Odhaľte sebeckého milenca skôr, než s ním skončíte v posteli!

Je očarujúci a fajn. Teda aspoň do tej doby, než sa z nápadníka stane milencom … V posteli vybuchne, a ešte vám to dá za vinu! Kto? Egoista! Podľa desiatich znakov ho však čoskoro prehliadnete a nepustíte ho ani cez prah bytu! Takže dajte si trochu času a zistite, čo je zač!

„Za jedno z najväčších sklamaní považujem to, keď sa zoznámim s chlapom podľa môjho gusta, z ktorého sa po pár stretnutiach a prvom sexe vykľuje totálne sebecký, domýšľavý idiot so sklonmi k preceňovaniu sa, ktorý nevie absolútne nič o tom, ako uspokojiť základné potreby jednej obyčajnej ženy.“ hovorí tridsaťročná Edita.

Má pravdu v tom, že zrážka s narcisom čiže človekom, ktorý sa domnieva, že je lepší ako tí druhí (a to aj v posteli), celkom bolí. Zvlášť keď sa na prvý pohľad tvári ako super chlap. Kiež by existoval nejaký spôsob, ako mu nenaletieť! Aj keď zaručený návod nie je, vďaka varovným znakom zvyšujete šance na včasné strhnutie jeho masky obetného baránka!

10 spôsobov, ako odhaliť milostného sebca ešte pred prvým sexom

1. Keď ide po chodbe, zastaví sa a skontroluje v zrkadle svoj vzhľad. Rovnako ako pred desiatimi minútami v odraze nerezovej rýchlovarnej kanvice.

Preklad: Tesne pred vaším orgazmom prestane byť aktívny, pretože mravčenie v nohe je stav hodný zavolanie rýchlej záchrannej služby. Vlastné pohodlie mu je milšie než čokoľvek iné.

2. V reštaurácii si vždy vyberá to najrušnejšie miesto, odkiaľ na neho každý vidí. Naťahuje krk, aby si vypočul hovor od vedľajšieho stola. Čo keby sa náhodou hovorilo o ňom, že?

Preklad: Najväčšie výkony podáva len vtedy, keď ho u nich niekto sleduje. Máte odvahu ísť s ním na swingers party? Snáď vám niečo také nezničí život, nástrah je veľa, viac tu.

3. V ordinácii lekára na výzvu sestry „ďalší“, automaticky vyskočí a beží za lekárom, aj keď nie je na rade.

Preklad: „Narcis predpokladá, že mu každý bude slúžiť a to celkom samozrejme, do roztrhania tela,“ hovorí psychológ a manželský poradca Tomáš Novák.

4. Po byte má vystavené fotografie svojej tváre aj postavy.

Preklad: Sebec v živote aj v posteli rád predstiera krásu, intelekt, úspech a postavenie. Preto nielen na sociálnych sieťach nešetrí fotografiami v rôznych pozíciách. A pozor, pokojne si privlastní zásluhy aj za vyvrcholenie, ku ktorému vám pomohol vibrátor. „Veď to predsa bol môj nápad, aby si si ho kúpila, nie?!“

5. Ľahko sa uráža.

Preklad: Jeho krehká povaha mu našepkáva, že je mu neustále krivdené. „Ako typická je popísaná špecifická forma agresie zvaná narcistická zúrivosť,“ opisuje Novák neprimerané reakcie v bežných denných situáciách. Však predsa vy môžete za to, že nemal orgazmus!

6. Počas Vianoc ho mrzí, keď nemá najviac darčekov.

Preklad: Podľa Nováka narcis závidí „tým lepším“, a pritom je presvedčený, že „lepšie“ patrí im. Takže sa opováži užívať si sexu alebo masturbácie, keď on na to nemá náladu. Máte riešiť jeho samotného – nie „zbytočnosti“!

7. Robí drahoty, keď si má objednať dovolenku dva mesiace vopred.

Preklad: „Má presne naplánovaný program a vymedzený čas pre vás čiže nerád mení svoje návyky a zabehnuté rituály,“ vysvetľuje Lenka Černá, kouč partnerských vzťahov. Sebec neznáša, keď sa musí podriadiť alebo prispôsobiť povinnostiam či situácii. Takže aj keď si zaobstaráte sexy spodnú bielizeň, zaplatíte zálohu za romantický víkend a kúpite fľašu pravého šampanského, môžete sa stretnúť s nevďakom.

8. Má kamarátov, ktorí majú nízke sebavedomie.

Preklad: „Potrebuje sa utvrdzovať vo svojej dokonalosti,“ ďalej hovorí Lenka Černá, ktorá naráža na to, že sebec neznáša krásneho a úspešného jedinca rovnakého pohlavia. Pritom sám o seba skoro až žensky dbá … Urazíte ho nevyholeným klinom, fliačkami na podprsenke aj odlúpnutým lakom na nechtoch.

9. Nie je ochotný sa deliť skoro ani o jedlo.

Preklad: Chamtivosť čoby životný štýl. Je to evidentné už na prvej schôdzke? Elegantne ju ukončite čím  skôr.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

10. Zakladá si na imidži nespútaného voľnomyšlienkára.

Preklad: Podľa Lenky Čierne narcis o druhých hovorí s nábojom „obmedzovala ma“, „nedávala mi slobodu“. Dajte si preto pozor, v akých farbách vykresľuje svojej bývalej priateľky. Máločo mu je dosť dobré, čo nie je príliš dobrým základom pre milostný vzťah. A prerábať nikoho nemožno.

zdroj: prozeny.cz/

Ste pre neho sexuálna bohyňa? Spoznajte to z jeho správania

facebook

Čo robiť, keď vám chlap lezie na nervy?