Flirtujte, ale správne. Po čom ženy túžia?

Ruku na srdce, milé dámy: Ktorá z vás niekedy nezatúžila byť romanticky dobývaná? V tom prípade by ale mali muži vedieť, na čo si dať pozor … Čím si len získať srdce ženy? Milí muži, tak komplikované to rozhodne nie je! Prečítajte si, čo na nežné pohlavie pri flirtovaní alebo na schôdzke skutočne zapôsobí a čoho si všíma. A tiež vám prezradíme, čoho by ste sa mali vyvarovať.

Máme rady úprimných mužov

Váš profilový obrázok na Instagrame alebo Facebooku sľubuje vypracovaného Brada Pitta, ale v skutočnosti máte pivný mozoľ? Na fotke to predvádzať nemusíte, pokojne zostaňte sami sebou! Muži by si nikdy nemali hrať na niekoho, kým nie sú len kvôli tomu, aby získali nejakú ženu. Prajeme si autenticitu. Či už ide o financie, vzťahový status alebo drobné zdravotné problémy: Ten, kto hrá s otvorenými kartami a prizná svoje slabé stránky, pôsobí omnoho sympatickejšie. Veď predsa nikto nie je dokonalý!

Chceme poznávať pekná miesta

Pizzeria za rohom alebo zaujímavá nová krčma? Prečo nie? Rande sa predsa nemusí odohrávať v drahej michelinskej reštaurácii len pre dobrý dojem. Chceme mať pocit, že ste si urobili čas a premýšľali o tom, čo by sa nám mohlo páčiť.

Páči sa nám slušné správanie

Prísť včas na schôdzku svedčí o rešpekte a vyjadrenie uznania. Muž musia vedieť, že nejde len o jeho čas, ale aj o čas ženy. Niečo také by pre neho teda malo byť rovnakou samozrejmosťou ako trebárs pomôcť dáme do kabáta, hovoriť „prosím“ a „ďakujem“, neskákať jej pri hovore do reči a otvoriť jej dvere od auta. Znie to staromódne? Ale tak to určite nie je! Džentlmani nikdy nevyjdú z módy.

Oceňujeme prejavený záujem

Hovorí len o sebe, alebo sa toho chce veľa dozvedieť o nás? Díva sa nám hlboko do očí, alebo odvracia pohľad? Prejavuje záujem o niečo, čo je pre nás dôležité, alebo sa snaží zmeniť tému? Páni, vedieť, že sa o nás skutočne zaujímate, je tak príjemné! Myslite na to. Platí to ale samozrejme aj obrátene. Pre každého je dôležité, keď môže viesť s partnerom príjemné intenzívne rozhovory, v ktorých by mal mať svoje miesto aj humor. Koniec koncov – nikto nestojí o pesimistov, ktorí si stále na niečo sťažujú.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Veľmi rady prijímame lichôtky

„Páčia sa mi tvoje jamky, keď sa usmievaš!“, „Báječne sa obliekaš!“ – z takých viet sa nám podlamujú kolená. Komplimenty vytvára pocit blízkosti a dôvery. Nikdy by ale nemali byť banálne alebo lascívne. Keď muž niečo žene chváli a môže to byť aj nepatrný detail, dokazuje tým tiež, že je veľmi pozorný. Váš náprotivok vo vás naozaj vidí dámu svojho srdca! Pristúpte na flirt! Mohlo by sa z toho niečo vyvinúť …

zdroj: idnes.cz/

Ženy a orgazmus 1.diel – Čo orgazmus ovplyvňuje a ako ho rozpoznať

facebook

Predstierať orgazmus – áno či nie?