Dôvody, prečo vám ešte nikdy nepovedal: Milujem ťa

Cítiť lásku je vzrušujúce, opojné, povznášajúce a skutočne úžasné, zvlášť keď to obaja vnímate rovnako. Avšak blbé je, keď tú lásku cítite ako prvý a on sa stále nie a nie vyjadriť, či vás miluje. A čo si budeme hovoriť, aj keď sa láska vyjadruje hlavne činmi, nedostatok slovného vyznania môže spôsobiť doslova búrku vo vašom srdci. Tu sú hlavné dôvody, prečo vám ešte váš priateľ nevyznal lásku!

Pretože sa boja, že keď to vyslovia, nesplnia vaše očakávania

Očakávania sú jednou z najzávažnejších hrozieb pre vzťahy, pretože nahradzujú otvorenú komunikáciu s vyjadrenými požiadavkami. Mnohí muži neklamú, keď hovoria, že svojej partnerke doteraz nevyznali lásku, pretože sa boja, že by potom mala veľké očakávania, ktoré by neboli schopní naplniť. A je to možné. Veľa žien a dievčat, ktorým muž povie: Milujem ťa, zrazu začne plánovať až veľmi konkrétne budúcnosť, vrátane svadby a podobne. Muži nemajú radi situácie, v ktorých sa cítia pod tlakom. Preto zatiaľ radšej mlčia a s vyznaním lásky vyčkávajú. Ani omylom to ale nemusí znamenať, že váš partner nie je ochotný dať vám všetko, vrátane lásky. Nie, v skutočnosti vám môže dať viac, ako ste si predstavovala. Kľúčom je iba objasniť, kde sa práve nachádza a aké sú jeho zámery.

Pretože zatiaľ necítia, že naplnia svoju predstavu lásky

Každý má svoju vlastnú predstavu o tom, čo znamenajú táto dve slová. Váš partner ich môže mať spojené s tým, že láska sú činnosti a aktivity, ktoré nie je pripravený uskutočniť. A tiež s tým, čo ešte nezažíva úplne naplno. Čím je váš partner čestnejší, tým dôležitejšie bude, aby sa s vami cítil tak, aby mohol naplniť svoju vlastnú definíciu lásky. V okamihu, kedy to bude cítiť, povie to. To sa nebojte. Takže namiesto toho, aby ste predčasne požadovala toto vyznanie, zistite, čo pre neho láska konkrétne znamená.

 Pretože cítia, že vás jednoducho nemilujú

Môžete spolu randiť, ​​smiať sa, vyvádzať v posteli neuveriteľné kúsky a zažívať báječné okamihy – napriek tomu to ešte nemusí stačiť na to, aby vás začal milovať. Môže mu s vami byť dobre, ale na to, aby vám povedal: Milujem ťa, jednoducho jeho city nestačia. Je ľahké predpokladať, že človek, ktorý vám pravidelne nosí kvety a odhaľuje svoju dušu, musí byť do vás i zamilovaný. Ale byť zamilovaný ešte neznamená skutočnú lásku, v ktorej s vami ten druhý zdieľa prakticky každý aspekt svojho života. Hoci sa o vás zaujíma, nemiluje vás. Pravda môže samozrejme bolieť, ale je dôležité zistiť, či je jeho srdce zatvorené láske úplne alebo proste len čaká na vhodnú chvíľu, aby sa otvorilo.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Pretože slová nemusia znamenať absolútne nič!

Sú muži, ktorí hovoria, že slovo „láska“ môže byť bezvýznamné. Milovať môžete Hviezdne vojny, ovocie, svojho psa, rodičov. Milovať môžete všetky tieto veci, ale rozdiel medzi nimi je obrovský. Sú muži, ktorí jednoducho nechcú znevažovať lásku ako takú a jej hodnotu vyjadrujú tým, čo robia, nie tým, čo hovoria. Ak máte vedľa seba takého muža, potom jeho činy budú rozhodne hlasnejšie než prosté „milujem Ťa“. „Môžete povedať niekomu, koho milujete, desaťkrát denne to isté a pritom sa k nemu správať ako k handre. Prečo to teda hovoriť? „hovorí tridsaťročný Ján v internetovej diskusii.

zdroj: blesk.cz

Ako získať muža?

facebook

Ako to vidí chlap: 7 metód, ako si udržať partnera