O sexe s kamoškami? Toto im nikdy nehovorte

Dievčatá sa spolu rozprávajú o všetkom možnom. Samozrejme aj o chlapoch a sexe. A je to dobre, správny pokec na túto tému môže váš milostný život vylepšiť. Ale pozor, keď to preženiete, môžete svoj partnerský vzťah ohroziť. O čom by teda mal správny hovor o sexe s kamarátkou byť?

O sexe sa s kamarátmi bavia ženy aj muži. Pravda ale je, že muži sa skôr snažia jeden druhému pochváliť, kým dievčatá sú všeobecne zhovorčivejšie a majú väčšie sklony k zverejňovaniu rôznych detailov. O čom s kamarátkami hovoriť a čo im naopak nikdy nehovoriť, rieši vo svojej poradni aj britská expertka na vzťahy, Tracey Cox.

Čo môžete o sexe povedať kamarátkam

Všeobecne platí, že čokoľvek vám prinesie nové informácie a skúsenosti, je prospešné. „V mnohých smeroch môžu tieto rozhovory ženám pomôcť a ich sexuálny život vylepšiť. Na druhej strane je to ale tak trochu tanec na tenkom ľade, pretože zdieľanie intímností s kamarátkami môže ohroziť váš vzťah s partnerom, „hovorí Tracey Cox. Medzi intímne témy, ktoré stojí za to s kamarátkami prebrať, patria najčastejšie nasledujúce:

Orgazmus Orgazmus je veľké a prospešné téma. Ak je pre vás ťažké ho dosahovať, iste vás trochu upokojí, keď zistíte, že kamarátka má podobný problém. Iná, skúsenejšia vám zase môže poradiť, ako na vec, aby ste vrchol dosahovali.

Chvála – Rozprávajte sa s kamarátkami o tom, ako dobrý je váš partner milenec. Ako je pozorný, snaživý, nesebecký. Keď tá chvála zaznie nahlas, budete pyšné, že máte také šťastie. A to je rozhodne sexy pocit, ktorý vám v spálni veľa prospeje.

Sexuálne pozície – Prečo sa nerozprávať o rôznych milostných pozíciách, aké kto kedy vyskúšal? Je to zdieľanie skúseností, ktoré potom môžete v praxi vyskúšať doma. A inovácií predsa nie je nikdy dosť!

Vibrátory – Téma sexuálnych pomôcok je tiež v poriadku, pretože sa opäť môžete dozvedieť niečo nové a zaujímavé. Pozbierajte od kamarátok užitočné tipy na to, čo by vám v zmyselnej výbave nemalo chýbať.

Vtipné príhody – Sex je zábava a niekedy prináša úsmevné momenty. Prečo sa nezasmiať nad historkami, ktoré ste si prežili? Pobavte kamarátky rozprávaním o tom, ako vás pri sexe načapala matka, alebo ako ste spadli z postele a podobne. Pozor len, aby ste si nepomýlili zábavné historky so zosmiešňovaním partnera!

Čo kamoškám o sexe nikdy nehovoriť

Niektoré veci okolo sexu by ale mali zostať čisto len medzi vami a vaším partnerom. „Nesmiete dovoliť, aby vám prestal veriť a žil v strachu, že čokoľvek sa v posteli stane, budú okamžite vedieť vaše kamarátky,“ varuje Tracey Cox. Váš náprotivok by potom bol v posteli opatrný a bál by sa, že bude podrobený súdu vašich kamarátok. „Pamätajte si, že tým najvhodnejším človekom, s ktorým si môžete o sexe skutočne otvorene a úprimne porozprávať, je a vždy bude váš partner.“

Špeciálne túžby – Má váš partner nejaké fantázie či fetiše, ktoré sa vymykajú štandardu? O nich kamarátkam ani slovo! Zveril sa vám s nimi a bola k tomu iste potreba odvahy. Je to obrovský dôkaz dôvery a keď to niekomu poviete, zradíte ju.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Veľkosť penisu, erekcia – Toto sú pre mužov naozaj citlivé témy. Nech má váš partner akokoľvek veľký či malý penis, rozhodne to nie je vhodná téma na dievčenský pokec. Rovnako tak kvalita jeho erekcie. To je len medzi vami dvoma.

Kritika – Sťažovať si na milostné nedostatky partnera nie je fér. Ak vám v posteli niečo chýba, po niečom túžite, mali by ste to povedať svojmu náprotivku, nie kamarátkam. Koniec koncov, ony ten problém nevyriešia, to môžete len vy a váš partner.

zdroj. prozeny.cz/

Ženy a orgazmus 3.diel – Cesta k vrcholu

facebook

Pre a proti náhodného sexu. Prečo a kedy si nechať zájsť chuť?