Skúste ich všetkých! Typy mužov, ktoré vám pomôžu rozšíriť milostné obzory, než sa usadíte.

Rovnako ako ideálny strih džínsov nájdete len tak, že ich vyskúšate desiatky, cesta k ideálnemu životnému partnerovi niekedy vedie cez viacero vzťahov s mužmi, ktorí vám úplne nesadli. Ktorých pánov je fajn spoznať, aby ste zistili, čo vám (ne)vyhovuje?

Máte jasnú predstavu, ako by mal vyzerať váš životný partner a s nikým iným nehodláte strácať čas? Veľká chyba! Randiť, ​​spoznávať rôzne typy mužov a učiť sa kompromisom, keď nie ste naladení na rovnakú notu, je zásadné.

Každý vzťah vás obohatí, niečomu novému naučí, a aj keď sa s dotyčného nevykľuje princ  a otec vašich detí, získate jasnejšiu predstavu, čo od mužov potrebujete, aby ste potom toho pravého poznali a nenechali odísť. Niekedy stačí pár stretnutí a viete, že je to celé zle. Ale aj to je dôležité, pretože potom ľahšie spoznáte, až to bude celé dobre.

1. Protiklad

Hovorí sa, že protiklady sa priťahujú, aj keď väčšina ľudí má opačnú skúsenosť. Rozhodne sa od seba môžete veľa naučiť a rozšíriť si obzory. Vaša vysnívaná dovolenka je odpočinok na pláži a on by radšej chodil po horách? Možno zistíte, že aktívny relax nie je vôbec zlý. Je nepravdepodobné, že sa nakoniec so svojim pravým opakom rozhodnete zostarnúť, ale rozhodne získate zaujímavú skúsenosť. A zistíte, ako veľmi ste ochotné robiť vo vzťahu kompromisy.

2. Športový nadšenec

Vzťah s vášnivým milovníkom športu? Rozhodne budete v kondícii. Možno síce časom zistíte, že takýto partner jednoducho nepoberie, keď si občas urobíte pohodu na gauči s miskou orieškov a zamilovaným filmom, ale zo vzťahu s ním budete ťažiť aj v budúcnosti. Budete totiž poznať najlepšie cyklotrasy v okolí, stroje v posilňovni nebudete vnímať ako mučiace nástroje a o proteíne a spaľovačoch zvládnete dávať prednášky.

3. Citlivka

Mužom sa často vyčíta, že veľmi nevedia vyjadrovať pocity a diskusie o budúcnosti vzťahu sú im cudzie. A potom spoznáte chlapíka, ktorý o svojich emóciách hovorí často a rád. Príjemná zmena, minimálne na chvíľu. Citlivý samozrejme neznamená precitlivený ani ufňukaný. Takže je možné, že po hodinovom rozbore náročného dňa (nie však vášho) sa budete chcieť vydať za mlčanlivého pustovníka.

4. Muž s kultúrnym rozhľadom

Miluje partner umenia? Máte sa na čo tešiť. Od vášnivého fotografa budete mať veľa nádherných momentiek, náruživý čitateľ vám rozšíri literárne obzory, milovník filmov vás zasvätí do kinematografických skvostov a návšteva divadla sa so znalcom stane úplne novým zážitkom. Problém môže nastať vo chvíli, keď si budete chcieť pustiť seriál Bridgerton (2020-22) a dostane sa vám kritiky a nepochopenia.

5. Výrazne mladší či starší

Vek je len číslo? Vedci sa stále nemôžu zhodnúť, ako to s vekovým rozdielom u partnerov je, ale pravda je taká, že vzťahy podobne starých/mladých majú najväčšiu šancu vydržať. Ale existujú samozrejme výnimky. Čo vám dá vzťah s mladším partnerom? Veľa zábavy, uvoľnenosť a možnosť byť akčná. V čom môže mať prínos vzťah s partnerom výrazne starším? Taký muž má rozhľad, sebavedomie a skúsenosti a býva zaistený.

6. Parťák na rozprávanie

Je láska naozaj slepá, ako sa hovorí? Je vzhľad pre vzťah dôležitý? To necháme na zváženie každého. Ale môže sa stať, že spoznáte muža, ktorý nie je úplne váš typ po fyzickej stránke, aj keď inak si rozumiete úplne perfektne. Dajte mu šancu a užite si hodiny a hodiny rozprávania, smiechu a pohody. A možno si dokážete vybudovať živočíšnu príťažlivosť.

7. Neposlušný chlapec

Rebel, grázeľ? Typ, do ktorého sa v dievčenských románoch zamiluje cnostné dievča a jej láska ho zmení na nepoznanie. Ktorá žena sa aspoň na chvíľu nezasnila a podobný príbeh si vo fantázii tiež neprežila? Títo neskrotní páni možno nie sú vhodní adepti na ženenie, ale vzťah s nimi je vzrušujúci a plný napätia. Aj keď ich nebudete brať na rodinný obed, skvele si s nimi užijete. So ženami to vedia, dajú vám na chvíľu pocit, že ste úplná bohyňa, a v posteli vo vás prebudia nehanebnú divošku.

8. Dobrý chlapec

Ráno nachystá kávu do postele, večer vás vyzdvihne v práci alebo čaká doma s večerou. Zaujíma sa, ako sa máte a čo by ste chceli podnikať cez víkend. Málokedy trávi večery mimo domova a je naň spoľahnutie. Je to jednoducho dobrý chlapec. A to je z času na čas potrebné. Možno to nie je veľké vzrušenie ale skôr pokoj, možno sa začnete po čase nudiť, ale každá žena si predsa zaslúži byť stredobodom vesmíru svojho muža.

zdroj: prozeny.cz

10 dôvodov, prečo je pre mužov ťažké udržať si osobnostne silnú ženu

facebook

Prekvapivé tipy, ako si užiť častejšie sex

Telové mlieko Hera

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.