Čo robia ženy a čo muži len s tými, ktorých naozaj milujú?

Nezáväzne randiť a chodiť s niekým, s kým si dokážete predstaviť spoločnú budúcnosť, sa od seba zásadne líšia. Čo robia ženy, len keď skutočne milujú? A ako sa správajú muži k ženám, s ktorými to myslia vážne?

Ženy sa vraj zamilovávajú ľahšie či rýchlejšie, ale nie je to pravda. Len sú často otvorenejšie v prejavovaní citov. Ako sa správajú len k mužom, ktorí naozaj milujú? A ako je to s tvrdením, že muži odmietajú ukazovať svoju zraniteľnosť? Keď žena akceptuje muža aj s jeho chybami a ten sa s ňou ochotne poháda, je to jasné. Je to pravá láska!

Jednou z obáv, ktorú má na začiatku vzťahu väčšina ľudí, je, že ich city nie sú opätované. Muži niekedy nerozumejú ženám, tým zase pripadá, že muži sú nečitateľní. Ako spoznáte naozaj zamilovanú ženu?

1. Predstaví partnera rodine

V živote väčšiny žien hrajú rodina a kamaráti zásadnú rolu. Zveruje sa im so všetkým a trávi s nimi veľa času. A s predstavovaním nového partnera bývajú opatrné, musia si byť isté, že je to ten pravý. Vo chvíli, keď žena priateľa požiada, aby sa stretol s jej rodinou, môže začať oslavovať. Táto ženská ho miluje, zaradila ho medzi najbližších a on patrí do jej života. Ale to isté očakáva aj na oplátku, chce o mužovi vedieť čo najviac.

2. Pokojne nie je dokonalá

Ak je žena zamilovaná a vo vzťahu sa cíti bezpečne, dovolí si nebyť za všetkých okolností perfektná a upravená. Cíti sa uvoľnene, nesnaží sa mať vždy skvelý účes, bezchybný make-up a v reštaurácii nepredstiera, že je živá zo vzduchu a rannej rosy. Naopak si pokojne vezme pohodlné tepláky a dopraje si „no make-up deň“ po boku muža, ktorému dôveruje a pred ktorým nemusí nič predstierať. Ale rovnako tak sa pre svojho pána Božského snaží byť neodolateľná a príťažlivá.

3. Nerieši chyby

Aj milujúca partnerka samozrejme vníma partnerove nedostatky, ale nemá s nimi problém. V jej očiach prevažujú klady a silné stránky, uvedomuje si, že nikto nie je dokonalý. A keď jej muž odhalí svoje slabiny, ona sa ho okamžite nezačne snažiť meniť. Ide o jeden z najzásadnejších rysov zdravého vzťahu, keď máte po boku človeka s chybami a nemáte potrebu z neho robiť ideál. Je to do budúcnosti istota, že muž môže prísť o prácu alebo nabrať kilá a žena bude stáť pri ňom a bez výhrad ho podporí.

4. Váži si partnerov názor

Zamilovaná žena sa v zásadných životných situáciách nerozhoduje už len sama za seba, ale je pre ňu dôležitý partnerov názor. Či sa jedná o osobné vzťahy, alebo pracovné záležitosti, preberá ich s mužom, na ktorom jej záleží. Chce poznať jeho pohľad na vec a vypočuje si aj rady. A potom sa nimi často riadi.

Ako sa pozná zamilovaný muž?

Čo robí muž len so ženou, s ktorou to myslí naozaj vážne? Dovolí si byť zraniteľný, háda sa a tiež počúva, čo mu partnerka chce povedať.

1. Poháda sa

Že je to nezmysel, pretože zamilovaný muž sa predsa so svojou vyvolenou háda nerád? Vzťahy bez hádok a dvojice, ktoré sa zhodnú úplne vo všetkom, existujú len vo filmoch. Do zdravého vzťahu zapálenej diskusie aj hádky patria. Pokiaľ muž naozaj miluje, potom je ochotný do vzťahu investovať a venovať čas nachádzaniu kompromisu a hľadaniu riešení, ktoré vyhovuje obom. Občasné dohadovanie je známka toho, že chce na vzťahu pracovať.

2. Načúva a pamätá si

O mužoch sa občas hovorí, že sú ako prerastené deti. Čo je však výhoda, pretože ich uvažovanie môže byť celkom jednoduché. Zaujímajú sa len o veci, ktoré ich bavia, a sústredia sa len na to, pre čo sa vášnivo nadchli. A že ich veľmi zaujíma súčasná partnerka, sa pozná jednoducho: ona hovorí, on pozorne počúva, pýta sa a so záujmom reaguje. Keď sa neskôr ukáže, že si zapamätal aj drobnosti, takže upozorní čašníka, že partnerka miluje veľmi pálivé jedlo, alebo v aute naladí jej obľúbené rádio, je jasno.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
3. Ukáže slabiny

Spoločnosť od mužov očakáva, že budú silní, nebojácni a rozhodne nebudú treba plakať alebo mať strach. Akýkoľvek náznak slabosti je známka, že chlap vymäkol. Je to hlúpe a stereotypné, ale deje sa to. Keď muž odhalí zraniteľné miesta, prizná omyly z minulosti alebo svoje fóbie, partnerka už nemusí premýšľať, čo k nej naozaj cíti. Miluje ju a je len na nej, aby jeho dôveru nesklamala.

zdroj: prozeny.cz

Tri dôvody, prečo o vás muži rýchlo strácajú záujem

facebook

Prečo muži milujú ženské prsia?