Životne dôležité veci, ktoré muži chcú v posteli

Zbožňuje láskanie ústami a dostáva sa do vytrženia, keď si vás v psej polohe jemne pritiahne za vlasy … Ale čo po psychickej stránke? Čo vlastne v posteli chce? Vieme, ktoré veci sú pre mužov životne dôležité!

Sex nie je len o technikách a naučených pozíciách. Skrýva sa v ňom aj množstvo citov, empatie a emočných stavov. Túžite byť tou najlepšou milenkou? Potom pre svojho partnera pripravte silne návykový erotický kokteil, bez ktorého sa žiadny muž nezaobíde. Návod zostavil sexuálny kouč Sean Jameson z írskeho Dublinu. Vďaka nemu dosiahne aj váš náprotivok uspokojenie nielen po fyzickej stránke!

1. Dajte mu najavo, že je sexy

Predstavte si, ako skvele sa cítite, keď si vás muž obdivne prezerá a považuje vás za najzvodnejšiu osobu na svete. Lenže muži sa tiež potrebujú cítiť žiadaní a príťažliví, aj oni trpia pochybnosťami a potrebujú pozitívnu spätnú väzbu! Poťapkajte partnera zmyselne po zadku, venujte mu dlhý bozk, objímte ho a tvárte sa, že od neho nemôžete odtrhnúť ruky. Pocit príťažlivosti je v partnerskom vzťahu nesmierne silný faktor!

2. Meňte pozície

Peter má rád orál, Pavol zase anál a tieto praktiky uprednostňujú pred čímkoľvek iným. Zvyčajne si však muži radi užívajú niekoľkých sexuálnych techník počas jedného aktu. Vaším kľúčom je poznať, ktoré to sú a na ktoré váš milenec reaguje najviac. Už len to je gesto, že idete penisu aj fantázii ústrety, je zmyselné.

3. Spojte sex s intimitou

Štúdie potvrdili, že intimita s inou osobou je jedným z hlavných dôvodov, prečo ľudia majú sex. A Sean Jameson hovorí, že aj pre mužov, ktorí sú vo vzťahoch je dôležité cítiť romantické spojenie prostredníctvom milovania. Túžia v očiach svojich partneriek vidieť lačnosť a lásku – pokiaľ možno nepredstierané … Pomáha, keď si často pripomínate tie opojné pocity, ktoré ste mali na začiatku vzťahu.

4. Prevezmite iniciatívu

On sex začne, dá mu nejaký scenár, vykoná väčšinu fyzickej práce, do toho si stráži erekciu a ešte sa snaží vyhovieť vašim prianiam či dokonca výčitkám. „Príliš mi tlačíš na brucho! A nemohol by si si tú ruku dať inam? „Na jedného chlapa zastáva až príliš! Aspoň niekedy prevezmite iniciatívu, milenca priveďte a uspokojte ho v jazdeckej pozícii, pri ktorej nemusí pohnúť ani prstom. A koniec koncov, tiež by z vás neubudlo, keby za jeden z 20 vašich orgazmov nestála jeho šikovnosť, ale tá vaša. Vystupňujte jeho vzrušenie tým, že sa uspokojíte svojpomocne!

5. Prejavujte nadšenie zo sexu

Zastenajte, usmejte sa, niečo mu pošepkajte … Čokoľvek, čo vyjadruje spokojnosť a nadšenie, sa počíta. Keď milenec vycíti, že sa naozaj bavíte a je vám s ním fajn, stúpne mu sebavedomie. Zbohom, neistota!

6. Preskúmajte jeho fantázie

V posteli takmer každý o niečom sníva. Podľa prieskumu, ktorý vykonal známy sociálny psychológ Justin Lehmiller, je v kurze týchto sedem fantázii.

Gruppensex – sex s viacerými partnermi

BDSM – otroctvo, disciplína, dominancia, podriadenosť, sadizmus a masochizmus

Dobrodružstvo a rozmanitosť – súlož mimo obvyklý plán, teda v novej pozícii alebo prostredí

Sexuálne tabu – hrátky, ktoré sú spoločensky alebo kultúrno zakázané

Vášeň, romantika a intimita – citové spojenie s partnerom alebo pocit, že ho milujete a oceňujete

Túžba po nemonogenom vzťahu – polyamoria, otvorený vzťah

Homoeroticismus – sexuálna príťažlivosť medzi príslušníkmi rovnakého pohlavia

7. Dajte mu jasne najavo, čo chcete

Partner nie je vševedko a ani vám nečíta myšlienky. K tomu, aby vás uspokojil, potrebuje informácie – od vás. Slová nemusia byť vyrieknuté, neverbálna komunikácia stačí. Všetko ale začína u vašej maličkosti. Určite dávajte svojmu mužovi vedieť, čo sa vám páči. Pre neho je to sexi!

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
8. Sex aspoň raz za týždeň

Sean Jameson podotýka, že ženy častejšie chcú kvalitnejší sex, zatiaľ čo mužom vyhovuje vyššia frekvencia. Preto niekedy dochádza k nesúladu libida. V každom prípade rôzne prieskumy dokazujú, že na sex by malo dôjsť aspoň raz týždenne, inak pánom spermie (a frustrácie) lezú i ušami.

zdroj: prozeny.cz/

Ženy, ktoré sú magnetom pre mužov. Ako to robia?

facebook

Ako sa má úspešná žena správať k mužom: Rady z 30.rokov by dnes určite neprešli