Čo mužom vadí na ženách: 6 najhorších chýb

Každá žena chce byť milovaná a žiadaná. Nezriedka v tom však samy sebe bránia. Nedostatky silného pohlavia sú známe všetkým, pokiaľ ide o túto znalosť o ženách, bolo to donedávna podstatne horšie. Preto sa objavuje čoraz viac článkov informujúcich o tom, čo mužom u žien lezie na nervy. Pozrite sa, na čo sme pri svojom malom prieskume narazili.

  1. Zbytočné komplexy. Nemá zmysle pokúšať sa niekomu podobať. Buďte aká ste a majte zo seba radosť. Keď sa vám na sebe niečo nepáči, začnite športovať, zmeňte účes alebo štýl obliekania.
  2. Na prstoch by ste spočítali ženy, ktoré vedia zložiť poklonu inej žene. A nepokladajú to za nič nepekného. Ženám je od prírody daná súperivosť s inými a je pre nich dosť ťažké pochváliť krásu alebo peknú postavu iné ženy. Oveľa lepšie sa im darí takej žene závidieť a s kamarátkami ju ohovárať.
  3. Žiarlivosť. Niektoré ženy žiarli na každý mužov krok. Keď spolu stretnú mladú dievčinu, žena je hneď celá napätá. Len zriedka má také správanie nejaký reálny dôvod. V budúcnosti to môže prejsť do hotovej paranoi alebo nejakej choroby. Nakoniec to muža omrzí a vzťah sa rozpadá.
  4. Nerešpektovanie osobného priestoru. Sú ženy, ktoré chcú, aby im muž venoval všetok svoj voľný čas. Časom z toho vzniká napätie. Žena kontroluje muži zásuvky, telefón, vypytuje sa „nenápadne“ priateľov, kolegov či príbuzných, aby si zistila, kde muž bol. Ženy by nemali zabúdať, že muž nie je ich majetkom.
  5. Veľa rečí. Po ťažkom pracovnom dni si muž chce doma oddýchnuť, doma ho však zaplavuje príval zbytočných informácií. Ženský mozog ľahko postrehne a uchová každú maličkosť, ale muž niečo také nepotrebuje. Lepšie je hovoriť menej a vecne. Večná zbytočná výrečnosť je jednoducho únavná.
  6. Hádanky. Ženy nezriedka hovorí takým spôsobom, aby muž bol nútený domýšľať si, čo chceli povedať a uhádnuť ich želania. Občas tiež s rovnakým zámerom mlčí. Ak sa muž nedovtípi, sú schopné sa uraziť a cítiť sa ublížene. Na svete je však naozaj len málo ľudí s telepatickými schopnosťami a čakať niečo také práve od svojho partnera nemá zmysel. Ďaleko lepšie je povedať veci rovno a nevymýšľať si nejaké hádanky.
GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Mnoho mužov sa s podobnými chybami zmieruje, zatvárajú pred nimi oči, alebo si na ne zvyknú. To snáď môže pre niekoho byť výhodou, na druhej strane je však možné, že muž stretne ženu, ktorá má tých chýb menej. Samozrejme odíde k tej, s ktorou sa bude cítiť lepšie. Naozaj chcete čakať, až si ten váš na vaše chyby zvykne? Čo sa nad sebou trochu zamyslieť a niečo zmeniť?

zdroj: adaline.cz/

Ako si vrátiť do mladosti a zbaviť sa všetkých príznakov staroby – fyzických i psychických

facebook

Dôvody prečo jesť ovsenú kašu