Ste pre neho sexuálna bohyňa? Spoznajte to z jeho správania

Vašou posteľou sa preháňa vášeň, radosť, vzrušenie, dôvera a náklonnosť. Na milovanie si skrátka nemôžete sťažovať, ale má to váš partner rovnako? Ako vôbec spoznáte, že si v spálni nefalšovane užíva? Toto ho prezradí aj bez slov!

Pravidelný sex prináša isté benefity. Rozžiarenú pleť, dobrú náladu alebo silnejšiu obranyschopnosť organizmu. Čím je milovanie kvalitnejšie, tým je pochopiteľne lepšie. Hoci práve tá kvalita je pre každého niekde inde – jeden si zakladá na orgazmom, druhý skôr na romantike a tretí vidí zmysel života v častejšej frekvencii milostných stretnutí.

Čo všetko napovedá, že je s vami partner v sexuálnom nebi, hoci s ním spíte dvakrát týždenne alebo dvakrát mesačne? Zamerajte sa hlavne na týchto sedem signálov!

1. Túži po vás

Milujete sa pravidelne a váš milenec sa k vám stále vracia pre ďalšie a ďalšie okamihy nehy aj sexi dravosti. Keď totiž máte rady určité jedlo, ktoré vás uspokojuje, neodmietate ho, ale pridávate si. Spĺňate partnerove potreby, no nie je to fajn?

2. Vyzerá spokojne

Pochopiteľne, že každý deň nie je ideálny. Obaja musíte zvládať prácu, stres, starostlivosť o deti a iné denné povinnosti, čo niekedy myká s vašimi náladami, však vezmite to všeobecne. Je váš partner po väčšine času skôr veselý, optimistický a šťastný? Nemá rád, keď je dlhší čas ďaleko od vás? Stav sexuálneho života páru sa odráža v tom partnerskom. Ak je partner v pohode, v posteli vám to očividne klape.

3. Orgazmom to pre neho nekončí

Ihneď po sexe vás pohladí, pobozká, je pozorný, chce sa maznať. V preklade to znamená, že je s vami prepojený na hlbšej úrovni a dostáva sa mu všetkého, po čom jeho duša i telo prahnú. Verte, že milovanie mu vyhovuje!

4. Rád sa hrá

Od milenca, ktorý si v posteli užíva, často počujete frázy typu „neponáhľaj sa, chcem sa s tebou hrať“. Dráždenie vášho tela ho nesmierne baví, miluje, keď sa mu topíte pod rukami, neponáhľa sa, dopraje vám dostatok času na uvoľnenie a orgazmus máte obvykle ako prvá. On prichádza na rad až potom. Trpezlivosť, empatia aj chuť a stupňovanie vzrušenia svedčí o jeho stálom záujme.

5. Opláca starostlivosť

Orálny sex je jednou z najčastejších milostných praktík milencov. Partner slastne priviera oči, keď máte jeho penis v ústach a opláca to rovnakou mincou? Potom stimuláciu a celý sex neberie ako nejakú samozrejmosť, ale ako vzrušujúci akt so všetkými náležitosťami. Predsa vás nenechá ako jedinú „drieť“, tiež si zaslúžite byť uspokojená! Vec je jasná, rád opláca a stará sa. Keby ho milostný život dusil, vykašle sa na to …

6. Mimo posteľ sa správa ako milujúca bytosť

Chytí vás za ruku, pomôže s taškami, otvorí dvere do auta, pritisne sa k vám ako osa na cukrík (hlavne dotyk vašej panvy prezrádza, že má vlastnícke a zároveň chlípne myšlienky). Týmto správaním partner dáva najavo, že si vás váži a imponuje mu. Robil by to, keby sa cítil frustrovane, sexuálne neuspokojený a prehliadajúci? Tak to asi ťažko! Skôr má sklony premýšľať o tom, že mu ako milenka a drahá polovička spĺňate.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
7. Občas si pustí pusu na špacír

Muž je alfa samec vašej rodinnej svorky. Vyššia hladina testosterónu zaručuje, že si stráži svoje teritórium, býva súťaživý a dráždi ho predstava konkurencie. Chce byť lepší, vlastne najlepší! Súčasťou tohto prirodzeného plánu prírody ste aj vy ako milenka. Patríte k tým vášnivým a alfa samec si počas búrlivej noci užíva? Potom vezmite jed na to, že sa pred iným samcom (kolegom, kamarátom, bratom) aspoň niekedy pochváli, ako skvelé to doma má! „Včera v noci som sa moc nevyspal, páni! Potrebujem ďalšie kávu! Dá si niekto so mnou? „Aj takmer nevinné, avšak dvojzmyselné narážky, majú v pánskom svete svoje nezastupiteľné miesto. Buďte na ne hrdá!

zdroj: prozeny.cz/

Predstierať orgazmus – áno či nie?

facebook

Dlhodobý vzťah bez sexu. Vadí, keď máte sexu málo?