Vzájomná chémia medzi mužom a ženou: Podľa čoho spoznáte, že sa týka aj vás?

Už sa vám niekedy stalo, že ste úplne náhodou narazila na úplne cudzieho človeka a zamilovala ste sa do neho na prvý pohľad? A cítila ste, že ten druhý to cíti úplne rovnako? K týmto stavom nedochádza len v červenej knižnici. Deje sa tak vtedy, keď medzi dvoma ľuďmi existuje absolútna chémia. Ako ju ale spoznáte?

Chémiu medzi dvoma ľuďmi ničím nevynútite

Na chémiu medzi mužom a ženou môžeme pozerať ako na prirodzený stav, ktorý nikdy nevynútite. Ide o spojenie, po ktorom túži snáď každý z nás, avšak len málokto ho v živote zažije. Ľudia, ktorí medzi sebou absolútnu chémiu cítia, musia navyše sami vedieť, či ide o viac než o príťažlivosť a či má v ich prípade zmysel pustiť sa do vzťahu.

Odborníci na vzťahy poukazujú na to, že existuje hneď niekoľko typov chémie. A to intelektuálna chémia, sexuálna chémia a chémia lásky. Všetky dohromady potom vytvárajú absolútnu vzťahovú chémiu, čo je jedna z najintenzívnejších vecí, ktoré môžete v živote zažiť. Ak vás to k niekomu silne tiahne a máte pocit, že je medzi vami vzájomná chémia, podľa čoho tento stav konkrétne spoznáte?

Ste ako poblúznená

K tomu druhému vás to ťahá bez zjavného dôvodu. Možno ste si s mužom, ktorý vás priťahuje, zatiaľ vymenila len pár slov, ale vnútorne cítite, že sa veľmi dobre poznáte. Tiež máte pocit, že jeden na druhého stále myslíte, ale nedokážete si vysvetliť, prečo to tak je.

Cítite motýle v bruchu

Vždy, keď sa so svojím náprotivkom stretnete, ste z jeho prítomnosti mierne nervózna a cítite pomyselné motýle v bruchu. Veľakrát máte pocit, ako by ste bola na svojom prvom rande. Navyše váš náprotivok zažíva niečo podobné.

Nemôžete sa na seba vynadívať

Pohľad do očí nikdy neklame. Vzájomne sa okukujete a keď vás ten druhý prichytí, odvraciate pohľad a predstierate, že ste sa pozerala inam. Presne týmto spôsobom postupuje aj váš náprotivok. Tento nevinný očný kontakt pridáva chémiu, ktorú pociťujete, veľmi jedinečnú príchuť.

Máte pocit, že sa poznáte odjakživa

Keď ste sa dala s mužom, ktorý vás priťahuje, prvýkrát do reči, mali ste pocit, ako by ste hovorili rovnakým jazykom? Práve o tom tiež vzájomná chémia je. Cítite vďaka nej, ako by ste našla nového najlepšieho priateľa, alebo dokonca časť sama seba. Máte niekoho, komu sa chcete zverovať a s ktorým toho máte veľa spoločného. Máte podobné názory i zmysel pre humor a ste schopní navzájom dokončiť svoje myšlienky.

Usmievate sa na seba

Najväčším dôkazom vašej vzájomnej náklonnosti je obyčajný úsmev. Ide o to, že sa na seba neusmievate iba svojou tvárou, ale aj svojim srdcom a svojou dušou.

Keď ste vo väčšej skupine ľudí, zameriavate sa len na seba

Či už ste sa spoločne stretli s niekoľkými priateľmi, alebo ste vo väčšej skupine ľudí, zameriavate svoju pozornosť len sami na seba. Vaša chemická príťažlivosť vám napovedá, že ste tu jeden pre druhého. A to aj keď mlčíte a zdieľate iba jeden priestor.

Nemôžete sa dočkať, až sa znovu stretnete

Nemôžete na seba zabudnúť a tešíte sa na to, až sa znovu – hoci len náhodou – stretnete. Počítate hodiny, dni či týždne, kedy ste sa nevideli a nemôžete sa dočkať ďalšieho stretnutia.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Je medzi vami neuveriteľná sexuálna príťažlivosť

Dôležitou súčasťou vzájomnej chémie medzi dvoma ľuďmi je tiež fyzická príťažlivosť a sexuálne napätie. Vzájomne po sebe túžite a možno ste z toho aj veľmi nervózni. Skrátka cítite, akoby vás tá druhá osoba priťahovala každým kúskom svojho tela.

zdroj: jenzeny.cz/

Najlepší orgazmus? Vedci zistili, v koľkých rokoch na ženy čaká!

facebook

Ako si nenechať vziať šťastie? Buďte viac off-line