Čo je zlé na pozícii 69 a ako to napraviť?

Poloha 69 patrí medzi najznámejšie. To ale neznamená, že nemá svoje chyby. Naopak. Páry, ktoré ju chcú skúsiť, čaká niekoľko nástrah. S ktorými sa dá v pokoji vysporiadať a čo už je cez čiaru?

Šestka a deviatka už navždy zostanú spojené so sexom. Poloha, ktorá sa k nim viaže, sa obvykle vyobrazuje tak, že si muž ľahne na chrbát, žena si na neho obkročmo sadne, vezme jeho penis do úst a svoj klin nastaví  jazyku partnera. Je to nesmierne zmyselná poloha.

Podľa amerického on-line magazínu Elite Daily, ktorý milostné pozície spojil s typológiou ľudí, ju milujú voľnomyšlienkari a všetci duchom slobodní. Tí ostatní s ňou však majú určité problémy. Na čo sťažujú?

1. Chýbajúce romantika

69 neponúka očný kontakt, takže sa niekomu môže zdať, že napriek orálnemu sexu nie je intímna. Ak máte rovnaký pocit, beriete túto pozíciu za príliš zložitú. Namiesto prežitkov vám ide skôr o techniku. Preto zapracujte na predohre a pokúste sa vystupňovať vzrušenie bozkávaním a stimuláciou erotogénnych zón. Keď sa dostanete do správnej nálady, začnite s láskaním ústami. Mnohým jedincom tiež pomáha, keď si vedľa postele postavia zrkadlo, v ktorom môžu sledovať, ako si to partner užíva. Úprimná rozkoš je ten najväčší stimulant.

2. Nesústredenosť

Hoci to znie ako najbáječnejšie vec na svete, poskytovať a zároveň prijímať orálny sex môže byť komplikované. Sústredíte sa totiž na dve veci naraz a to rozptyľuje myseľ. Riešením je striedanie. Dohodnite sa, že keď milenec s láskaním prestane, vy začnete. Poctivo sa striedajte, uvidíte, že v 69 nájdete zaľúbenie.

3. Výškové rozdiely

Keď je žena výrazne menšia ako partner, milenec ju síce ako-tak stimuluje, ale po pár sekundách ho bolí za krkom. Zato ak je žena vyššia, je ťažké partnerovi klin vôbec nastaviť a neskrútiť sa pri tom, takže nepohodlie cíti pre zmenu zase ona. Napriek tomu existujú spôsoby, ako z toho von. Obaja si ľahnite na bok a tela si vypodložte vankúšmi alebo dekami tak, aby nikto netrpel. Ak 69 skutočne nie je uskutočniteľná, hoci sa snažíte akokoľvek, obstarajte pre jedného z vás sexuálne pomôcku napodobňujúce sanie klitorisu alebo penisu. Prečo si neužívať aj trochu inak, že?

4. Obavy o čistotu

Sex, nech už v akejkoľvek polohe, charakterizujú tekutiny. Pot, vaginálne sekréty či spermie k nemu patria. Komu to vadí, nech pred akciou i po nej skočí do sprchy, čo sa napokon dá odporučiť aj vtedy, keď trpíte pri predstave, že nie je dobré mať svoj (neumytý) zadok u niekoho hlavy.

5. Zdravotné ťažkosti

Problémy s kolenami, krkom alebo chrbtom či rôzne poúrazové stavy môžu spôsobiť, že sa niekto musí 69 vzdať, hoci orálna milovanie úplne zbožňuje. Dobrou správou je, že toto vyrieši závesná erotická hojdačka, ktorej inštalácia je veľmi rýchla a jednoduchá. Hojdačka býva plne nastaviteľná do pohodlnej výšky a je určená pre mužov aj ženy. Síce nenahradí obojstranné láskanie, ale kto hovoril, že sa v nej nemôžete striedať?

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
6. Všeobecná antipatia

Niekedy sa to stáva. Stále 69 nemôžete prísť na chuť? Nesedí vám? Svet sa nezblázni. Odborníci z Karlovej univerzity, ktorí vyspovedali vzorku viac ako deviatich tisíc mužov a osem tisíc žien, beztak odhalili, že medzi najobľúbenejšie sexuálne polohy v našich končinách patrí misionár, psia poloha a „ona hore“. Tak si proste ďalej choďte to svoje. Ak práve váš partner bez 69 nemôže žiť, porozprávajte sa o kompromise. Milenec by však nemal žiadnu polohu vyžadovať proti vašej vôli, to sa nerobí.

zdroj: prozeny.cz

Stále sexi! Čo robiť, aby ste ho vzrušovala aj po rokoch?

facebook

Hygiena po sexe. Skutočne sa umývate správne?