Sex so staršou ženou!

Je vám štyridsať či päťdesiat a má o vás záujem muž, ktorý je o mnoho rokov mladší? Možno budete prekvapená, ale nie je to nič neobvyklé. Poznáme najčastejšie dôvody, ktoré mužov vedú k tomu, aby vyhľadávali staršie partnerky. Využite ich vo svoj prospech a užite si to, rozhodne to bude stáť za to.

Nebojí sa nových zážitkov a skúseností

Zistil som, že vek ženy hrá veľkú úlohu, pokiaľ ide o sexuálne skúsenosti. Pred svadbou mávajú niekoľko partnerov, ale po rozvode ich posteľou prejde oveľa viac mužov, pretože nemajú zábrany. A v sexe je to poznať. Pozitívne, samozrejme. (Mirek, 31 rokov)

Majú veľa praxe

Staršie ženy bývajú v dlhodobých vzťahoch a manželských zväzkoch, ktoré im poskytli dlhoročné sexuálne skúsenosti s jedným partnerom. Často museli experimentovať alebo improvizovať. A všetky tieto spomienky sú implantované do ich mozgu – a či už sú dobré, alebo zlé, vyrobili si vďaka tomu svoje sexuálne skúsenosti. (Ján, 28 rokov)

Vedia, čo chcú

Ich sebavedomie vychádza z dlhoročných skúseností a komunikácie so sexuálnymi partnermi. Vyskúšali rôzne pozície, techniky a tiež sexuálne pomôcky. Dokážu sa aj samy potešiť a neboja sa hovoriť o tom, čo majú rady a čo by im urobilo v sexe radosť. To sa mi fakt veľmi páči. Keď dievča nevie, čo chce, je pre mňa ťažké zistiť to. Staršie ženy presne vedia, čo chcú. (Daniel, 35 rokov)

Naučili sa, čo chcú muži

Mladé dievčatá ma nebavia, málokedy sa opýtajú, čo by sa mi páčilo alebo aké mám túžby. Staršie ženy boli „zaučené“ rôznymi partnermi za svoj život, či už ide o techniky milovania alebo experimentami. Pýtajú sa a zisťujú, čo by som chcel v posteli zažiť. A keď to nevedia, pokojne sa pozrú na porno alebo si to vyhľadajú na internete alebo v knihách. (Radek, 26 rokov)

Berú sex rovnako ako ich mladší partner

Staršie ženy nemajú žiadne ilúzie, sex berú rovnako ako ja. Nechcú vstupovať do manželstva ani zakladať rodinu. Mladšie ženy to chcú a vyvoláva to zbytočný tlak, ktorý sa mi nepáči. Ja sa chcem ešte baviť a nemať záväzky. Sex so staršou ženou je pre mňa úľava, nestresuje ma to a to je hlavný dôvod, prečo je s ňou milovanie skvelé! (David, 32 rokov)

Uvedomujú si dôležitosť sexu vo vzťahu

Možno bola v manželstve, kde veľa sexu nemala. Nepoužíva sex ako vyjednávací prostriedok ani ako niečo, vďaka čomu niečo získa. Sex berie ako dôležitú súčasť vzťahu, pretože veľmi dobre vie, aké sú psychologické a fyzické výhody pravidelného sexu. (František, 29 rokov)

Dávajú mladšiemu mužovi najavo, že je žiaduci

Je to pre mňa výzva spať s atraktívnou sexy staršou dámou, ktorá sa udržiava v dobrej kondícii a je upravená. A navyše mi dáva neustále najavo, ako veľmi som žiaduci ja. Má už dospelé deti, ktoré ju nepotrebujú, takže má tiež viac času na seba i na sex. Ideálna kombinácia! (Roman, 34 rokov)

Vychádzajú z učenia svojich mladších študentov

Vedia, kedy majú byť dominantné a kedy naopak poddajné. Staršia žena má všetky tieto potrebné znalosti, čo je veľmi podnetné. Nakupuje knihy, spodnú bielizeň, sexuálne hračky, sviečky a víno, aby vytvorila báječnú intímnu atmosféru. Chvíle sexu sú pre ňu posvätné a vždy to stojí zato. (Jarda, 27 rokov)

Majú dôveru vo svoje telo a sexuálnu zdatnosť

To je pre mňa hrozne dôležité a je to úplne niečo iné ako spať s mladými dievčatami, ktoré sa ešte len všetkému učia. Mladšie dievčatá môžu byť hanblivé v posteli, staršie ženy sú obvykle spontánne a nevadí im svoje telo ukazovať. Že nie je dokonalé? To je jedno, príťažlivá je tá sloboda! (Šimon, 35 rokov)

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Neboja sa komunikovať

Mladší muž presne vie, ako na tom so staršou ženou je. Nehrá so mnou žiadne hry, nedoráža na mňa, že som jej hneď nezavolal, ani nevyčíta, že som neodpovedal na odkaz alebo správu. Nečaká, až urobím prvý krok, ona robí to, čo uzná za vhodné. Otvorene zdieľa svoje sexuálne potreby a túžby a pokojne mi dá kopačky, keď sa nevyjadrím. Toho si cením. (Jaro, 28 rokov)

zdroj: blesk.cz

2 obyčajné ingrediencie zbavia telo tuku i parazitov

facebook

Čo robiť, keď vám chlap lezie na nervy?