Vezmite to do svojich rúk! 15 krokov, ako zviesť partnera

Niektorí muži si to nesú v podstate už od škôlky, keď v kroví tajne prehovárali kamarátku Aničku, aby im dala pusinku. A aj v dospelosti a dokonca aj v manželstve alebo trvalom dlhoročnom vzťahu sú to práve oni, ktorí väčšinou iniciujú sex. Prečo? A ako to zmeniť?

Podľa britskej expertky na sex a vzťahy Tracey Cox iba štvrtina žien tvrdí, že aj ony sú pravidelne tými, ktoré hrátky odštartujú. Inak je iniciácia sexu skôr na mužoch. A to je škoda, „spravodlivé striedanie“ prináša benefity obom. Zviesť partnera znamená cítiť sa sexy, byť zvedený znamená cítiť sa žiaduca, ako ten, po kom druhý túži. Je to jednoducho výhra na oboch stranách.

Mnoho žien sa ale hanbí začať alebo k tomu ani nedostanú šancu, pretože muž je rýchlejší, iné sa obávajú, že to bude trápne, ďalšie jednoducho nevedia, ako na to. „Dobrá správa je, že toto je práve vec, ktorú sa môžete ľahko a rýchlo naučiť,“ hovorí Tracey Cox. Stačí si vraj osvojiť iba pár trikov!

Dve základné pravidlá

Prvé pravidlo znie, že pokiaľ sex nikdy nezačínate alebo je to len veľmi výnimočne, zabudnite na nejakú rafinovanosť. Váš partner nie je na iniciáciu z vašej strany zvyknutý, najskôr už ani nedúfa, teda jemné náznaky vášho záujmu možno už ani nesleduje. Takže pokiaľ nebudete vysielať naozaj zreteľne, ľahko vaše nenápadné signály prehliadne. „A vy potom budete akurát rozhorčené a rozčarované. Napokon ste sa odhodlali k akcii a nič z toho nie je,“ vysvetľuje Tracey Cox.

Druhé pravidlo sa týka správneho načasovania, aj od toho úspech závisí. Pokiaľ máte partnera, ktorý má na sex chuť vždy, samozrejme ste vo výhode a týmto sa trápiť nemusíte. Väčšina ľudí to ale má inak a sú fázy dňa, keď ľudia nemajú na milostné hrátky ani pomyslenie. „Ak je váš partner ranné vtáča, ale večer chodí spať veľmi skoro, asi nie je dobrý nápad vzbudiť ho o polnoci a skúšať ho zviesť. Ale keď to skúsite ráno, najskôr to skončí úspechom,“ radí Cox.

Ako na to?

Podľa Cox nie je iniciácia sexu nič zložité, len sa to tak môže zdať. Ide väčšinou o prekonanie osobnej hanby, inokedy o prelomení pohodlnosti, ktorú ste si za roky, kedy toto vždy robil partner, osvojili. Ide len o to skúsiť to a možností, ako na to je veľa. Pre začiatok vám Tracey Cox ponúka 15 variantov, z ktorých si určite vyberiete pár, ktoré budú vyhovovať práve vám.

1. Zašepkajte mu do ucha iba dve slovíčka: Chcem ťa! Nič viac nebýva potreba. Je to jednoduché, ale funguje to!

2. Pošlite mu zvodnú fotku. Môže to byť váš akt, ale pokojne len detail nejakej časti vášho tela, o ktorej viete, že ju obdivuje. Proste ho nažhavte tým, že mu ukážete, čo na neho doma čaká.

3. Pošlite mu horúcu textovku, ale tentoraz neriešte prevádzkové veci, kto čo nakúpi a zariadi, ale popíšte mu v správe, čo s ním máte v pláne doma robiť. Stačia dve tri vety. Po hodine mu potom pošlite ďalšiu sms, vlastne akési pokračovanie. A za ďalšiu hodinu ďalšiu správu. A tak to robte, kým sa nezídete doma.

4. Nechajte za seba hovoriť oblečenie. Máte nejaké extra sexy šaty, ktoré vlastne nikdy nenosíte, pretože sú až veľmi zvodné? Alebo máte šaty, o ktorých viete, že mu v nich pripadáte extrémne príťažlivá? Oblečte si ich a privítajte ho v nich, až sa vráti z práce!

5. Nepodceňujte silu sexi bielizne! Keď nakráčate do spálne miesto v pyžame v podväzkoch a zvodnej košieľke, okamžite pochopí, o čo vám ide.

6. Poproste ho o masáž. A potom si už len užívajte jeho dotyky tak, že pochopí, že táto žiadosť o masáž bola len zámienka pre sex.

7. Ležíte vedľa seba na pohovke a pozeráte film? Začnite ho hladkať po stehne a občas sa dostaňte rukou nebezpečne blízko jeho rozkroku.

8. Vypnite televíziu, posaďte sa mu do lona a začnite ho vášnivo bozkávať.

9. Vytvorte zoznam vecí, ktoré by ste s ním chceli robiť, a nechajte ho položený na jeho vankúši.

10. Privolajte ho k sebe do sprchy, jednoducho ho pozvite na sexi očistu. Alebo ešte lepšie, napustite vaňu, ponorte sa do nej, nechajte vykukovať ladne nohu a pošlite mu sms, nech za vami príde do kúpeľne.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

11. Zaobstarajte nejakú erotickú hračku pre pár a dajte mu ju ako spoločný darček pre vás dvoch.

12. Choďte spať nahá. Teda pokiaľ bežne chodíte do postele v pyžame alebo nočnej košieľke, pretože ak bežne spíte bez oblečenia, minie sa toto samozrejme účinkom.

13. Pritúľte sa k nemu v posteli do polohy lyžičky a natlačte svoju panvu na jeho pozadie. Pokiaľ ležíte čelom k sebe, tým lepšie, pritlačte svoju panvu na tú jeho.

14. Chyťte ho za ruku a dajte ju, kam sa vám zachce. Na svoje prsia, do lona, na zadoček.

15. Až spolu pôjdete napríklad na večeru alebo do kina, „zabudnite“ si vziať nohavičky. A dajte mu to vedieť… Ako? To už je na vás!

Spontánne milovanie je super, ale na druhej strane nie je dobré podceňovať dôležitosť správneho načasovania.

zdroj: prozeny.cz

Zvuky sexu. Ako v posteli stonať a znieť ešte lepšie?

facebook

Sexuálne napätie a ako ho zvládať