4 sladké vety, ktoré mu neverte

Ak vám váš nový objav povedal niektorú z týchto viet, mali by ste zbystriť.

Máte čerstvú známosť s niekým, kto vás s obľubou zahŕňa komplimentmi a silnými slovami? Jasné, môže to byť v poriadku a je lepšie, ako keby to bol ľadový princ. Napriek tomu ale existuje niekoľko viet, ktoré by u vás mali spustiť isté pochybnosti, či nie ste s niekým, kto vlastne nie je tak úplne úprimný a sladký, ale skôr vypočítavý a manipulačný.

To, čo cítim k tebe, som nikdy k nikomu necítil

Počúva sa to krásne, rozklepú sa kolená a prídete si výnimočná. Je ťažké vám hovoriť, nech si v návale zamilovanosti kazíte tieto krásne chvíľky, ale táto veta je dosť prehnaná. Láska sa dá vyjadriť aj inak. Ak tieto slová nepočujete po mnohoročnom vzťahu, ktorý je pre partnera naozaj životný, ale skôr v začiatku vzťahu, potom je niečo zle. Môžete si byť bohužiaľ skoro istá, že nie ste prvá žena, ktorej toto povedal.

Strašne rád by som s tebou bol, ale rozum mi hovorí niečo iné

Či už sa to týka len trávenie času s vami, alebo rovno celej otázky vzťahu a spoločného žitia, je táto veta absolútne hlúpa. Buď vás miluje a načúva svojmu srdcu, alebo vás nemiluje. Neexistuje variant, kedy vás naozaj bezhranične miluje a pritom ho rozum presviedča, že s vami nemôže byť. Snaží sa vám len povedať, že o vzťah s vami vlastne nestojí.

Ešte nikdy som nestretol tak úžasnú ženu

Pocit výnimočnosti má vo vás vyvolávať skutkami a správaním, nie sladkými rečami. Keď splní bod A, nech vám potom tiež dodá B, vo forme krásnych viet. Ak však chýba to prvé a len vás zahrnie komplimentmi, nie je to v poriadku. Využíva svoje manipulačné schopnosti a vyvoláva vo vás pocit, že si vás vlastne rozmaznáva, aj keď je realita trochu iná. Zvyšuje sa potom aj vaša oddanosť a zamyslite sa, či takému človeku naozaj oddaná chcete byť.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Si iná, neomrzela si ma, keď som ťa dostal, ako som to mal u iných

Škrabete sa na čele, ako takúto trápnosť môže vypustiť niekto z úst? Vedzte, že to nie je úplne neobvyklá veta a už ju počulo mnoho žien. A svete div sa, u mnohých to zafungovalo a vzbudilo to v nich pocit exkluzívneho tovaru. Ale naozaj sa nepozastavíte nad tým, že váš miláčik berie ženy ako trofeje a často ho omrzeli hneď po získaní? Čo keď to u vás príde až spätne a bude zase dobíjať inde?

zdroj: idnes.cz/

Gaslighting ako manipulácia vo vzťahu. Zrazu pochybujete, čo je pravda

facebook

Hlúposti, ktoré môžu zabiť lásku!