Milovanie XXL a najčastejšie obavy baculiek

Väčšie dievčatá si niekedy robia starosti s tým, čo si o nich ich milenci myslia a ako ich pri milovaní vnímajú. Zároveň trpia neistotou, či ich nadmerná veľkosť náhodou niečomu nevadí. Čo myslíte? Môžete sa v posteli odviazať aj s XXL krivkami? Po vyvrátení troch častých mýtov vám spadne kameň zo srdca!

Nie ste kosť a koža, ale zdravá a krásna ženská, ktorú má muž za čo chytiť. Jednoducho „krv a mlieko“, ako sa hovorí. Pokiaľ svoje kilá navyše viete nosiť a cítite sa v nich dobre natoľko, že to v posteli viete poriadne a sebavedome roztočiť, páni z vás zákonite musia šalieť.

Ale čo keď je to presne obrátene? Keď človek trpí neistotou alebo má napríklad nového partnera, u ktorého nechce nič pokaziť, môže byť sex problematickejší. Teda aspoň na oko. Ono totiž nič nie je také horúce, ako sa na prvý pohľad zdá.

Mýtus číslo 1: Muži riešia každú jamku

Isteže partner vie, koho si berie do postele. Ide tam s vami práve preto, že sa mu páčite. Muž je vizuálny tvor, ktorý sa vzruší už len tým, keď hodí okom po niečom zmyselnom a koketnom. Vaše telo hodnotí komplexne a považuje ho za nádherné, teda rozhodne neskúma, kde máte celulitídu, užíva si celkom iné veci. Napríklad vaše oblé krivky, plné prsia a koketný pohľad. Zákon znie: Ak považujete seba samého za atraktívneho, okolie vás vníma rovnako. Nie nadarmo sa bacuľky držia na rebríčkoch obľúbenosti v porno priemysle.

Mýtus číslo 2: XXL sex je nutne horší

Či máte alebo nemáte orgazmus, milujete sa tri minúty alebo hodinu, záleží z veľkej časti na vás. Ako už bolo naznačené, žena, ktorá nemá rada svoje telo, nedokáže sa uvoľniť a neustále rieši, ako bochník okolo brucha či väčšiu zadnicu zamaskovať, si sex skutočne neužíva a často ani nie je schopná dosiahnuť vyvrcholenie. Všetko je to v hlave, po technickej stránke nemajú macatejšie krásky o nič horší sex ako ich chudšia kolegyňa. Stačí sa správne natočiť a zvoliť polohy, pri ktorých je vám dobre.

Pohodlie zaisťuje pozícia lyžičiek, kedy ste s partnerom obaja na boku, alebo psia poloha na všetkých štyroch. Väčšie bruško neprekáža, milenec má voľné ruky na láskanie. Bez ohľadu na veľkosť a proporcie by sex mal byť zábavný a uspokojivý. Preto si pokojne dovoľte partnera osedlať! Pridržte sa  postele a nedosedávajte naň plnou váhou. Aj keď z cukru snáď tiež nie je, že? A užite si to!

Mýtus číslo 3: Nedá sa vykonávať facesitting

Úplné podmanenie partnera a naopak vaša maximálna dominancia. To je tak, keď si prisadnete alebo pridrepnete na milencovu tvár, roztiahnete nohy a umožníte partnerovi, aby mal dokonalý prístup k vašej jaskynke. Vaše lono osobu pod vami môže aj pridusiť, čo je obľúbené najmä u priaznivcov BDSM praktík.

Tak práve o tomto si nechávate iba snívať, pretože máte strach, že partnerovi svojou váhou rozdrvíte tvár alebo ho udusíte? Buďte v pokoji. Neexistujú žiadne záznamy o tom, že by sa v spálni baculiek niečo také niekedy stalo. O udusení ženy penisom sa toho však napísalo už veľa!

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

No ale dobre, pre pokoj zúčastnených strán sa dohovorte na bezpečnom signále, ktorý vám dá najavo, že sa máte viac nadvihnúť a hodiť spiatočku. Pevné stlačenie ruky, poškriabanie na nohe – akékoľvek gesto naznačí, že sa milenec necíti pohodlne, má obmedzený prísun vzduchu a vôbec je nesvoj.

Pokiaľ budete jeden druhého vnímať, pokojne si facesitting doprajte. Ak ste však stále z tejto pozície nervózni, rozhodnite sa pre klasického misionára (u neho je zaujímavé, že ak si ľahnete na chrbát, brucho vyzerá plochejšie) či polohu 69. A čo ďalšie riziká? Žiadne nie sú, snáď len to, že keď už vás partner raz zbožňuje, tak so všetkým všade!

zdroj: prozeny.cz

Nadváha je ochrana

facebook

Ako sa prestať prejedať a znovu získať kontrolu nad množstvom skonzumovaného jedla