Patríte k sebe?

Vzájomný horoskop medzi znameniami. Ako nájsť toho správneho partnera na celý život?

Kompatibilita Škorpión Ryby je na pohľadanie. Žena znamenia Škorpión aj muž znamenia Ryby vedeli už dávno predtým než sa stretli, že na svete existuje niekto kto im bude rozumieť, niekto špeciálny kto pochopí všetko aj bez slov a bude sa pozerať na svet presne tak ako oni sami. Vzťahy medzi Ryby a Škorpión sa začínajú pomaly, nenásilne.

Obaja vedia, že sa nemajú kam ponáhľať, že našli presne toho koho hľadali. Koho si dávno vysnívali. Keď sa žena narodená v znamení Škorpión zahľadí na muža znamenia Ryby, on sa doslova utopí v jej pohľade. Už mu niet pomoci. Keď sa títo dvaja do seba zamilujú život už nebude taký ako predtým. Život zrazu pre nich dostane hlbší význam, väčší zmysel, bude vzrušujúcejší. Dokonca viac ako si kedy vedeli predstaviť.

Partnerská zhoda medzi Škorpión a Ryby sa ale samozrejme nezaobíde aj bez hnevu, podráždenia a frustrácie. Ani perfektné postavenie týchto znamení v zverokruhu negarantuje absolútnu harmóniu po celý čas. Ale vzťah medzi Ryby a Škorpión sa blíži k perfektnosti. Prvý problém s ktorým sa títo dvaja budú musieť popasovať bude jeho tendencia k tajnostkárstvu a jej potreba všetko vedieť. Škorpióny pri tom sami inklinujú k tajnostkárstvu a záhadnosti. Žena Škorpión vie presne čo v živote chce aj ako to dosiahne. Muž znamenia Ryby je v tomto pravý opak. On sa nechá unášať životom deň za dňom bez nejakého plánu. Ona má naňho dobrý vplyv v tomto ohľade. Vie ako ho motivovať a trošku postrčiť dopredu. Ak sa ona rozhodne presťahovať, on ju bude veľmi rád nasledovať.

Ryby potrebujú pri sebe niekoho kto ich bude životom viesť. Navyše sú ľudia narodení v tomto znamení obdarení veľkou trpezlivosťou. A tú určite využijú pri tejto žene. Ak príde medzi týmito dvoma k naozajstnej hádke a hrozí rozchod, obaja sa budú všemožne konflikt vyriešiť. Keď sa Škorpión a Ryby zamilujú tak to pre nich znamená navždy. Milovanie medzi ženou škorpión a mužom Ryby je neuveriteľné. Ak aj majú títo dvaja nejaké nezhody, v posteli ich určite nenájdete. Ich telesné splynutia sú skrátka perfektné. Nepotrebujú svoje priania vyjadrovať verbálne, dohovoria sa aj bez slov. Takéto špeciálne spojenie dvoch duší môže nastať iba ak sa obaja narodili pod vplyvom živlu Voda. Najlepšie na tom je, že vášeň a porozumenie pri milovaní nikdy nevyprchá.

ĎALŠIA STRANA

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.