2 obyčajné ingrediencie zbavia telo tuku i parazitov

Prostriedok mimoriadne účinný proti tukovým vrstvám aj parazitom usadeným v hrubom čreve. Vyskúšajte ho.

Aj napriek naozaj dramatickému vylepšeniu hygienických podmienok a sprísnenia noriem na výrobu a nakladanie s potravinami zostáva problém možného nakazenia parazitmi stále aktuálny. Ak chceme svoj organizmus chrániť pred intoxikáciou, musíme dbať na odstraňovanie toxických odpadov a parazitov z hrubého čreva. Inak totiž budeme miesto živín zo zaneseného čreva vstrebávať iba škodlivé odpadové látky. Dôsledkom bude celková zlá funkcie organizmu. Veľké množstvo ochorení začína práve v hrubom čreve. Na bunkovej úrovni sú príčinou toxíny a nedostatok živín.

Parazitárna nákaza spôsobuje nadúvanie, hnačky aj zápchy, alergické reakcie, anémiu, kožné problémy, chronickú únavu, rýchle priberanie na váhe, nespavosť, bolesti v kĺboch ​​a svaloch, zníženie výkonu imunitného systému a mnoho ďalších ťažkostí. Neliečené nakazenie parazitmi môže spôsobiť širokú paletu zdravotných poškodení, od tých najľahších až po závažné a chronické stavy.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Parazitárna nákaza súvisí tiež s obezitou. Podľa názoru mnohých odborníkov pokiaľ je v strave nadbytok sladkostí, je črevo preplnené hlienom poskytujúcim ideálne podmienky k prospievaniu plesní, baktérií a ďalších parazitov.

Recept, ktorý ďalej uvádzame, je neobyčajne účinný pri odstraňovaní tukových vrstiev aj parazitov. Môžete si to preveriť. Potrebujete:

  • 100 gramov ľanového semienka
  • 10 gramov klinčekov

Oboje rozmixujte na prášok. Užívajte dve lyžice prášku každé ráno po dobu 3 dní. Prášok sa dá rozpustiť v teplom mlieku alebo vode, môžete ho prisypať k raňajkovým vločkám, prípadne pridať do kaše. Po 3 dňoch užívania tri dni vynechajte a potom začnite po tri dni užívať znova. S týmto striedaním prášok užívajte jeden mesiac. Po tú dobu by ste nemali jesť žiadny cukor ani bielu múku, respektíve výrobky z nej. Opakujte trikrát – štyrikrát do roka.

zdroj: prokondici.cz/

8 vecí, ktoré by ste nikdy nemali robiť alebo hovoriť po hádke so svojím partnerom

facebook

Chcete uchrániť svoje vlasy pred mrazom?