Sex po rokoch ako na začiatku vzťahu. Toto určite skúste!

Kto z vás si na začiatku roka nedal nejaké predsavzatia? Schudnúť, prestať fajčiť, začať cvičiť. A koľko z vás ho už dávno porušilo? Možno keby ste si dali zábavnejšie a hlavne viac vzrušujúce predsavzatia, boli by ste úspešnejší. Čo tieto sexi výzvy, ktoré zlepšia váš milostný život a vyženú rutinu zo spálne?

Nech sa vám to páči, alebo nie, keď s niekým žijete roky, tá prvotná vášeň a spálňové šialenstvo pomaly vymiznú. A z predtým bláznivo dokonalého sexu sa stáva rutina a občas aj trochu nuda. Zmeňte to! Britská expertka na sex a vzťahy Tracey Cox radí, čo stojí za to vyskúšať.

1. Slepý sex

Je to jednoduché. Miestnosť zatemnite a vy aj váš partner si zaviažte oči. Keď totiž „oslepnete“, budete sa musieť spoliehať na iné zmysly – hlavne na hmat a sluch. Budete sa jeden druhého viac dotýkať a tieto dotyky oveľa viac precítite. Lepšie tiež počujete svoj dych, stonanie a ďalšie zvuky, ktoré k milovaniu patria. A je tu ešte jeden bonus, a to moment prekvapenia. Netušíte totiž, čo má v pláne váš náprotivok, kde sa vás chce dotknúť a čo s vami chce robiť. Kým to neurobí! Budete stále držaní v napätí a to je tak moc sexi!

2. Zakaždým iný orgazmus

Skúšajte sa vzájomne priviesť k orgazmu najrôznejšími spôsobmi. Orálny sex, ručná stimulácia, súlož, erotické pomôcky, všetko je dovolené. Už len tým sa zbavíte rutiny a zabehnutých postupov, ale hlavne tým zvýšite svoje šance na vyvrcholenie. „Čím viac toho skúšate, tým vyššia je šanca, že dosiahnete orgazmus,“ potvrdzuje Tracey Cox.

Je to vlastne aj cesta k viacnásobnému orgazmu. „Zamerajte sa na dosiahnutie viac orgazmov, keď každý z nich je samostatný, ale reagujte na novú stimuláciu,“ radí sexpertka. To dosiahnuť už nie je zas tak zložité. Aj tu funguje vyskúšať všemožné techniky a medzi jednotlivými vyvrcholením si dopriať odpočinok. Počas neho si rozprávajte, maznajte sa, šeptajte si do ucha sexi slova. Vlastne jediné, bez čoho to nezvládnete, je čas! Pretože toto sú tie legendárne premilované noci, na ktoré sa nezabúda!

3. Vyspovedajte sa

Nie, nie je tým myslené, že by ste mali s partnerom bežať do kostola a vyspovedať sa tam zo svojich hriechov. Toto je taká vaša vzájomná sexy spoveď, kedy sa naučíte sa o sexe otvorene hovoriť. „To je veľmi dôležité, pretože neexistuje milostný problém, ktorý by nešiel vyriešiť, keď o ňom tí dvaja dokážu hovoriť,“ vysvetľuje Tracey Cox. Ako na to?

Sadnite si spolu a každý päť minút hovorte. Keď jeden hovorí, ten druhý mlčí a počúva, kým nepríde rad na neho. Počas tej doby by ste mali vymenovať aspoň päť vecí, ktoré na sexe s partnerom milujete a ktoré vás dostávajú. A potom päť vecí, ktoré by ste chceli vyskúšať, zmeniť či vylepšiť. Nevezmeš to ako kritiku, ale len ako návrhy. Každú svoju túžbu detailne a sexy popíšte, už len si to predstaviť bude vzrušujúce.

4. Mesiac plný sexi drobností

Každý deň po dobu jedného mesiaca urobte niečo erotického! Nemusíte sa samozrejme denne milovať, počítajú sa aj drobnosti. Žeravá esemeska, zmyselná masáž, spoločná kúpeľ, raňajky do postele, vášnivý bozk vo chvíli, keď to ten druhý nečaká.

Prečo toto zaberá? Navodzuje to erotickú atmosféru a hlavne to vyvoláva pocit, že po vás ten druhý naozaj túži. A to je najväčšie afrodiziakum na svete!

5. Orgazmus bez rúk

Sex by mal byť zábava, tak sa nebojte sa hrať. Čo tak zviazať partnerovi ruky a požiadať ho, aby vás uspokojil bez ich použitia? Možno to bude chvíľami úsmevné, ale sex predsa nemusí byť vždy seriózne, vážny a účelný. Má vás spojiť nielen fyzicky, ale aj psychicky. A opäť je tu bonus. Toto obmedzenie vás oboch bude nútiť experimentovať a hľadať iné spôsoby, ako sa dostať na vrchol. Takto vrátite iskru do vašej spálne!

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
6. Mesiac bez sexu

Čože? Vzdať sa na mesiac sexu má byť rada, ako ho vylepšiť? Áno! Na mysli je totiž len zákaz klasickej súlože, všetko ostatné (orálny sex, maznanie, bozkávanie, erotické pomôcky) je povolené. Po prvé budete nútení skúšať všetko možné a za druhé zvýšite vašu vzájomnú túžbu. Koniec koncov poznáte to – zakázané ovocie chutí najlepšie!

zdroj: prozeny.cz

Čo mimo posteľ môžete urobiť pre báječný sex?

facebook

Chcú vás muži len na sex? Možno robíte tieto 4 chyby!