Patríte k sebe?

Vzájomný horoskop medzi znameniami. Ako nájsť toho správneho partnera na celý život?

Partnerská zhoda medzi Lev a Škorpión je všeobecne priaznivá. Samozrejme sa nájdu výnimky ako všade, ale väčšinou sa tento muž a táto žena k sebe hodia. Žena Lev je ovplyvnená Ohňom a muž Škorpión zasa Vodou. A keďže Voda je najsilnejším elementom prírody, väčšinu konfliktov ku ktorým medzi týmito dvoma dôjde on dokáže odstrániť alebo aspoň zjemniť.

Kompatibilita Lev Škorpión je priaznivá aj v tom zmysle, že Škorpión má viac životných skúseností a je veľmi múdry a žena Levica sa môže veľa od neho naučiť. Tento vzťah je veľmi prospešný hlavne pre ňu. Prvý problém, ktorý naštrbí vzťah medzi Lev a Škorpión sa bude určite tíkať peňazí. Ako dobre vieme Levice veľa a radi míňajú, často viac ako si môžu dovoliť. Škorpión nie je síce lakomý, ale určite nebude tolerovať keď on minie celú výplatu za jediný deň. Dobrým riešením tohto problému budú oddelené bankové účty. Našťastie je Levica karieristka a dokáže si na seba dobre zarobiť. Tieto ženy často zarábajú viac ako ich drahé polovičky.

Žena narodená v znamení Lev sa veru neuspokojí s vymieňaním plienok a varením troch chodov pre manžela. V sexe to bude medzi Levom a Škorpiónom všelijaké. Na začiatku vzťahu ju bude priťahovať jeho romantická a záhadná povaha. Po čase však môže takýto prístup považovať za nudný. Žena Lev potrebuje v posteli zmenu, vzrušenie a veľa pozornosti a vášne. Ak budú mať títo dvaja dáky problém, Škorpión sa (možno nevedomky) uchyľuje k sexuálnej abstinencii. Levica naopak potrebuje milovanie a musí dostávať lásku a pozornosť za každých okolností. Ak sa však táto dvojica bude naozaj snažiť, aby ich vzťah fungoval môžu sa dopracovať ku krásnej symbióze. Lebo ich spája vášeň a moc.

Obidve znamenia ich majú na rozdávanie. Nebezpečenstvo , že si navzájom zlomia srdce hrozí vtedy keď ju on nechá samú v spoločnosti, ne večierku alebo keď sa ona rozhodne nechať jeho samého cez Vianoce či iný dôležitý sviatok. Muži Škorpióny sú žiarliví a neznesú, aby sa na ich partnerku čo i len pozrel iný muž. Levice však milujú pozornosť a komplimenty a doslova vyžadujú obdiv opačného pohlavia. Neznamená to však, že to robia so zámerom byť neverné. Levica si musí uvedomiť aké kvality jej muž znamenia Škorpión ponúka. Citovú stabilitu a výnimočnú oddanosť. Škorpión si zasa musí uvedomiť kvality ženy Levice. A tými sú dobrosrdečnosť, štedrosť a veselá optimistická povaha. Ak sú si títo dvaja súdení a uvedomia si to čaká ich spolu krásna budúcnosť.

ĎALŠIA STRANA

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.