Sex a nahota ma bavia viac ako kedykoľvek predtým, hovorí Dara Rolins

Keď speváčka Dara Rolins (47) zapózovala pre spoločenský magazín nahá, zrejme netušila, akú odozvu vkusné fotografie z Bali spôsobia. Teraz sa svojim fanúšikom na sociálnych sieťach zverila, že hoci nahota patrí medzi najkontroverznejšie témy, pre ňu je tou najprirodzenejšou vecou.

„Viem, že zakaždým, keď vybočíte z radu“ a niekedy stačí aj mierne, ako keď si dám na show parochňu, dám do pohybu emócie všetkého druhu. A priznávam, že robiť rozruch „k mojej profesii vlastne patrí, takže sem s nimi, beriem všetky! Ale čo chcem povedať a slobodne priznať týmto fotom, je, že byť nahá ma baví, „napísala Dara Rolins k fotke, kde stojí nahá pri okne.

Prezradila, že sa jej vždy páčila vkusne prezentovaná nahota, všetko vzrušujúce, s nádychom zakázaného, ​​či už fotka, film, pesnička alebo človek.

„A chcem povedať, že sa tieto veci vekom príliš nemenia. Sex ma baví viac ako kedykoľvek predtým a výhodou zrelého veku je, že mi nepríde divné o tom hovoriť. A už vôbec necítim jediný limit alebo povinnosť k svojej intimite spôsobený faktom, že som mama. Som žena v prvom rade. A nech sa to niekomu páči alebo nie, chcem si to užiť. Nemám pravdu, ženy? “ uviedla speváčka.

Pod príspevkom sa objavilo množstvo súhlasných reakcií a speváčku podporila napríklad aj slovenská tenistka Dominika Cibulková. Niektoré ženy sa však divili, či to podľa Dary Rolins nie je nevhodné, práve s ohľadom na jej dvanásťročnú dcéru Lauru.

„Moja dcéra je vychovávaná vo svete bez predsudkov, vedená prirodzenou láskou k sebe, k svojmu telu a bez hrozby, že je na nahote niečo odstrašujúceho. Niečo, za čo by sa mala hanbiť. Ona, alebo akákoľvek slečna, žena, mama. Ide zakaždým len o formu, spôsob, ako ‚… Je to zložitá téma a to posledné čo jej pristane je čiernobiele videnie, „reagovala speváčka na jeden z kritických komentárov.

zdroj: idnes.cz

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Ako spoznáte, že vás partner už nemiluje

facebook

Dôvody, prečo vám ešte nikdy nepovedal: Milujem ťa