6 najhorších ženských podrazov na mužov

O tom, ako sa muži vedia k ženám nepekne správať, už sa písalo mnohokrát. Ale je to obojstranné, aj ženy bývajú pekné potvory! A ich podrazy na muža hocikedy prekračujú všetky hranice!

Zálety, nezáujem o vlastné deti, odmietanie na ne platiť alimenty a podobne. To sú rany pod pás, ktorých sa muži dopúšťajú na ženách. Ale aj ženy sa dokážu správať poriadne nefér a a toto je šesť najhorších ženských podrazov!

1. Ten môj je pekný vôl

V kaviarni sedí hlúčik žien a ohovárajú svojich partnerov. Všetci v okolí desiatich metrov sa tak môžu dozvedieť, ako je Fero na prd v posteli, ako mu strašne smrdia nohy a aký je to vôl. Také zosmiešňovanie ich ale podraz! Intímne informácie by mali zostať medzi vami, ako by bolo vám, keby verejne rozprával o tom, ako vám po pôrode poklesli prsia?

„Toto je pre mňa nepochopiteľné. Keď si ženy vybrali muža pre život, prečo s ním prípadné problémy neriešia a namiesto toho ho ohovárajú? Pokiaľ nie je žena schopná riešiť svoju nespokojnosť doma, ale robí to pri káve s kamarátkou, je to známka nízkej vzťahovej inteligencie, „hovorí kouč partnerských vzťahov Lenka Černá

2. Parohy? Navyše s kamarátom?

Nevera bolí a to či sa jej dopustí muž či žena. Bohužiaľ ženy majú jeden nepekný zvyk, dosť často svojich partnerov podvedú s ich dobrým kamarátom. A to je dvojitá zrada! „To sa bohužiaľ stáva dosť často, pretože kamaráti vašich partnerov sú si typovo podobní, tak je jasné, že vás môžu priťahovať. V tomto prípade je smutné, že keď sa nevera prevalí, stráca muž nielen svoju ženu, ale aj priateľa,“ vysvetľuje Lenka Černá.

3. Jéj, ja som tehotná!

Stáva sa to. Vy túžite po dieťati, váš partner sa na rolu otca ešte necíti. Niekedy sa partneri dohodnú na nejakom časovom limite, občas ale žena svojho partnera jednoducho oklame. Tajne vysadí antikoncepciu a potom je „prekvapená“ dvoma prúžkami na tehotenskom teste.

Je to podraz na mužov, ale aj na nenarodené dieťa. „Dôvody, prečo muž nechce dieťa, môžu byť závažné a ak je žena nerešpektuje, riskuje tým komplikácie v rodinnom živote. Jej partner bude nepripravený a bude pre neho ťažké vyrovnať sa so stratou dôvery v partnerku. Je možné, že sa aj tak rola otca zhostí dobre, ale tiež ju nikdy nemusí prijať, vždy bude môcť hovoriť, že on dieťa nechcel “ tvrdí psychoterapeutka Martina Porkertová.

4. Potrebujem ťa, sama sa neuživím

Rad žien zotrváva so svojimi partnermi predovšetkým preto, že im poskytujú isté zázemie. Nebavíme sa o klasických zlatokopkách, ktoré sú aspoň natoľko „úprimné“, že so svojím záujmom o mužovo konto až tak veľmi netaja.

Toto sú situácie, kedy by sa za normálnych okolností ženy so svojim partnerom už dávno rozišli (proste láska vyprchala), ale nie je to pre nich výhodné. Napríklad študujú, nechcú školu prerušovať alebo nie sú schopné zohnať si lepšie platenú prácu a tak radšej zostávajú s niekým, koho síce nemajú rady, ale kto platí nájom a plní chladničku.

5. Čie je to dieťa?

Toto je nočná mora asi každého muža. Roky vychováva dieťa, miluje ho, dáva mu kus seba. A potom sa dozvie, že biologickým otcom jeho milovaného potomka je niekto úplne iný. Jeho žena mu do hniezda nasadila kukučku. „To je podľa evolučných psychológov dôvod, prečo muži ľahšie svojej partnerke odpustia platonické zamilovanie než sexuálnu neveru. Podvedome sa obávajú, aby neinvestovali do reprodukcie cudzích génov. U žien to pritom býva naopak,“  potvrdzuje Martina Porkertová.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
6. Deti, nebavte sa s oteckom

Partnerská zášť môže byť obrovská. Ale keď sa nástrojom pre trápenie mužov stanú deti, je to vážne podpásovka. Či už žena bráni svojmu ex v styku s jeho potomkami alebo detské mozočky zahlcuje tonami negatívnych informácií o ich oteckovi, je to zlé. Niektorí muži sa snažia brániť, iní rezignujú v snahe uchrániť deti. „Navyše najviac tým trpia deti, pretože svojho otca milujú a je jedno, aký je. Keď ho matka ohovára, vzniká im v hlave chaos, „dodáva Lenka Černá.

zdroj: prozeny.cz/

Horoskop: kto vie odpúšťať a kto ostáva ukrivdený

facebook

Dlhodobý vzťah bez sexu. Vadí, keď máte sexu málo?