do zrkadla je vám nepríjemný, fotografovať sa, no hrôza. To sú veľmi znepokojujúce príznaky. Najvyšší čas obnoviť sily.

19. Zvýšený nepokoj. Pociťujete paniku a snahu mať všetko pod kontrolou? Ťažia vás obavy, nepokoj, pocity strachu, ktoré sa nedajú zvládnuť? Sú to zlovestné známky totálnej vyčerpanosti. Nemáte už silu ovládať vlastné emócie, opúšťa vás sebadisciplína. Je najvyšší čas absolútne vypnúť a oddýchnuť si, nabrať nové sily.

20. Pohodlné oblečenie. Ak si oblečenie vyberáte nie podľa zásady „páčiť sa“, ale „aby bolo pohodlné“, idete zlou cestou. A o niečom to vypovedá. Zamyslite sa.

21. Príliš rýchle tempo. Máte pocit, že nežijete, že lietate. Do práce, do škôlky, na električku … dokonca aj do kúpeľne vchádzate vo vojenskom štýle – všetko stihnúť do troch minút! Je čas spomaliť, vydýchnuť si a upraviť krok na normál.

22. Nadbytok „musím“. Musím toto a tamto, najskôr musím toto, potom tamto … Opatrne, toto je varovný príznak!

23. Všetko sama. Chcete všetko robiť sama? Nikto iný to neurobí ako vy? Potom buďte pripravená tiež sama seba intenzívne a často dobíjať. Nikto iný to za vás neurobí. „Všetko sama“ patrí k alarmujúcim signálom.

24. Súdy a odsúdenia. Prebrala ste všetky zo všetkých strán a nenechala na nich niť suchú? Vládu, susedov aj filmové hviezdy? Teraz sa možno bavíte, ale vydala ste príliš síl, navyše na zlú vec. Čoskoro príde prepad.

Ak ste sa v niektorom z bodov našla, je najvyšší čas dobiť sily. Čo najskôr si nájdite nejaký spôsob odpočinku a dobitie síl. Prechádzku, vonnú kúpeľ, čítanie, film.

zdroj: adaline.cz/

Čo robiť, keď je partner úplne beznádejný v posteli

facebook

Hádky partnerov sú prirodzené. Ale pravdu pri nich nemá ani jeden z nich.