Spôsoby, ako urobiť sex oveľa zaujímavejším

Kedy sa štyri ruky stretnú najrýchlejšie? Keď vykĺzne! Alebo keď pri milovaní niečo bolí. Obom sa dá predchádzať, ba čo viac. Existujú spôsoby, ktoré robia milostné laškovanie pohodlnejšie, rajcovnejšie a zaujímavejšie. Čo sa vám bude páčiť zo všetkého najviac? Pretočte sa a nechajte za seba prehovoriť nohy alebo panvu!

Pre mnoho žien je penetratívny sex, keď penis jazdí pravidelne dovnútra a von, najmenej uspokojivý. Počas neho si totiž klitoris všíma málokto a to stereotypné zasúvanie mužského pohlavného údu do ženského lona síce je príjemné, ale obvykle k dámskemu orgazmu nevedie. Teda pokiaľ však nepoužívate nejaký z mazaných a super ľahkých trikov, ktoré robia sex pestrejší. Určite si nejaký z nich nesmierne obľúbite!

Využite silu mäkučkých vankúšov

Tvrdá podlaha môže spôsobiť otlaky napríklad na kolenách a milovanie na nej tiež nie je práve príjemné. Máte po ruke vankúše? Výborne. Vďaka nim si urobíte pohodlie, a keď si jedným alebo dvoma vypodložíte panvu, zmeníte uhol prenikania penisu. Najcitlivejšou oblasťou je oblasť kúsok pod vašim bruškom. Preto vyskúšajte hlavne misionársku pozíciu, ale určite sa neobmedzujte len na ňu. Vankúš či vankúše si vsuňte aj pod brucho vo variácii psej pozície na všetkých štyroch. Vyššie položené boky rovná sa hlbšiemu prieniku.

Ako na ploché brucho?

Farebná jeseň je ďaleko pred dverami, čím ubudne pár možností, kde mať sex a tak je stále z čoho vyberať. Spálňu si nechajte na december, teraz využite príjemné teploty a začnete sa dráždiť na schodoch cestou domov, vo výťahu, v aute, ale napríklad aj v prezliekacej kabínke obchodov… Že je „to“ odvážne a pubertálne? V poriadku, jedná sa o cielený zámer!

Stačí pár minút škádlenia a fantázia sa vám rozbehne na plné obrátky. Nemusíte mať hneď sex, ale povzbudíte svoju kreativitu! Na druhej strane však neplánovaná rýchlovka pripomína spontánny a bezstarostný sex na začiatku vzťahu. Preto sa nebojte odviazať.

Sťahujte svaly panvového dna

Ak nie sú svaly panvového dna oslabené v dôsledku choroby, obezity, pôrodu či veku, prinášajú zhýralý úžitok pre obe strany. Keď ich priamo pri pohlavnom styku sťahujete, docielite silnejšie dráždenie (konkrétne sa zvyšuje trenie penisu), znásobenie vzrušenia a hocikedy aj rýchlejší nástup orgazmu. Čo musíte urobiť? Keď vycítite, že sa váš dlhodobý partner, s ktorým máte vyriešenú antikoncepciu, blíži k výbuchu slasti, zatnite svaly a takto v zovretí ho nechajte vyvrcholiť.

Otáčajte sa

Milenci si obvykle inštinktívne hľadia do očí (alebo naopak vôbec, pokiaľ k sebe nemajú blízky, hlboký vzťah). Aj s tým sa dá experimentovať. Milujete jazdu hore? Otočte sa k milencovi chrbtom a užívajte si predstieranú anonymitu. Vnemy sú úplne odlišné. A už ste obaja mali orgazmus, hoci ten bradavkový, bez toho aby ste neprivreli oči?

Nechajte nohy hrať hlavnú rolu

Zaujímavých výsledkov sa dá dosiahnuť aj krížením nôh, ich naťahovaním a pokrčením. Pokiaľ chcete, aby sa váš partner dostal hlbšie, zatlačte kolená na hrudník, alebo nohy narovnajte a držte ich vysoko vo vzduchu, mierne naklonené k vašej hlave, pomyselne sa snažte dotknúť stropu.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Skúste odlišný rytmus

Sem tam, sem tam. Vylepšite svoju „ťahovú“ techniku ​​a s milencom uzavrite dohodu, že si vyskúšate trochu niečo iné. Jedno pomalé a hlboké ponorenie penisu, potom štyri plytké zásuny. Opakujte, kým vás to bude baviť. Medzičasom si nechajte pánsku pýchu vsunúť medzi nalubrikované prsia, stehná a potom aj „vaginálne pery“ (pysky). Jedná sa o vítané spestrenie každého milovania!

zdroj: prozeny.cz

Čo je vo vzťahu dôležitejšie ako sex?

facebook

Sex ako barometer vzťahu. Ako veľmi ukazuje, či vám to klape?