6 spôsobov, ako rýchlo vzrušiť muža

Ako rýchlo vzrušiť muža? Správajte sa k nemu ako k svetelnému spínaču! Príďte a šokujte, radí kouč. Máme pre vás šesť spôsobov ako.

„Ak s niekým chcete mať sexuálny vzťah, je dôležité vedieť, čo uvádza dotyčného do varu. Muži a ženy sa v tomto smere líšia, „tvrdí na svojom webe sexuálny kouč  Sean Jameson z írskeho Dublinu, s tým, že páni sa zvyčajne vzrušia rýchlo a ľahko (to však platí len pre mladých mužov, okolo štyridsiatky vzrušivosť klesá, dodajme).

Možno ste už počuli, že muži sú vizuálni tvorovia, ktorí sa sústredia hlavne na to, čo vidia, ale pravdou je, že vzrušenie v ich prípade prichádza aj s dotykovými a sluchovými vnemami. Kouč vidí rozdiel medzi pohlaviami takto: zatiaľ čo muži pripomínajú svetelné spínače – sexuálny záujem je na nich zvyčajne poznať hneď, ženy ku vzrušeniu potrebujú viac času. Pripomínajú skôr stmievače, u ktorých sa intenzita svetla postupne zvyšuje.

Avšak výskumy z poslednej doby ukazujú, že problémy s erekciou začínajú mať aj mladší muži ako štyridsiatnici. Ako povzbudiť ich apetít? „Ak sa vám zdá, že žiadna z vašich predchádzajúcich a obvyklých sexuálnych techník nezaberá, vzrušte svojho muža s pomocou zaručených spôsobov, ktoré sa neminú účinkom u väčšiny pánskej populácie,“ hovorí Sean Jameson.

1. Masturbujte v jeho prítomnosti

Jeden z najsilnejších stimulov? Pohľad na masturbáciu! Dotýkajte sa samy seba, keď ležíte v posteli vedľa neho, alebo začnite vzdychať a privrite oči, o zvyšok sa už postará jeho fantázie. Patríte k tým hanblivým? Nechajte oči zatvorené a vsugerujte si, že v izbe okrem vás nikto nie je. Stavte sa, že ten, kto prihliada, sa vydráždi do nebies!

2. Sledujte partnerove kontúry

Dotyk je mocná zbraň. Preto použite špičky prstov a prechádzajte nimi cez jeho tvár, ramená, paže, boky, nohy, kolená a ďalšie oblasti. Pár minút sa zámerne vyhýbajte penisu, skôr svojho milenca jemne poškrabte po chrbte alebo na hlave. Hýčkanie pokožky v tomto duchu stimuluje oblasti mozgu spojené s potešením.

3. Zamerajte sa na pery a oči

Bozky môžu byť nevinné a priateľské, ale tiež hlboké a zmyselné. Navyše ich málokto odmietne. Keď k nim navyše pridáte pohľad z očí do očí, môžete počítať s úspechom, čo potvrdzuje aj veda. Harvardský psychológ Zick Rubin zastáva názor, že zamilovaným párom trvá dlhšie, než sa od seba vizuálne odtrhnú. V prípade, že sa týmto poznatkom budete riadiť v prítomnosti milenca, môžete prekabátiť jeho mozog a zdvihnú tak úroveň fenyletylamínu (PEA), chemickej látky príbuznej amfetamínom. Tie zaistia, že sa mu rozbúcha srdce náklonnosťou i túžbou.

4. Považujte uši za erotogénne zónu

Uši patria  medzi opomínané mužskej gombíky slasti. Pritom sa do nich dajú vkladať chlípne slovíčka, páči sa im oždibovánie, olizovanie aj horúci dych. Najprv prejdite jazykom po lalôčika a potom kopírujte všetky záhyby ucha. Podobný efekt dosiahnete aj pri stimulácii pánskych bradaviek. Veľa mužov to veľmi vzrušuje. Je to dané tým, že v bradavkách a prsných dvorcoch sa nachádza veľa nervových zakončení. Mužská koža je silnejšia, takže pokojne pritlačte.

5. Noste červenú

„Je úplne jedno, či nosíte odvážne červené šaty, dávate prednosť kúsku červenej spodnej bielizne alebo použijete rúž v odtieni krvi. Táto farba púta pozornosť tak ako tak. Štúdie potvrdzujú, že ženy, ktoré nosia červenú, sú oproti svojim kolegyniam považované za atraktívnejšie a sexuálne vnímavejšie, „uvádza ďalej Sean Jameson na svojom blogu a jeho slová potvrdzuje aj britská sexuologička Tracey Cox.

„Červená je v kurze na všetkých frontoch. Muža napríklad dráždia ženy s plnými, lesklými a červenými perami, ktoré podľa pánskych predstáv imitujú ženské genitálie, ktoré sa pri vzrušení tiež našpúlia, zvlhčia a stmavnú. Preto odporúčam nešetriť leskom na pery, „opisuje sexpertka v jednej zo svojich príručiek.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
6. Prejdite sa po miestnosti v Evinom rúchu

„Pre vzrušenie muža toho nemusíte robiť moc. Často stačí vaše nahé telo,“ dodáva írsky kouč. S tým sa však spájajú určité odporúčania. Sexy sú vlniace sa boky (v hojdavej chôdzi je obsiahnutý jasný sexuálna náznak), sebavedome nesená hlava (typický znak dominantných jedincov) a podsadená panva. S nahrbenými chrbtom a pohľadom do zeme toho veľa nedokážete!

zdroj: prozeny.cz

Sex po rokoch ako na začiatku vzťahu. Toto určite skúste!

facebook

Čo mimo posteľ môžete urobiť pre báječný sex?