Čo robiť, keď je partner úplne beznádejný v posteli

Niet pochýb o tom, že sex zohráva v dlhodobom partnerskom vzťahu veľmi významnú úlohu. Partner môže byť vo všetkých ohľadoch takmer dokonalý, pokiaľ ale nedokáže ženu uspokojiť po sexuálnej stránke, ťažko potom bude mať vedľa seba spokojnú ženu a naopak. Podľa odborníčky na vzťahy Tracey Cox možno väčšinu týchto vecí napraviť. Jediné, čo riešenie nemá, je absencia chémie v začiatkoch vzťahu.

V období zamilovanosti by mali obaja partneri doslova túžiť po každom dotyku či bozku svojho náprotivku. Akonáhle to tak nie je, potom existujúce sympatie zrejme úplne postrádajú sexuálne chémiu a je len malá pravdepodobnosť, že tomu niekedy bude inak.

Samozrejme existujú výnimky, najmä u ľudí, ktorých predchádzajúce sexuálne zážitky neboli dobré a trvá im dlhší čas, než sa dokážu uvoľniť a dať priechod vášni. Avšak na to nedá spoliehať.

Vzťahy bez sexu tak dlhodobo fungujú skôr sporadicky a často len vtedy, ak je takýto vzťah rozhodnutím oboch jedincov a partneri majú ohľadom vzťahu úplne zhodná očakávania.

Fungujúce chémie na začiatku síce tiež nezaručuje skvelý sex po celý život, avšak je to dobrý začiatok, s ktorým sa dá pracovať aj po 20 rokoch partnerstva. Dosť často sa stáva, že po viacročnom vzťahu je chémia to jediné, čo partnermi drží pohromade.

Techniku ​​sa dá naučiť

Partner hneď od začiatku nemusí byť dokonalý milenec. Pokiaľ ale bude chcieť, môže sa ním stať. Techniku ​​sa jednoducho zvládne naučiť každý, je ale dôležité byť trpezlivý a chcieť sa učiť. Rovnako tak je dôležité, aby k sebe partneri boli otvorení a od začiatku dávali najavo, čo sa im páči a čo nie.

O sexuálnych zručnostiach pritom nerozhoduje počet predchádzajúcich milencov či mileniek. Najmä tí, ktorí mali do tej doby veľmi krátkodobé vzťahy, často na jednu noc, bývajú horšími milenci, než tí, ktorí mali len niekoľko sexuálnych náprotivkov, ale po dlhší čas.

„Ak vás teda partner priťahuje, ale v posteli vám príliš nevyhovuje, potom vezmite iniciatívu do vlastných rúk. Nikam sa neponáhľajte, pomaly a iste druhého navádzajte k veciam, ktoré sú vám príjemné, a vždy mu dajte jasne najavo, ako sa vám daná vec páči. Veľakrát je lepšia vec ukazovať ako hovoriť. Jednou z najlepších vecí, čo môžete pre druhého urobiť, je, že pred ním budete masturbovať. Veľmi ľahko tak zistí, aká technika u vás skutočne funguje, „odporúča pre Daily Mail Tracey Coxová.

Ďalší dobrý trik na posilnenie dôvery je, ak spolu milenci začnú robiť niečo, s čím ani jeden dovtedy nemal skúsenosť. U oboch sa tak bude jednať o niečo nové, vopred nepoznané.

„Naopak sa snažte odolať svojmu nutkaniu druhému okamžite predviesť, čo všetko viete a v čom máte navrch. V druhom to môže vyvolať len ďalšie pochybnosti. Zabudnite tiež na podrobné hodnotenie sexu bezprostredne po samotnom akte. Aj keď by malo ísť len o chválu, nikto nestojí o to, aby bol hodnotený každý jeho krok, „radí odborníčka.

Neskúsenosť môže byť devízou, ak sa druhý bude chcieť učiť

Vziať druhého za ruku a previesť ho všetkými úžasnými a potešujúcimi vecami, ktoré sa ponúkajú, môže byť v konečnom dôsledku pre oboch partnerov veľmi vzrušujúce.

Ak niekto prevádzkuje sex stále v tej istej polohe, potom je to zrejme z dôvodu, že s ďalšími nemá toľko skúseností a vsádza tak radšej na istotu. „Sexuálne istota chýba aj inak sebavedomým milencom. Ide teda o veľmi častý jav, ktorý je daný aj tým, že jedinci každý svoj krok príliš analyzujú a hodnotia svoje jednotlivé výkony. Ženy si potom mnohokrát predstavujú, ako v danej pozícii vyzerajú, namiesto toho aby si milovanie ako také skutočne užívali, „uzatvára Coxová.

zdroj: novinky.cz

Podvádzajte svojho partnera, ale najlepšie so svojím partnerom, radí advokát

facebook

Spánok počas dňa. Je to v poriadku?

Pena na holenie Shield Man

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.