Týmto ženám nikto neodolá! Dôležitú úlohu zohráva sebavedomie, humor aj vrelé slovo

Zamilovať sa, cítiť motýliky v bruchu a zažívať pocit dokonalého šťastia? Všetci po tom túžia. Viete, čo muža priťahuje na ženách najviac? Do akých žien sa zamilovávajú úplne bláznivo?

Ako vyzerá žena, ktorej muž úplne prepadne? Budete sa diviť, ale o super krivkách, skvelom sexe a sviečkovej ako od mamičky to nie je (aj keď to určite nie je na škodu). Hoci sa mužom často prisudzuje, že sú príliš ovplyvnení fyzickou príťažlivosťou, na zamilovanie potrebujú výrazne viac.

Čo teda robí a ako sa chová žena, ktorá osloví to najhlbšie v nich?

Ženy, ktoré si vážia samé seba

To, že si žena váži sama seba a úplne prirodzene vyžaduje rešpekt aj od partnera, je jedna z najatraktívnejších vlastností. Nezaujíma ju v prehnanej miere, čo si myslia ostatní, vie dať najavo svoj názor a chová sa tak, ako ona sama považuje za správne. A že občas urobí chybu? Kto nehrá, nevyhrá! Z chyby sa poučí alebo sa za ňu vie ospravedlniť a ide ďalej. A to muža baví.

Nezávislé ženy, o ktoré treba bojovať

Byť žiaduca a trochu nedostupná nikdy neprestalo byť sexy. Muža dráždi (v dobrom), keď nie je ľahké ženu získať a že by ju mohli naopak veľmi ľahko stratiť. Sú to lovci, a aj keď im občas berie ženská emancipácia trochu vietor z plachiet, baví ich o ženu usilovať. Je to výzva.

Uvedomujú si, že ich vysnívaná žena ich nepotrebuje na to, aby sa cítila výnimočná. A to ich hecuje a provokuje, zároveň ich to ale núti na sebe pracovať, aby ich tieto kráľovné prijali do svojho života.

Vášnivé ženy, ktoré baví život

Muža ďalej priťahujú energické a pozitívne ženy, ktoré vedia žiť naplno, sú vášnivé a nadšené. Páči sa im, že majú svoje sny, nevzdávajú sa a idú odhodlane za svojimi cieľmi. Obdivujú na nich, aké sú nadšené a inšpiratívne, a je im jasné, že život po ich boku rozhodne nebude nuda.

Naopak bábiky, čo sedávajú v kúte a čakajú, kým ich niekto vyvedie von a urobí im program, mužov odrádzajú, nepredstavujú totiž žiadnu výzvu.

Spokojné ženy, ktoré tvoria domov

Rovnoprávne postavenie mužov a žien by mala byť samozrejmosť. Muži nepotrebujú puťku domácu, od ktorej sa dočkajú trikrát denne teplého jedla.

Na druhú stranu majú radi pocit, že na nich doma čaká milujúca žena, ktorá navyše dokáže vytvoriť útulný domov. A pretože tvrdenie, že len šťastná žena môže tvoriť šťastnú rodinu, je preverené, snažia sa páni, aby mala ich druhá polovička dôvody na spokojnosť.

Muži (rovnako ako ženy) potrebujú mať čas na kamarátov a koníčky. Imponuje im, keď má žena aj svoj život a svoje plány (teda aspoň tým, čo za niečo stoja). Ale keď im potom občas otvorí dvere milujúca žena s pripravenou večerou a úsmevom na perách, dokážu to oceniť.

Pohodové ženy so zmyslom pre humor

Zmysel pre humor a nadhľad je niekedy nedostatkový tovar. Niektoré ženy majú pocit, že ak si budú robiť srandu samy zo seba, nebudú si ich muži dostatočne vážiť. Ale je to práve naopak. Zasmiať sa samy sebe, keď poviete alebo urobíte nejakú hlúposť, je očarujúce. Muža fascinuje, keď vidí, že ženu hneď tak niečo nerozhodí a že vie byť pozitívne. Môžu sa potom spoľahnúť, že v kríze pre nich bude parťákom.

A pozor! Byť trochu drzá a robiť si srandu z neho? Zdravo sebavedomého muža to vždy zaujme.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Chytré ženy, ktoré sa neboja diskusie

Krásavice interkontinentálne možno lákajú na prvý pohľad, ale pokiaľ si s ňou nemajú páni čo povedať, záujem opadá.

Hoci sa všeobecne tvrdí, že uvravenejšie bývajú ženy, aj muži majú radi, keď ich partnerka vypočuje, a to s úprimným záujmom. A ak má žena rozhľad a dokáže sa vyjadriť k najrôznejším témam, muži to ocenia. V spoločnosti sa potom šuchoria ako pávy, že tá múdra ženská so zaujímavými názormi pôjde na konci večera domov práve s nimi.

zdroj: prozeny.cz

Ako sa správa žena s nízkym sebavedomím?

facebook

Čo muži na ženách naozaj nemôžu vystáť? A ako byť iná?

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.