Čo o vás prezrádzajú vlastné sexuálne fantázie?

Takmer každý má sexuálne fantázie. Aké posolstvo sa za nimi ukrýva? Pokiaľ vo svojej mysli krotíme muža ako domina, patríte v bežnom živote k tým utláčaným. A ako je to v prípade milovania sa na verejnosti alebo túžby po dobrodružstve s cudzincom?

Čo sa deje v našich hlavách, je absolútne súkromné. Predstavujete si, ako si užívate s robotom kdesi vo vesmíre? No a čo! Nikto vás nemôže súdiť za to, že ste príliš odvážni, pokazení alebo úchylní. Fantázie sú fantázie. Ako na ne pozerá známa britská sexuologička Tracey Cox?

„Analýza fantázie je trochu ako analýza snov. Ide skôr o individuálny výklad než o všeobecné pojmy. Existujú však niektoré spoločné témy, ktorá skrátka a dobre platia stále, „opisuje sexpertka na svojom blogu a pridáva konkrétne príklady.

1. Bezpečne znásilnená

Fantázia „bezpečného znásilnenia“ predstavuje stav, keď podvedome túžite sa uvoľniť a vaša duša prahne po tom nechať sa pohltiť situáciou a rozkošou. V podstate druhému odovzdávate zodpovednosť a kontrolu. „Niektorí ľudia si myslia, že ženy skutočne chcú byť znásilnené. To je omyl. Nútenie k sexu vo fantázii nie je bolestivé, násilné ani desivé, „podotýka Tracey Cox.

2. Neodolateľne sexy

Dokonca aj tí najskromnejší ľudia si želajú byť žiaduci, preto si predstavujú, že im svet a milenci padajú k nohám  Je to normálne? Samozrejme. Podľa vyššie uvedenej odborníčky sa jedná o všeobecnú potrebu záujmu zo strany okolia. Niekedy sa opakujúce predstavy o neodolateľnosti stávajú nevedomým strachom, že v skutočnosti je opak pravdou. „Potom sa ozýva nízke seba hodnotenie,“ tvrdí Tracey Cox.

3. Domina, krotiteľka mužov

Žena, ktorá ovláda muža alebo ich má rovno za sexuálnych otrokov pôsobí agresívne. Tieto fantázie sú obzvlášť populárne u žien, ktoré v reálnom živote bývajú plaché a nenáročné. Túžba byť dominantnou šéfkou tak láka aspoň prostredníctvom snívania. A pochopiteľne je povolené si vo svojom vlastnom príbehu vziať to, po čom človek túži – a bez povolenia.

4. Sex s kýmkoľvek iným ako s manželom

Sused, kolega z práce, bývalý partner a ďalšie terče rozkoše. Znepokojuje vás, že s nimi vo svojich myšlienkach máte sex? Syndróm „chceme to, čo nemôžeme mať“ je v sexe obzvlášť silný. „Možno práve prechádzate nejakou krízou, počas ktorej vás partner nemôže uspokojiť, preto máte pocit, že na druhej strane ihriska je tráva zelenšia,“ objasňuje Tracey Cox.

5. Snívanie o orálnom sexe

Orálny sex je oproti tomu klasickému vnímaný ako intímnejší. Ak o ňom fantazírujete, chcete byť vrúcne sexuálne prijatí telom i dušou. Váš posteľový zážitok má byť maximálny a mimozemský, prajete si prežiť niečo hlbšieho.

6. Sex s osobou rovnakého pohlavia

Je to tak bežné, že ženy majú sexuálne fantázie o iných ženách. „Jednoducho premýšľajú o svojej sexualite, sú zvedavé a otvorené novým možnostiam. O ničom inom to nie je,“ zastáva názor Tracey Cox.

7. Divočina na verejnosti

Obdiv, ukážka zručností aj stret so zákonom, ktorý symbolizuje vzdorovitosť a chúťky ísť proti prúdu. To všetko vám podvedomie našepkáva v prípade, že fantazíruje o sexe v lietadle, na námestí či v aute zaparkovanom pri supermarkete. Adrenalín alebo túžba po pozornosti je váš život.

8. Anonymný sex

Užiť si sex s niekým, koho nepoznáte? Tento zážitok je zbavený všetkých emócií. Vyhýbate sa očnému kontaktu, ktorý predstavuje intimitu, pravdepodobne nie ste ochotní na vzťahu i sexu v reálnom svete pracovať, preto sa vo svojich myšlienkach radšej oddávate neosobným skúsenostiam. Možno máte v ruke i bičík …

9. Sado-maso

Mierny sadomasochistický výprask je spoločná fantázie oboch pohlaví a má biologické podtóny. „Agresivita je v živočíšnom svete bežná. Niektoré samice ovulujú, keď ich samec uhryzne,“ vysvetľuje Tracey Cox s tým, že tento druh vzrušenia je o zvýšenom prietoku krvi do erotogénnych zón, ako sú zadok a genitálie. „A tiež o zámerne vyvolanom pocitu viny. Veď predsa musíte byť potrestaní za svoje činy. „

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
10. Skupinový sex

Jedna z najbežnejších fantázií u žien aj mužov? Sex v trojici a skupinový sex. Opojná zmes exhibicionizmu, voyeurizmu, zvedavosti a ľudskej túžby po nadbytku láka a podpichuje myseľ. V podstate sa jedná o akési mentálne cvičenie, pretože väčšina ľudí je vo svojich túžbach odvážnejšia ako v posteliach. Takže, pokojne snívajte ďalej!

zdroj: prozeny.cz

Sex rozhoduje o tom, či ste v práci spokojní

facebook

Stále sexi! Čo robiť, aby ste ho vzrušovala aj po rokoch?