V akej pozícii sa milovať podľa znamenia zverokruhu?

Aj keď nie ste skalný priaznivec astrológie, môžete nahliadnuť do tajov vášho alebo partnerovho horoskopu. Čo tým získate? Nehovorte, že sa vám nehodí vedieť, v akej pozícii sa milovať! Tušíte, ako to má rád Rak alebo Kozorožec?

Nemusíte veriť na hviezdy. Znalosť vášho alebo partnerovho znamenia zverokruhu berte ako zábavu a možný popud k spálňovej revolúcii, ktorá môže začať už dnes večer. Pozrite sa na najvhodnejšie milostné polohy všetkých dvanástich znamení!

Baran (21. 3. – 20. 4.)

Baran miluje výzvy. Vo vzrušujúcom ošiali môže byť veľmi dominantný až agresívny a obvykle sa zameriava na svoje vlastné potešenie. Najradšej je hore a udáva tempo. Preto sú pre vás ideálne jazdecké pozície. Skúste odvrátenú, kedy milencovi nastavíte chrbát. Môžete sa podľa ľubovôle predkláňať – a trochu aj predvádzať.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býk je zmyselný. Má rád zemité a priame spôsoby milovania. Ide mu o maximálny kontakt, čo najintímnejšiu interakciu a spojenie tiel. Rád využíva ľahké afrodiziaká v podobe sviečky alebo hudby, a vie, ako využiť svoju intuíciu a všetkých päť zmyslov. Ak si chcete sex užiť na maximum, voľte polohy s očným kontaktom.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dobrodružstvo, flirt, vášeň a sex. Láska bez neho pre Blížencov neexistuje. Je fanúšikom rôznych pozícií a variácií, nerád sa nudí. Sex na stoličke alebo na stole je pre vás báječný – rovnako ako milostné polohy bez očného kontaktu. Že milujete pohlavný styk pri stene „v rade za sebou“? Tak vidíte…

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pre citovo zainteresovaného Raka je nevyhnutné, aby si so svojím náprotivkom rozumel aj po duchovnej stránke. Vyhovuje mu misionár aj jazdecká poloha – záleží na rozpoložení a nálade. Skúste milovanie v pozíciách, z ktorých dobre vidíte partnerove genitálie a miesta, ktoré vás na ňom vzrušujú.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lev je v spálni dobrodružný a panovačný. Mení a vynachádza nové pozície a predvádza svoje zmyslové schopnosti. Ak patríte k nim, milujete akt samotný, ale radi ho okoreníte putami, hračkami a maskami. Všetky pozície, počas ktorých uplatníte zrkadlo, sú tie pravé. Baví vás všetky variácie psej pozície, rovnako ako poloha postojačky, tvárou v tvár a s nohou takmer na partnerovom ramene.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panna vyniká v účinnosti a presnosti. Pokiaľ ide o jej uspokojenie, nestráca zbytočne čas. Nevadí jej skúšanie nových polôh, ale nemali by byť príliš zložité, necítia sa potom vo svojej koži. Dajte prednosť pozícii nazvanej lyžice (obaja na boku, muž je za ženou), alebo sa pri misionári ľahko natočte na bok a jednu nohu zdvihnite nahor.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váha je priaznivcom jemného dotyku a rovnováhy. Inými slovami, to, čo dá a venuje, chce dostať späť. Vyhovuje jej poloha 69. Skúste pozíciu, počas ktorej muž sedí na pohovke a žena sa uvelebí v jeho kolenách čelom k nemu, hodí sa k vám.

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Škorpión potrebuje mať nad situáciou kontrolu a nerád prejavuje emócie. Ale vo vnútri skrýva extrémnu vášeň a túžbu po experimentálnom sexe (výmena rolí, zväzovanie a podobne). Rada pre vás? Stačí sa zo stoja predkloniť a vyšpúliť zadoček. Budete v siedmom nebi!

Strelec (23. 11. – 21. 12.)

Strelec potrebuje predohru zmyselnú, horúcu, ale nie príliš dlhú. Je spontánna a dá na inštinkt. Počas sexu využíva rôzny nábytok a užíva si pocit, ktorý mu doprajú pozície s hlbokým prienikom. Medzi tie patrí napríklad tá, kedy si muž stúpne na pokrčených nohách za svoju partnerku kľačiacu na všetkých štyroch a zasunie do nej penis zhora.

Strelec (22. 12. – 20. 1.)

Strelec vyniká v sebaovládaní a tak si môže sex užívať celú noc. Aj keď mu trochu trvá, kým sa naladí, kompenzuje to inak. Vyskúšajte kríženie nôh, rôzne prepletence, polohy pripomínajúce písmeno X a hlavne drep, kedy muž leží na chrbte a žena je v drepe na chodidlách, trup naklonený k milencovej tvári.

Vodnár (21. 1. – 20. 2.)

Vodnár je vizionár nielen v živote, ale aj v posteli. Sex si užije pri misionári aj hlavou dole. Tiež mu vyhovuje pozícia, v ktorej hrá hlavnú úlohu objímanie a trenie klitorisu. Tá správna poloha pre vás? Muž sedí, žena obkročmo na ňom, v pohyboch obaja rovnako aktívne. A práve vám by mohol vyhovovať análny sex, ktorý je nie každému príjemný.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryba je darca. Jej cieľom je potešiť toho, s kým zdieľa posteľ. V tomto prípade je vhodná pozícia lyžice, teda na boku „v rade za sebou“, to podobné v kľaku. Skúsiť môžete aj variáciu, keď žena leží na chrbte, nohy má pri sebe a položené do strany. Muž kľačí a priráža. Výhodou tejto pozície je očný kontakt a tesnosť lona, ​​ktorú zaisťujú stehná primknuté k sebe.

zdroj: prozeny.cz

Milovanie XXL a najčastejšie obavy baculiek

facebook

Poloha, ktorá dodá vášmu intímnemu zážitku nový rozmer