Ide mu len o sex? Dajte mu jednu zo 6 otázok a bude jasno

Vedie sladké rečičky a je tak ľahké mu podľahnúť! Využíva svoj šarm na to, aby vás len zviedol a následne zahodil ako použitú vreckovku? Či mu ide len o to, prezradí sa sám. Položte mu pár nenápadných otázok.

Podľa štatistík prežije sex na jednu noc aspoň raz v živote každý druhý človek. Muži pritom majú k jednorazovým sexuálnym dobrodružstvám trochu bližšie  a dokonca sa tvrdí, že je v nich dispozícia k anonymnému sexu geneticky zakódovaná.

Aj ženy si radi doprajú chvíľkové povyrazenie, avšak v momente, keď prahnete po dlhodobom vzťahu alebo sa citovo zaháčkujú, je obyčajné sexuálne dobrodružstvo sklamaním. Ak máte najmenšie podozrenie, že muž, ktorý vás zvádza, od vás zrejme chce niečo iné ako vy od neho, pustite sa s ním do uvoľneného hovoru. Už samotná jedna či dve dobre mierené otázky odhalia jeho úmysly!

1. Páči sa ti?

V prvom rade sa zaujímajte, ako vás muž vidí. „Čo si o mne vlastne myslíš?“ Jedinec, ktorý hľadá sex, vychváli skôr vašu telesnú schránku. Pravdepodobne začne tým, že ho zaujali vaše oči alebo vlasy (tým si pripravuje pôdu), potom prejde aj k iným častiam tela. „Si tak krásna, vieš. A tie tvoje nohy. Vraždil by som pre ne! „

2. Išiel by si so mnou na rande o siedmej ráno?

Podľa odborníkov sa zmysluplné partnerstvá budujú hlavne cez deň. Ľudia, ktorí sa ešte len spoznávajú, sa zvyčajne schádzajú v popoludňajších či podvečerných hodinách (či už fyzicky, alebo on-line). Nápadníka sa teda vážne spýtajte na netypickú dobu schôdzky: „Čo napríklad raňajky ešte pred odchodom do práce? A už si niekedy randil na poludnie? Láka ma to skúsiť. Zajtra mám čas. Ako si na tom ty? „

Ak ste pre mužov len možným zdrojom sexu, je pravdepodobné, že sa vám síce bude snažiť zapáčiť, ale v skutočnosti pre vás neurobí nič navyše. Na vašich citoch a prianiach mu zasa toľko nezáleží, tak prečo by si s vami vyjednávali schôdzku vo chvíli, keď sa mu to nehodí? Musí predsa do práce, čaká ho náročný projekt, sľúbil niečo kamarátovi … „Niekedy áno, ale teraz nie, je to tak narýchlo!“ Všímajte si neochoty a nezáujmu tráviť s vami viac času. Mužovi s hlbšími úmyslami je jedno, čo a kedy budete robiť, hlavne keď vás zase uvidí.

3. Chceš vedieť niečo o mojom živote?

Historky zo strednej, mladícke trapasy, plány do budúcnosti, ľudia, s ktorými sa stretávate. Áno, toto všetko človeka, ktorý plánuje nadviazať partnerský vzťah, zaujíma. Rád nahliadne do vášho života, aby si urobil obrázok, aká ste a čo od života chcete. Samec, ktorý prahne len po sexe, sa takýmto ponukám vyhýba a máva ešte dvojzmyselné narážky typu: „Nezaujíma ma, čo si kedy robila, ale čo potom budeš robiť – so mnou!“

4. Kam by si ma najradšej pozval?

Najlepšie miesto na svete pre sexuálneho lovca je predovšetkým jeho byt a posteľ, ďalej kaviareň s temnými kútmi, ktoré nahrávajú fyzickým dotykom, potom tiež nočné bary, kiná alebo hotely. Dávajte si teda pozor, aké je jeho obľúbené „stanovište“, prípadne kam často chodí či o akých miestach hovorí.

5. Môžeš mi o sebe povedať viac?

Párkrát už ste si napísali a zišli sa, ale vy stále neviete, s kým máte tú česť. Dotyčný je skúpy na slovo, informáciami o sebe šetrí, nehovorí o rodine, bývalých vzťahoch ani kamarátoch. Môže to byť skromný introvert, ale možno vás k sebe nechce zámerne pustiť bližšie a je to jeho taktika: čím menej toho o ňom viete, tým ľahšie sa vás zbaví, až si s vami užije.

6. Prišiel by si, keby u mňa boli moji rodičia?

Zabrúsiť na tému rodiny a záväzkov je trochu riskantné. Keď sa zmienite o rodičoch, môže to vyzerať, že príliš tlačíte na pílu. Na druhú stranu – ak je potenciálny partner neúprimný, zdesí sa a z kontaktu a vycúva. Potom je jasné, že posunúť váš „vzťah“ na inú úroveň nemal nikdy v úmysle.

zdroj: prozeny.cz

Orálny sex je príjemné spestrenie ale aj riziko

facebook

Podľa čoho si dnešní muži vyberajú ženy

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.