5 vecí, ktoré odlišujú super milenku od obyčajnej

Skúsenosti a roky  „driny i odriekania“? Nie, tí najlepší z najlepších v posteli nevynikajú maximálnou ohybnosťou tela alebo snáď oceľovými ústami a šikovným jazykom. Sexuálne zdatní pôsobia proti Coolidgeovému efektu a vedia, ako sa pri milovaní správať! Ako na to?

Chcete ho ohromiť, dostať na kolená, šokovať? Potom vynikajte v posteľovom umení a majte prehľad o faktoroch sexuálnej zdatnosti. Ktoré to sú? Vďaka týmto piatim veciam, ktoré na svojom blogu spomína sexuálny kouč Sean Jameson z írskeho Dublinu, na vás muži budú spomínať sa zasneným úsmevom!

1. Pochopenie seba samého

Podľa Seana Jamesona ženy aj muži, ktorí poznajú svoje vlastné potreby a túžby, bývajú v posteli lepší ako ostatní. „Zastávam pravidlo, že keď viete, čo chcete, mali by ste o to zároveň aj požiadať. Váš muž dokonca ocení, keď ho nenecháte hádať, ale ukážete mu, čo vám robí dobre. Tak mu pomôžte, „hovorí spomínaný expert s tým, že sa vyložene ponúka spoločná masturbácia, ktorá v tomto smere môže veľa prospieť.

2. Uvoľnenosť

Aká by mala byť osoba, s ktorou sa všetci chcú milovať? S ohľadom na osobné preferencie na túto otázku nie je jednoduché odpovedať, však uvoľneného milenca alebo milenku vítajú všetci. Keď si totiž veríte a ste presvedčení o svojej kráse i schopnostiach, ľahšie odstraňujete zábrany a vo väčšej miere skúšate nové veci.

„Na základe osobných zistení musím konštatovať, že schopnosť uvoľniť sa oddeľuje dobrý sex od zlého. Keď ste nervózna alebo sledujete svoj výkon, pohlavné spojenie zvyčajne nestojí za nič,“ objasňuje kouč. Tak prestaňte premýšľať o veciach, ktoré musíte urobiť. Zabudnite na projekty v práci a nevšímajte si škvŕn na koberci. Tie predsa počkajú! Alebo sú snáď dôležitejšie ako váš orgazmus?

3. Nadšenie

Keby ste zo všetkých vecí, ktoré z vás urobia sexuálnu bohyňu, mala vybrať jedna, ktorá by to bola? Írsky kouč je jednoznačne pre nadšenie: „Nadšenie v posteli nahradí takmer akýkoľvek nedostatok. Verte, že žiadna vaša technika nemusí byť perfektná. V podstate nie sú potrebné ani dlhoročné skúsenosti alebo ultra ohybné telo. Stačí, keď preukážete snahu a takzvane sa zapálite pre vec. „

Ukážte partnerovi, že s ním chcete mať sex. Tiež ho na milovanie nechajte čakať a vytvárajte sexuálne napätie. Pri milovaní vzdychajte, avšak majte na pamäti, že vaše nadšenie by malo byť skutočné, nie iba hrané. A pri nejakom bezhlavom nápade, napríklad po zabalení milencových semenníkov do alobalu a následnom hučaní do strieborných gulí (tieto vibrácie mnohým prídu fajn), sa tvárte vážne! Každá zvláštna expedícia si žiada entuziazmus!

4. Vnímanie a otvorená myseľ

Najlepší z najlepších majú otvorenú myseľ, ktorá sa zameriava na to, čo sa páči druhým. Pozornosť a vnímanie sú ďalším faktorom sexuálnej zdatnosti – bez nich nie je možné sa zdokonaľovať. Ak máte skutočný záujem učiť sa a počúvať, protistrana si bude pripadať ako v bavlnke. Dokazujte svojmu mužovi, že vnímate, čo s ním robí masáž, stonanie či orálne milovanie. Rozpoznajte podľa zášklbov milencových svalov, že sa blíži vyvrcholenie. Spomaľte, alebo naopak zrýchlite tempo ručnej stimulácie a majte o reakciách jeho tela väčší prehľad než on sám.

5. Čerstvosť

Tak dobre. Pochopíte seba samého, dokážete sa uvoľniť aj nadchnúť, zároveň prihliadame k telesným reakciám druhej strany. Teraz už si môžete myslieť, že viete ako na to. Nezaspite na vavrínoch! Aby na vás všetci spomínali v dobrom, musíte do sexuálneho života prinášať vzrušenie. Raz sa môže jednať o sex v novej pozícii, druhýkrát o experiment s erotickými hračkami.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

„Na túto akúsi čerstvosť si dajte obzvlášť pozor, pretože väčšina ľudí má po chvíli tendenciu tiahnuť k stereotypu. Zvlášť muži sú potom známi tým, že sa s rovnakou partnerkou nudia, pričom u nich opadáva sexuálny záujem, „upozorňuje Sean Jameson s odvolaním na Coolidgeov efekt, ktorý vedci pozorujú u cicavcov: samce mávajú vyšší záujem o nových sexuálnych partnerov, hoci tak riskujú koniec aktuálneho sexuálneho vzťahu. Partnerovu túžbu po čerstvých a nových zážitkoch by mali udržať pod kontrolou obmeny vášho sexuálneho správania. Aj to je považované za zručnosť … À propos, už ste niekedy omotali teplé, premastené špagety okolo milencovo penisu, a vyťahovali ústami jednu po druhej?

zdroj: prozeny.cz

O sexe s kamoškami? Toto im nikdy nehovorte

facebook

Predstierať orgazmus – áno či nie?