Zmyselný manuál, ktorý pri sexe dostáva všetkých mužov

Nie, nepotrebujete sa stavať na hlavu, aby ste svojho milenca úspešne zviedli a uspokojili po všetkých stránkach, nielen tej fyzickej. Tieto jednoduché, ale silné techniky a triky zaberajú snáď na každého muža.

Zabudnite na inšpiráciu z porna aj exotické, krkolomné pozície, kvôli ktorým si akurát zablokujete krčnú chrbticu a v práci sa vinou bolesti chrbta ani neohnete pre spadnutú ceruzku. Ak zatúžite svojho muža nebývalo potešiť, a tým aj zlepšiť svoj milostný život, buďte hlavne originálne a zmyselné.

1. Začínajte mentálnou stimuláciou

Aj keď občasná brutálna rýchlovka na stojaka muža vzrušuje, všeobecne platí, že aj oni majú radi predohru. Ostatne, koreň slova predohra je hra ak tej majú chlapci všetkého veku blízko. Ukážte na samca, ktorého nebaví pohrávať sa s vlastnými chlípnymi myšlienkami a okolitými vizuálnymi podnetmi. Taký snáď ani nie je.

Milencovi sa nevrhnite hneď po rozkroku: vzdychajte mu do ucha, nechtami mu prejdite po hrudníku a jeho ruku naveďte na zapínanie svojej podprsenky. Všetko má svoj čas. Po tom, čo ho dostatočne nažhavíte, zmeňte rytmus. Pre mužov je veľmi sexi, keď to už nemôžete vydržať. Postavte sa pred neho, strhajte zo seba šaty a choďte na vec.

2. Bozkávajte s vášňou

Zadívajte sa mu do očí, hlboko a s vášňou. Pritlačte sa k nemu celým telom (najlepšie nahým). Do krvného riečišťa sa vám obom vyplavia hormóny dopamín, serotonín a oxytocín, ktoré sa postarajú o zníženie stresového hormónu kortizolu – a uvoľnia vás. Potom partnera náruživo pobozkajte. Je v tom naliehavosť a neochota čakať, až niečo také urobí on (ako sa od neho väčšinou očakáva).

3. Masírujte mu ego

Bez ohľadu na to, s akým mužom zdieľate posteľ, všetci do jedného majú ego, ktoré potrebuje masírovať. Vystrihnite mu nejakú poklonu, ocenenie, chválu, kompliment. Hocikedy stačí iba „chcem ťa“ alebo zmienka o tom, že po partnerovi túžite tak, až sa vám chvejú kolená. Do optimálnej psychickej pohody ale milenca dostanete aj tým, že mu pochválite bicepsy. Jedna dobre mierená veta urobí veľa práce!

4. Staňte sa majsterkou orálneho sexu

Bezpochyby najjednoduchšia a najefektívnejšia vec, ktorá muža privádza do varu, je orálny sex. Naučte sa mať rada jeho mužstvo, pri olizovaní penisu sa neškľabte a počas výkonu sa snažte udržiavať očný kontakt. Pripomíname, že najcitlivejšou časťou penisu je žaluď, je v ňom najviac nervových zakončení, tak na to myslite. A pracujte aj s podtlakom. Keď si penis vsuniete do úst, vtiahnite vzduch do pľúc. Čiastočné vákuum je pre neho veľmi príjemnou záležitosťou.

5. Buďte prítomná

Zviedla ste ho a pusou operujete v jeho rozkroku. Je blahom bez seba, akurát sa modlí, aby vám ten elán vydržal. Nie je potrebné doviesť ho k orgazmu hneď. Spomaľte, prestaňte a prenechajte iniciatívu zase jemu. V žiadnom prípade si neľahnite na chrbát a nerobte mŕtveho chrobáka. Najhoršou nočnou morou mužov je laxná milenka, ktorá len čaká, čo sa bude diať, a navyše neposkytuje spätnú väzbu – nestená, nehýbe sa alebo dokonca znudene vzdychá.

6. Nebojte sa skúšať nové veci

Sexuológovia podotýkajú, že priemerný pár má navyknuté dve tri polohy a spôsoby milovania, ktoré mu vyhovujú. To je síce v poriadku, ale hlavným dôvodom, prečo sa muži a ženy v posteli nudia, je rutina. Tú treba niekedy nabúrať. Už len preto, že potom býva príjemné vrátiť sa späť k svojmu osvedčenému spôsobu.

Navrhnite nákup erotických pomôcok, na dva týždne si zakážte misionárov, zaviažte oči alebo roztiahnite závesy a pomilujte sa pred otvoreným oknom, pod ktorým chodí veľa ľudí. Odvážna, dobrodružná a ideálne aj neskrotná milenka je pre každého zdravého samca výzvou.

zdroj: prozeny.cz

Sexuálne napätie a ako ho zvládať

facebook

Päť jednoduchých trikov, ktoré zlepšia váš sexuálny život

Lubrikačný gél 100ml

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.