Stále sexi! Čo robiť, aby ste ho vzrušovala aj po rokoch?

Ako byť tou jedinou, ktorú si želá, po ktorej túži a nikdy ju neopustí? Dobrá otázka … Muž si vás musí vážiť, musíte pre neho byť nepostrádateľná a požehnaním. Nemyslite si, zadarmo to nebude!

Najčastejšie dôvody rozchodu prehliadate každý deň. Podľa psychológov je na vine odcudzenie či nedostatok pozornosti. Bohužiaľ, nikto vám nikdy nezaručí, že ten, koho ste až do dnešného dňa priťahovala, cíti stále to isté. Nemusíte sa však cítiť bezmocne. Existuje niekoľko jednoduchých vecí, ktoré môžete urobiť, aby váš vzťah nevyhasol. Ako pre mužov zostanete lákavou výzvou?

Nebuďte lenivá a pohodlná

„Nemienim klamať. Nebudem nikomu hovoriť, že ženám stačí akási vnútorná krása. Faktom je, že je to vaša vnútorná i vonkajšia krása, ktorá udržuje veci v chode, pričom nemôžete mať len jedno, alebo druhé. Potrebujete oboje “ domnieva sa sexuálny kouč Sean Sameson z írskeho Dublinu s tým, že ak ste ešte pred zoznámením s partnerom chodila do posilňovne, pokračujte. Jedla ste zdravo? Pokračujte. Kupovala ste si štýlové oblečenie? Pokračujte.

„Možno si myslíte, že je to nadnesené a myslené nevážne, ale ja, ako muž, ktorý o tom hovoril s mnohými ďalšími mužmi, môžem potvrdiť len jednu vec. Dbajte na oblečenie, telesnú hmotnosť, farbu vlasov a dokonca aj na to, ako vyzerajú vaše nechty, „apeluje kouč na svojom blogu s tým, že všetko je o provokácii, výzve. Ženy, ktoré nemusia dokazovať svoju cenu, ale majú ju prirodzene už len preto, že skrátka sú atraktívne alebo niečím zaujímavé, patria k žiadanému „tovaru“. A čo ten zvyšok?

Vzájomná symbióza ako protiliek

Okrem udržiavaného vzhľadu je nutné mať priateľov aj mimo partnerský vzťah. Váš muž potom vie, že aj keď ho milujete, nemusíte sa spoliehať zakaždým len na neho, ale máte vlastný spoločenský život. Tiež musíte prestať reagovať na každý jeho rozmar a požiadavku. Sean Jameson sa domnieva, že ak vo vzťahu vždy robíte len to, čo chce partner  a dokonca sa s ním stretávate, len keď sám zavolá alebo si náhodou urobí čas, rútite sa do záhuby.

Na druhej strane, ani druhý extrém partnerstva neprospieva. Neprijímate jeho názory?  Ste k nemu nespravodlivá, nechcete v ničom ustúpiť? Tiež zle. „Musíte vo všetkom udržať rovnováhu. A hlavne pri tom nezabudnite flirtovať,“ dodáva kouč, ktorému ležia v hlave hlavne tie páry, ktoré sedia oproti sebe v reštaurácii a uprene zízajú do mobilov. Čo sa s nimi stalo? Nuda, stereotyp, nezáujem. No a hlavne žiadna výzva! Flirtovanie pritom udržuje veci zábavné a ľahké. Zapamätajte si, že ak prestanete koketovať, váš muž po vás postupne prestane túžiť.

V posteli buďte ako dynamo

Aj keby ste spolu spali raz za dva týždne, netvárte sa, že aj vynášanie smetí je zábavnejšie. Aspoň občas treba prejaviť nesmierny záujem, iniciatívu, nápady a nevšednosť.“ Jedná sa o rozhodujúci faktor, ktorý sa významne podieľa na tom, či po vás muž túži,“ uzatvára Sean Jameson. Ako spoznáte, že po vás nielen túži, ale tiež vás (stále) miluje? Jednoduchá odpoveď existuje a nasleduje.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Nenúťte ho ku spovediam

Chodí do práce, zarába, občas uprace riad, stará sa o vás, teda stará. Viac je nadštandard. Nekritizuje vás, necháva vás v pokoji, tiež chce mať svoj pokoj a pôsobí vyrovnane. V takom prípade kedykoľvek na otázku: „Miluješ ma ešte?“ Dostanete úprimnú odpoveď  „Áno.“ Aspoň to tvrdí nemecký odborník na myslenie mužov Hauke ​​Brost, podľa ktorého sa pánska túžba, láska, pozornosť a vlastne celý fungujúci vzťah spozná práve takto. Akceptujete to?

zdroj: prozeny.cz

Dôvody, prečo si libido vzalo dovolenku – na neurčitú dobu

facebook

Máte vo svojom vzťahu dosť romantiky?