Nenávidíte on-line zoznamky? Takto stretnete muža off-line!

Zoznamovacie profily sú jedna veľká lož. Kdekto si na nich uberá roky, retušujú sa vrásky, zbavuje sa kíl navyše. Skutočný svet je iný. Viete to, a preto už máte po krk všetkej tej on-line pretvárky. Lenže kde sa dá fajn chlap stretnúť, keď nie cez sieť? Možností je viac než dosť. Ktorú využijete ako prvú?

Čo očakávate od prvého kontaktu s niekým novým? Chemickú reakciu, podľa ktorej spoznáte, či „to“ tam je, alebo „to“ tam nie je. Hru hormónov, kedy sa vám rozbúši srdce a ruky naraz zvlhnú vzrušením, videohovory ani písomný kontakt nenahradia. Aj preto mnohí ľudia dávajú pri zoznamovaní prednosť osobnému stretnutia. Chcú vidieť, počuť, cítiť a všetko reálne prežívať v prítomnom čase.

Skvelá voľba, ale fajn chlapi na stromoch nerastú. Kde sa pohybujú, keď nesedia pri počítači, kam sa za nimi vydať a ako ich neodradiť?

1. Akcia s priateľmi doma aj vonku

Požiadajte kamarátku, aby vás pozvala na grilovačku či narodeninovú oslavu svojich detí, ktorú navštívi aj single či rozvedení oteckovia. Alebo spolu vyrazíte na kurz keramiky, ktorý priateľka už nejaký ten piatok navštevuje? Je to na Vás. V každom prípade využite kontakty a aktivity svojich blízkych, ktoré pre vás predstavujú šance. Podľa nemeckých sociológov sa totiž až 28% ľudí zoznamuje v okruhu známych. Stačí, keď začnete hovoriť „áno“ na rôzne ponuky trávenia voľného času. A čím viac ich bude, tým lepšie. Bábiku sediaci v kúte dnes moc šťastie asi nestretne.

2. Dobrovoľnícka činnosť a psík

Dobročinné akcie zbližujú. Nájdite si organizáciu alebo miesto, kde pomáhajú deťom, seniorom, zvieratám, sociálne slabým či chorým, všade vás prijmú s otvorenou náručou. Napríklad začnite navštevovať miestny psí útulok. Pomáhajte a nadväzujte kontakty s ľuďmi, ktorí ho majú na starosti, zaujímajte sa, kto si akého psíka odváža domov. Ak máte vlastného chlpáča, čo najčastejšie s ním vyrážajte do parkov a lokalít, od ktorých sa dá očakávať vyššia koncentrácia iných psíčkarov. Lámete si hlavu, ako začať konverzáciu? Jednoducho. „Ako sa volá váš psík?“

3. Nákupy v obchodoch s potravinami

Kto by to nepoznal! Pri pokladni rada a čakanie nie je nič moc. Všetci stoja, rozhliadajú sa a znudene skúmajú okolie. Tak prečo nezačať hovor so sympaticky vyzerajúcim gentlemanom pred vami? Aj keby sa za pár sekúnd ukázalo, že je zadaný, precvičíte sa v nenútenej konverzácii s cudzou osobou, čo sa jedine hodí. Úspech zoznamovanie totiž tkvie v ľahkosti, prirodzenosti a pozitívne vysielaných vibráciách. Verte, že pasívne role obete alebo drsný postoj skutočne nie sú atraktívne. „Zase je málo predavačiek? Už by s tým mali niečo robiť! Tiež máte chuť ísť inam? „Nie, toto si radšej nechajte pre seba …. Ženy v strese totiž muža nepriťahujú.

4. Komunity a skupiny

Beháte? Prihláste sa na maratón. Lúštite krížovky? Zúčastnite sa súboja nadšených krížovkárov. Kdekoľvek sa ľudia s rovnakými záujmami zhlukujú do skupín a komunít, je to pre vás dobré miesto na zoznámenie. Nechajte sa tým viesť! Alebo si zbaľte tašku a mobil a vyrazte za hranice všedných dní – zohnať parťáka pre cestovanie nie je zložité.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
5. Spolucestovanie

Aj keď sa súčasná situácia silno dotýka cestovania za hranice, pre flirt, zábavu a zoznamovanie to nie je prekážka. V okolí je predsa toľko krásnych miest, ktoré sa dajú prebádať – pokojne v dvoch a to v rámci spolucestovania, kedy si prizvete parťáka trebárs na jednodenný výlet na bicykloch. Svoju požiadavku zaregistrujte na nejakom cestovateľskom portáli a počkajte na spätnú väzbu. (I keď vás zoznamovanie on-line unavuje, stále je internet dobrý nástroj, ktorého sila sa dá využiť.) Navyše platí, že aj keby všetko zlyhalo, jedná sa o dobrý tréning v medziľudských vzťahoch. S každou skúsenosťou a novým priateľstvom rastiete ako človek a to je vždy sexi. Idete do toho?

zdroj: prozeny.cz

Prečo sa muži vracajú k svojim ex?

facebook

Toto sú tí najhorší muži pre vzťah!