Ženy, ktoré sú magnetom pre mužov. Ako to robia?

Nie sú to superženy ani finalistky Miss. Nenosia luxusné oblečenie ani netrávia hodiny v salóne krásy, a predsa keď sa objavia, muži by sa kvôli nim div neroztrhali. Čím to, že sú tak silným magnetom na mužov? Nie je to nič záhadného, ​​aj vy môžete byť jednou z nich.

Predháňali sa, aby jej doniesli na diskotéke pitie. Na ktorej motorke sa nechá zviesť domov, si mohla vyberať a v letnom kine sa okolo nej rojili ako muchy. Sotva niekam prišla alebo len prešla, muži zabúdali na ostatné ženy. Je jedno, či je jej pätnásť, tridsať, alebo päťdesiat, ženy s magnetickou silou na mužov nájdete v akomkoľvek veku. Len sa okolo seba rozhliadnite, určite takú vo svojom okolí máte! Čo robí inak, ako sa správa? Má pár špecifík, ktoré sa hravo naučíte. Podľa časopisu Bold sú to práve tieto. A my nemôžeme než súhlasiť.

Je výzvou

A je iná. Väčšina žien slepo napodobňuje trendy. Sú ako cez kopirák, veľmi sa nelíšia vzhľadom ani správaním. A mužom splývajú. A zrazu je tu jedna, ktorá si miesto usrkávania dvojky bieleho dá s chuťou čierne pivo a tatarák. Nerieši kilá, na cyklo výlete sa nebojí zdolať poriadny kopec a nefňuká. Pri vode skáče do vody a nevadia jej totálne namočené vlasy. Je netypická, prirodzená a hlavne prekvapí.

Nie je vždy k dispozícii

Neodpovedá na sms alebo emaily päť sekúnd po pípnutí. Nekývne s horlivosťou na všetky pozvanie, necháva si čas na rozmyslenie. Nepotlačí svoje záujmy. Má svoj život, ktorý si užíva. Nečaká, až niečo príde.

Má sebaúctu

A nielen sebaúctu, ale aj lásku k sebe samej, skrátka má sa rada. Pozná svoju cenu, vie na čo vynakladať energiu a komu prejaviť náklonnosť. Muži majú radi ženy, ktoré majú jasno a vedia, čo chcú. Žena „magnet“ si je vedomá svojej nedokonalosti a prijíma ju. Má väčší nos, no a, svet sa nezrúti. Sebaistá žena nikdy pred ostatnými svoj vzhľad nezhadzuje. Takéto ženy u mužov zvyšujú túžbu uspieť.

Nie je vždy príjemná

Nepreberá názory a správanie partnerov či ostatných ľudí, má svoje. A nevadí jej, že s ňou nie každý súhlasí. Nesnaží sa prispôsobiť, len aby sa zapáčila, a nebojí sa svoj názor povedať nahlas. Pre mužov sa stáva zaujímavým partnerom do diskusie.

Je ambiciózna

Nebojí sa priznať, že stojí aj o kariéru. Predtým panoval názor, že ambiciózna žena, veľká šéfka, je pre vzťah nepoužiteľná, teraz platí niečo úplne iné. Dnes muži obdivujú ženy s hnacím pohonom, ambíciami, pracovným nadšením, podnikateľskými zámermi.

Má veľa záujmov a záľub

Tanečné kurzy? Vášeň pre zvieratá? Milovníčka filmov? Čokoľvek, len nie sedenie doma na gauči a splavovanie seriálov či postov na Instagrame. A keď sa zaujíma o niečo zo sveta mužov, už len vtedy je to tá pravá sila!

Cení si svojich priateľov a rodinu

Dobrý vzťah s rodinou niečo vyjadruje o potenciálnych vzťahoch. Ukazuje, že si váži ľudí, ktorí sú jej blízki a to nielen rodiny, ale aj priateľov. Je súčasťou, je schopná pomôcť, nie je outsider. Má rodinné a vzťahové hodnoty a vie, ktoré si chce preniesť do svojho budúceho rodinného života. Dokáže vytvoriť domov, usporiadať domácnosť a vytvoriť rodinné šťastie.

Je vášnivá

Či ide o práva zvierat, životné prostredie, šport, jedlo, vie na čom jej záleží a dá tomu svoju energiu a zápal. Necháva sa uniesť a ukáže svoje emócie. Má svoje túžby, priania a sny a dokáže o nich vášnivo hovoriť. Taká žena sa stáva pre mužov viac ako atraktívna a muži túžia byť súčasťou tejto vášne.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Je nezávislá

Je sebestačná a to nielen finančne, ale aj emocionálne. Nepotrebuje za každú cenu muža, aby nebola sama, dokáže byť sama, cestovať, pustiť sa do rôznych vecí, bez toho, aby potrebovala neustálu pomoc mužov. Prijme ju, ale pokúša sa to zvládnuť aj sama. Vie využiť čas bez muža a nečaká, až tu nejaký bude a konečne môže začať žiť.

zdroj: zeny.cz

Flirtujte, ale správne. Po čom ženy túžia?

facebook

7 rozdielov medzi životným partnerom a jedným z mnohých