Orálny sex? Dámy, takto vám chlap začne „chutiť“!

Muži milujú ženy, ktoré spracúvavajú pánske prirodzenie ústami! Je to pre nich vizuálna i fyzická rozkoš. Viete, ako tejto technike prísť na chuť? Použite veci z chladničky a špajze. Majte vlastné pravidlá hry!

Podľa britskej sexuologičky Tracey Cox muži radia orálny sex medzi najobľúbenejšie sexuálne aktivity, zatiaľ čo ženy si v ňom bývajú najmenej isté. Niekedy je to preto, že sa im orálny sex protiví. Väčšinou kvôli pachu penisu, prehĺtaniu semena či nepríjemnému pocitu dávenia. So všetkými troma „problémami“ sa dá niečo robiť. Zvlášť keď sa jedná len o tú chuť alebo vôňu.

Láska prechádza žalúdkom

„Ak ženy chcú prekonať zábrany a priniesť sebe i partnerovi nové erotické zážitky, môžu úd pred feláciou ochutiť. Namáčajú ho napríklad do vaječného koňaku, a potom si pochutnávajú na obidvoch Môžu si s ním tiež miešať ľadové šampanské. Užijú si a ešte sa ich miláčik začne otužovať, „navrhuje Václav Budinský, spisovateľ, básnik, publicista a autor množstva odborne populárnych publikácií vo svojej knihe 365 spôsobov milovania. Bude to pre mužov šok? Áno, ale v dobrom!

Prečo sa s chuťami zabaviť?

„Pred rokom som stretol úplne šialenú babu, ktorá uprostred sexu niekam odišla,“ opisuje tridsaťjedenročný Tibor s tým, že keď sa jeho milenka vrátila, držala v ruke hruškový kompót. „Najskôr som si myslel, že si robí srandu, ale ona len prehodila, že to bolo to jediné, čo v mojej chladničke našla, otvorila ho a začala mi šťavu kvapkať na penis. Potom si to úplne skvele vychutnala a všetko pusou upratala. Bolo to vážne skvelé, „usmieva sa Tibor, ktorý odvtedy podobné hrátky prevádzkuje pravidelne. A čo vy? Poznáte aj variantu zdobenia penisu?

Pánsky prívesok ako torta

„Pre začiatok stačí vziať šľahačku v spreji a vykonať zdobenie touto bielou hmotou. Mužovi sa to pravdepodobne bude páčiť, zvlášť keď jeho milovaná začne lahôdku olizovať a pochopiteľne neprestane, ani keď už nebude na penise ani kvapôčka, „ďalej opisuje Václav Budinský.

Osvedčil sa aj med alebo džem a rôzne druhy sladkých sirupov (agáve, javorový, čokoládové sirupy, ktorými sa zdobia zmrzlinové poháre a podobne). Akurát treba počítať s lepkavosťou a následným neporiadkom, keď niekde niečo kvapne. Nie ste na sladké? Potom sa vám bude páčiť ďalší nápad …

Večera a milovanie v jednom

Spôsob, ktorý skombinuje oba vyššie zmienené zámery a ešte milenca nasýti a zároveň pripraví na súlož, je špagetové hostina. S týmto kreatívnym nápadom prišla Linda Sonntag, autorka príručiek pre dospelých.

Tá radí vziať papierový tanier, uprostred vystrihnúť dieru pre penis a semenníky, nasadiť na stoporený stožiar a zasypať ho ešte teplými špagety premiešaným s olivovým olejom. (Teda recept na spôsob aglio olio, avšak bez cesnaku. Ten by pri orálnych hrátkach prekážal.) Spôsob konzumácia je zmyselný. Špageta po špagete sa čiastočne povytiahne, okrúti okolo penisu, a až potom sa vsrkne do úst. (Žena kŕmi muža podľa svojho uváženia.) Penis je teda ozdobený, prevoňaný a ochutený. Ale neohrozuje to zdravie?

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Bezpečnostné opatrenia

U niektorých potravín, ktoré obsahujú mentol, môže vzniknúť „pálivý problém“, takže ak experimentujete napríklad s likérmi, prvotne vykonajte test znášanlivosti. Malé množstvo nakvapkajte na penis a počkajte aspoň 10 minút na reakciu. Ak úd bude v jednom ohni, nabudúce už budete vedieť, že tadiaľ cesta nepovedie.

V prípade, že budete chcieť vylepšiť aj kvalitu ejakulátu, zamerajte sa na jeho „ochucovanie“ niekoľko hodín pred milovaním. „Nekŕmte milenca ničím agresívnym. Skúste napríklad cestoviny alebo zemiaky, „prezradila sexuologička Tracey Cox v publikácii Žhavý sex. Mimochodom, nielen ona želá pri sexe dobrú chuť!

zdroj: prozeny.cz/

Maskné: Nový kozmetický problém, ktorý možno trápi aj vás!

facebook

Kolagén: Elixír krásy, ktorý nám ubúda! Ako ho doplniť?