Toho si nechajte: Takto spoznáte, že máte s partnerom spoločnú budúcnosť

Byť zamilovaná je jeden z najlepších pocitov na svete. Obzvlášť, ak je vaša láska opätovaná niekým, kto za to stojí a ideálne sa k vám hodí. Ako spoznáte, že vzťah s vaším partnerom má budúcnosť?

Vždy vás ochraňuje

Nech sa deje, čo sa deje, vždy mu ide o vaše pohodlie a bezpečie. Nie je to o tom, že by na vás žiarlil, proste len chce, aby o vás bolo dobre postarané a vy ste sa cítila skvele. Avšak pozor, pokiaľ vás nespustí z oka ani na krok, majte sa na pozore. Potom už by to mohlo hraničiť s obsesiou, a to nikdy nedopadne dobre …

Používa „my“ namiesto „ja“

Keď muž začne miesto zámená ja používať slovo my, máte vyhrané. Znamená to totiž, že už nemyslí len na seba, ale považuje vás za stabilný pár a počíta s vami v každej situácii. Nevadí mu, že stráca slobodu, pretože sa v páre s vami cíti dobre.

Hovorí o budúcnosti

Ak váš partner hovorí o budúcnosti, plánuje, kam by ste mohli vyraziť budúce leto alebo čo budete robiť na Vianoce, je to dobré znamenie. Z toho totiž spoznáte, že s vami počíta do budúcnosti a nejde mu len o krátkodobú známosť. Počítate aj vy s ním?

Zaujímajú ho vaši blízki

Vždy vás odprevadí na návštevu k vašim rodičom, pomôže sestre so sťahovaním a pokojne vyrazí na drink s vašimi kamarátmi. Zaujíma sa o nich a nezabudne sa opýtať, ako sa im darí. Sú to ľudia, ktorí sú pre vás dôležití  a tým pádom aj pre neho znamenajú veľa, preto im prejavuje rešpekt.

Pomáha vám

Čo si budeme hovoriť, muži jednoducho nie sú nastavení na to, aby doma umývali riad, upratovali alebo prali bielizeň. Pokiaľ ale váš partner vidí, že toho máte veľa a bez slov vám vždy pomôže, znamená to, že mu na vás záleží a chce, aby ste mali viac času jeden pre druhého. Preto mu nie je zaťažko pomôcť s domácimi prácami, aby boli čo najrýchlejšie hotové.

Ste si rovní

Než čokoľvek rozhodne, vždy sa s vami poradí. Či už ide o rozhodnutie, ktoré ovplyvnia vás oboch, alebo o niečo, čo sa týka len jeho, vždy ho zaujíma váš názor a cení si ho. Dáva tým najavo, že ste si vo vzťahu rovní, a že je pre neho vaše šťastie rovnako dôležité ako to jeho.

zdroj: dama.cz

7 rozdielov medzi životným partnerom a jedným z mnohých

facebook

Ako spoznáte, že vás partner už nemiluje

Tekutý očný tieň – Dive into Blue

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.