Túžite vo vzťahu po sexuálnom naplnení? Vyberajte z týchto štyroch znamení!

Každé znamenie zverokruhu má svoje vlastné predstavy o intímnom živote. Niektoré považujú sex za najdôležitejšiu vec vo vzťahu, iným na tom zase tak veľmi nezáleží. A niektoré znamenia majú povesť najlepších milovníkov, ktorí vždy splnia partnerovo prianie. To samozrejme neznamená, že s ostatnými znameniami bude v posteli nuda.

Ak chcete, aby boli vaše sexuálne potreby naplnené, nezáleží len na vašom libido, je nutné nájsť aj vhodný náprotivok. Byť obetavý v posteli pre niektorých ľudí nie je prirodzené a pokiaľ to v sebe nemajú, len ťažko sa v tomto smere zmenia. Rozdávať potešenie však môže byť rovnako príjemné ako prijímanie. Ktoré štyri znamenia zverokruhu sú v posteli najštedrejší a oplývajú sexuálnou veľkorysosťou?

Baran

Baran patrí k ohnivému znameniu, takže nie je divu, že je vášnivý a netrpezlivý vo všetkých oblastiach života, teda aj v sexe. Barani sú milenci, ktorí vám budú chcieť splniť to, čo vám uvidia na očiach. Za to „môže“ ich súťaživá povaha, ktorá z nich robí vášnivých a veľkorysých milencov. Vedia, čo chcú a kedy to chcú. Pokiaľ to, čo chcú, ste vy, môžete si byť istí, že sa vám budú v posteli venovať na tisíc percent. Nečakajte ale veľa predohry. Pokiaľ stretnete Barana, bude s najväčšou pravdepodobnosťou chcieť, aby to pre vás bol mimoriadne nezabudnuteľný zážitok (ak spolu teda skončíte v posteli)

Býk

Býk v úlohe milenca rád zapája svoje zmysly, a to maximálne. Milujú sviečky, hodvábne prestieradlá, veľa dotykov a sex kdekoľvek je to možné, ideálne niekde, kde je to veľmi romantické (napríklad v prírode). Toto znamenie je v súlade so všetkými piatimi ľudskými zmyslami a bude vás túžiť vzrušovať vo všetkých smeroch. Keď sa im to podarí, bude to pre vás ten najuspokojivejší zážitok, aký si možno predstaviť. Sex s nimi vás dokáže vytočiť k šialenstvu a nabije vás v mnohých ohľadoch.

Váhy

Váham vládne planéta Venuše, bohyňa lásky, sexu a krásy. Aj preto sú Váhy skvelými partnermi v posteli. Sú romantickí, milujúci, kontaktní a veľkorysí. Ide im o to, aby vás uspokojili, preto sú nežní a užívajú si objavovanie vášho tela. Pred nimi sa nemusíte báť, že by niečo preskočili, každý milimeter vašej kože bude pohladený. Pozor ale, Váhy oceňujú vzájomné sexuálne uspokojenie. Sú otvorené sexuálnemu experimentovaniu a rady skúšajú v sexe všetko nové.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Škorpión

Škorpióny sú emocionálni aj ambiciózni a obe tieto vlastnosti vkladajú do svojho sexuálneho zážitku, čím sa sex s nimi stane najintenzívnejšou jazdou vášho života. Sú tiež duchovne založení, najmä pokiaľ ide o vaše potreby. Ponárajú sa hlboko do vašej duše, aby odhalili všetky vaše skryté túžby, len aby ich splnili s ohromujúcou zručnosťou. Škorpióny sú ale často extrémne vyberaví a majú vysoké štandardy, takže sa budete musieť zladiť s ich sexuálnou a emocionálnou intenzitou, aby ste boli neustále predmetom ich záujmu.

zdroj: blesk.cz

Čo na ženy najviac funguje? 5 vecí, ktoré sú na mužoch sexi aj po rokoch vzťahu

facebook

5 dôvodov, prečo dať šancu rannému sexu. Má nejaké nevýhody?