Buďte nahí pre lepší vzťah, krajšiu pleť i zdravšie lono

Nahota nikdy nevyjde z módy. Prečo by tiež mala? Ľudské telo je dokonalé také, aké je. Aj to vaše. Tak nepremárnite šancu, užite si letných dní a zbavte sa všetkého oblečenia.

Mnohí ľudia utrácajú veľa peňazí za krásne a luxusné oblečenie, ale mnoho najšťastnejších momentov sa deje bez neho. Trochu paradox. Nahota je oslobodzujúca na fyzickej, emocionálnej aj mentálnej úrovni a prináša pár skvelých výhod, ktorým prepadnete, keď sa jej naplno odovzdáte. Čo všetko sa vo vašom živote zlepší? Rozhodne toho nie je málo!

Redukcia stresu a úzkosti

Dotknúť sa partnera je síce príjemné, ale cez látku posolstvo intímnejšieho kontaktu nedoputuje tam, kam má. Trenie kože na koži podporuje produkciu oxytocínu, hormónu lásky a dôvery, ktorý má významný vplyv na redukciu hladiny stresu a zvýšenie sexuálnej reakcie tela.

Nahota odstraňuje prekážky a nabáda k väčšej chuti na laškovanie. Tak aspoň večer, osamote a v posteli, dajte pokoj všetkým košieľkam, pyžamám a negližé. Pokiaľ sa k milencovi len tak pritúlite a ucítite živočíšne teplo, prispejete k navodeniu optimálnych podmienok pre skutočne hlboký spánok, ktorému môže predchádzať aj nejaké to milostné dobrodružstvo. Ak máte pocit, že vám to neklape, skúste skvelý plán na obnovu vzťahov.

Príjemnejšie pocity

Spánok v lete býva nepohodlný a „lepkavý“ zvlášť pre tých, ktorí bývajú v bytoch. Často sa prebúdzate a trpíte horúčavou, nespavosťou a frustráciou prameniacou z nedostatku odpočinku? Zbavte sa textílií. Vyzliekanie pred spaním zabraňuje prehriatiu tela a znižuje telesnú teplotu, čo vedie k lepšej psychickej pohode a kvalitnejšiemu nočnému relaxu. Páčiť sa vám bude aj informácia, že v chladnejších dňoch, kedy je teplota v miestnosti nižšia, býva organizmus nútený k produkcii energie „na zahriatie“. Výsledkom je rýchlejší metabolizmus a spaľovanie tukov.

Šťastné lono aj pokožka

Nie je potrebné dlho chodiť okolo horúcej kaše. Vagína má podobnú klímu ako tropický dažďový prales, a preto ju tak milujú kvasinkové infekcie. Baktériám a preklínaným kvasinkám sa totiž darí v teplých a vlhkých častiach tela. Ďalší dôvod, prečo si zložiť spodnú bielizeň a nechať nielen vulvu prevzdušňovať. Zdravé lono  je šťavnaté lono na zahryznutie! Nahota vám však pomôže aj s ekzémami a vyrážkami. Ako?

Koža je najväčší orgán ľudského tela, u dospelého človeka dosahuje až 1,8 m2 a jednoznačne potrebuje dýchať. Keď sa spotíte, telo sa pod syntetickými zvrškami ľahko zaparí, zvlášť práve v lone, ale aj v podpazuší či oblasti pod prsiami. A pozor, štúdie naznačujú aj súvislosť medzi nosením tesnej spodnej bielizne a nižším počtom spermií u mužov. Udržať semenníky v chlade je teda úlohou číslo jedna! O výhodách bytia v rúchu Evine je raz a navždy jasno, ale čo keď sa stále bojíte zložiť si tričko?

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Self tréning, ktorý zmení váš život

Sužuje vás hanblivosť, z celulitídy sa vám robí zle a tie kilá navyše, ktoré ostali po deťoch, sa tiež samy nevyparili. Nevadí, postupujte krôčik po krôčiku a začnete sa vyzliekať, keď nikto nie je doma. Každý deň pár minút. Sledujte sa v zrkadle, zvykajte si na ten pohľad a prijímajte všetky svoje nedokonalosti. Ku každej potom priraďte jednu časť tela, ktorá je podľa vás atraktívna.

Síce máte väčšie bruško, ale na to, že máte 40, sa na svoje vlasy (ruky, nohy) nemôžete sťažovať? Paráda, ste na dobrej ceste. Týmto spôsobom pomerne rýchlo získate potrebné sebavedomie. Ostatne, podľa výsledkov štúdie, ktorú uverejnil odborný časopis Journal of Happiness Studies, nahota pozitívne ovplyvňuje psychiku, napomáha väčšej sebaúcte, životnej spokojnosti a vylepšovaniu obrazu vlastného tela. Stačí trochu potrénovať a za pár dní začnete seba aj partnera (s holým zadkom) brať úplne inak.

zdroj: prozeny.cz

Sex a nahota ma bavia viac ako kedykoľvek predtým, hovorí Dara Rolins

facebook

6 spôsobov, ako rýchlo vzrušiť muža