Zvuky sexu. Ako v posteli stonať a znieť ešte lepšie?

Sotva otvoríte ústa, dvakrát zamručíte, raz zahekáte a je hotovo? Milenec je vďaka tomu určite vzrušený až na povalu! Alebo nie? Skúste to inak. Sexi stonanie chce trochu viac zvodnosti a menej decibelov!

Sexi zvuky v posteli stupňujú vzrušenie, podtrhávajú chlípnu atmosféru a v neposlednom rade dávajú milencovi povedomie o tom, ako si vedie. On prilepí jazyk na váš klitoris, vy slastne zamručíte. Vďaka bohu, hneď sa mu uľaví, pretože aj bez slov dostane správu o tom, že zvolil správnu stratégiu a jeho dráždenie dopadá na úrodnú pôdu. Na stonanie je skvelá ešte ďalšia vec. Vždy sa dá vylepšiť. Cítite sa pri ňom trápne a neisto? Potom môžete zapracovať aj na pocitoch, ktoré vo vás vyvoláva. Už pri budúcom milovaní zaznamenáte obrovský rozdiel!

Ako znieť v posteli sexi?

Jemné zalapanie po dychu do uší druhých je obrovským spúšťačom vášne, rovnako ako dobre vybrané slovíčka: neprestávaj, ešte, pokračuj, to je ono… Tieto frázy znejú o dosť lepšie, ak máte zvodný hlas.

Evolučná psychologička zistila, že ženy majú v čase ovulácie svoj hlas položený o niečo nižšie ako obvykle, čo u silnejšieho pohlavia vyvoláva nebývalý záujem. „Mužom, na ktorých prehovorí ovulujúca žena, sa o päť percent zvýši srdcový rytmus a elektrická aktivita v koži vzrastie o dvadsať percent,“ zmienila sa vtedy vedkyňa. V preklade to znamená, že sú z vás paf. Bohužiaľ, škrípavý, ostrý, pichľavý či jasný dievčenský (až naivný) hlások toto kritérium nespĺňa, čo ale nie je koniec sveta.

Decibely lásky, to je muzika!

Britská sexpertka Tracey Cox hovorí, že väčšina ľudí je síce zdesená, keď začuje vlastný hlas, ľahký tréning ale dokáže veci zmeniť. „Počúvajte sami seba. Nahrajte si vlastný hlas, potom ho položte tak, ako je vám to sympatické, a snažte sa s ním zžiť. Hlavne nezabudnite dýchať. Bez prísunu kyslíka mozog nedokáže jasne uvažovať a my hovoríme vysokým a priškrteným hlasom, nevydávame teda žiadne sexy zvuky,“ odporúča sexuálnu guru v sukni.

Perfektné stonanie

Keď už rozpoznáte, aká poloha hlasu vám sedí, zamerajte sa na stonanie, vďaka ktorému vás milenec bude milovať ešte viac – a vy zase jeho. Keď uvidíte, že ho vaše vzdychy motivujú, zbavíte sa ostychu. Najprv ale zabudnite na všetko, čo je možné vidieť v pornofilmoch. Tými sa určite neinšpirujte, nepotrebujete sa páčiť kamere, ale sebe a partnerovi.

Pri sexe neklamte, nerevte ako Tyrannosaurus rex (je to príliš podozrivé a falošné), len sa stíšte a začnite s mäkším zastenením. Ľahko pootvorte ústa a vydajte zvuk – v hlasitosti tak akurát. Americká sexuálna terapeutka Laurie Mintz tvrdí, že tieto vaše vlastné zvukové prejavy slúžia aj na zvýšenie osobného vzrušenia. „Stonanie pomáha uvoľňovať zábrany, vďaka čomu sa ľahšie ponoríte do rozkoše,“ radí svojim klientkám skúsená lekárka. A to je práve tá najdôležitejšia časť „nácviku“.

Hrajte (takmer) bez pravidiel

Po pár zastenaniach prestaňte premýšľať, ako dýchať, ako mať pootvorené ústa, kam položiť ruky a čo hovoriť. Vypnite a nechajte svoje telo prestupovať rozkošou. Platí totiž, že so zosilňujúcim vzrušením sa prestávate strážiť, teda ste viac spontánne – zvuky už nepotlačujete, len ich prostredníctvom dávate najavo vlastný sexuálny blahobyt, čo je ten najlepší a najprirodzenejší variant.

Len sa skutočne vyhnite hlasnému kriku, to je pravidlo číslo jedna. Na muža niečo také pôsobí nereálne. Čo sa týka dvojky, pokúste sa nestonať priamo do milencovho ucha. Vo chvíli, keď sa necháte uniesť, môže byť pre protistranu hoci jeden, avšak neprimeraný a nečakane vydaný zvuk, dosť nepríjemný. Inak si nerobte starosti. Vaše stonanie pri sexe pravdepodobne nie je tak zlé, ako si myslíte. Ak zniete „naozajstne“, každé vyjadrenie rozkoše sa počíta a milenec je z neho vedľa.

zdroj: prozeny.cz

Orgazmus: Všetci ho chcú, nie každý je s ním však spokojný. Ako dosiahnuť orgazmus a prečo je pre nás taký dôležitý?

facebook

Nová forma slasti alebo naučte sa odďaľovať orgazmus

Maskara Limitless

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.