11 dôkazov, podľa ktorých spoznáte, že vás miluje, bez toho, aby povedal jediné slovo

Poznáte, že vás partner miluje a že je s vami šťastný? Niekedy je to ťažké, zvlášť keď muži neradi vyznávajú lásku slovami. Má ma rád, alebo nie? Veľmi často sú tým skutočným vyznaním skôr malé, tiché a nenápadné činy, ktoré napovedia, ako to s jeho city vlastne je.

Pamätá si, čo mu hovoríte

Chlap, ktorý svoju ženu miluje, ju počúva a pamätá si, čo hovorí, aj keď je to úplná maličkosť alebo triviálna vec. Tým vám dáva najavo, že vás berie vážne a že to s vami myslí vážne.

Chová sa k vám, ako k princeznej

Keď s vami partner zaobchádza ako s dámou, otvorí vám dvere, keď s vami niekam ide, alebo vám prenechá voľné miesto v električke, je jasné, že vás má rád.

Nevedia sa na vás hnevať

Aj keď sa pohádate, nevydrží sa na vás dlho hnevať. Zamilovaní ľudia nevidia dôvod, prečo byť na seba nahnevaní týždeň, pretože veci, keď je medzi nimi nejaký problém, si dokážu vydiskutovať. Ak teda muž príde a ospravedlní sa vám, je jasné, že mu naozaj záleží na vašich pocitoch.

Chce s vami zdieľať

Ak vás muž miluje, zvyčajne sa nehanbí pred vami otvoriť svoje vnútro a ľahko sa mu hovorí o všetkom, či už sú to jeho život, práca, plány, kamaráti alebo koníčky.

Vyhľadáva vašu prítomnosť

Muž, ktorý vás miluje, sa bude snažiť tráviť veľa času s vami a vo vašej blízkosti. A aj keď mu náhodou do vašej schôdzky niečo vlezie, urobí všetko pre to, aby vám to vynahradil.

Urobí pre vás prvé a posledné

Chlap, ktorému na vás záleží, nebude odvracať hlavu, keď vám bude zle od žalúdka a pokojne vám dokonca pridrží vedro pri hlave. Vstane v noci, aby vám pripomenul, že je na čase vziať si antibiotiká, ráno vám uvarí čaj a ešte vám povie, že vám to pristane.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Je vedľa vás nežný

Nie je to len bozk, ktorý dokazuje, že mu je s vami fajn, ale je to aj okamih po ňom. Keď vás muž letmo pobozká na líce a nič ďalšie sa nedeje, asi to nebude ozajstná láska. Ale keď vás po pobozkaní pohladí a ešte sa usmeje, je to znamenie, že vás miluje.

Túži sa vás dotýkať

Idete vedľa seba ako cudzí, alebo ide partner dokonca pár metrov pred vami? Tak to rozhodne nie je muž, ktorý by vás miloval. Chlap, ktorý je s vami rád, sa vás dotýka kdekoľvek aj na verejnosti, dá vám ruku okolo ramien alebo vás chytí za ruku a pevne vám ju stlačí. Náhodné dotyky dokazujú silu vašej lásky a blízkosť.

Rád sa na vás pozerá

Ste spolu niekde v spoločnosti a on sa na vás každú chvíľku otočí a pohladí vás očami? Aj keď je na druhej strane miestnosti medzi svojimi kamarátmi? Potom tým naznačuje, že chce, aby ste si bola vedomá toho, ako veľmi mu na vás záleží.

Stále vám píše alebo volá

Ak to ten váš nerobí, ešte to samozrejme neznamená, že vás nemiluje. Avšak keď to urobí, znamená to, že na vás proste v ten okamih myslí a že je rád, keď počuje aspoň váš hlas.

Dáva vám darčeky pre radosť

Nemyslíme tým drahé dary, ale darčeky, ktorými vám oznamuje, že skutočne vie, čo vás zaujíma a čo vám urobí radosť. Alebo darček, ktorý síce nie je na prvý pohľad romantický, ale ktorý skutočne zodpovedá vašej osobnosti.

zdroj .blesk.cz

Nízke libido? Za nechuťou na sex často stojí týchto 6 vecí

facebook

Radim Uzel: Povedzte si otvorene, čo vás vzrušuje