Aj páni majú erotogénne body.

Kým ženský bod G sa skloňuje vo všetkých pádoch, o pánskych erotogénnych zónach sa príliš nehovorí. Pritom existuje najmenej sedem bodov, ktoré vedú k silnému a neutíchajúcemu orgazmu.

Zamerajte sa počas sexuálnych hier tiež na mužské erotogénne body. Ich stimuláciou môžete docieliť nielen vzrušenie, ale aj následného orgazmu.

1. F bod

Pod písmenkom F sa schováva slovo frenulum, odborný názov pre uzdičku penisu. Frenulum je časť kože, ktorá spája predkožku s žaluďom. Práve toto miesto je bohaté na nervové zakončenia, a tak je niekedy porovnávané s ženským klitorisom. „Skúste sa počas orálneho sexu zamerať jazykom na túto oblasť,“ radí Claire Cavanahová, spoluautorka knihy Moregasm.  Zároveň dodáva, že si s uzdičkou penisu môžu pohrávať aj vaše prsty. Najväčšieho napätie ale docielite, keď klasický orálny sex budete jemne narušovať práve stimuláciou F bodu.

2. Chodidlo

Môže to znieť neuveriteľne, ale mužská chodidlá sa naozaj radia k ďalšej erotogénnej  zóne. „Muži majú relatívne vyššiu koncentráciu nervových zakončení v chodidlách ako ženy,“ vysvetľuje Mark Michaels spoluautor knihy Partners in passion. Jeden zo zásadných akupresúrnych bodov nájdeme priamo v strede chodidla. Jeho jemným stlačením dochádza k posilneniu prietoku krvi, čo následne vedie k väčšiemu zapojeniu partnera do hry.

Tento erotogénny bod môžete využiť počas predohry. Vezmite si horúci uterák, do ktorého zabaľte partnerove chodidlo. Po krátkom zahrianí masírujte nohy tak, až sa dostanete ku spomínanému bodu. Práve u neho sa zdržte čo možno najdlhšie, jemne ho masírujte a nebojte sa zapojiť tiež krúživé pohyby.

3. Palec

Mužská ruka v sebe tiež ukrýva erotogénne zónu, ktorú nájdeme na palci. Jeho sanie môže pripomínať orálny sex s penisom, čo v partnerovi následne vzbudzuje túžbu a vášeň. Hrátky s palcom sú ideálne pre predohru. „Pozerajte sa mu do očí, bozkávajte ruky a následne sa zamerajte na palec. Táto predohra môže byť prísľubom vášnivej noci, „navrhuje Michaels. Nebojte sa pri hľadaní erotogénnych miest zabrúsiť aj mimo intímnych partii, vypláca sa to!

4. Záhyb zadku

Miesto, presnejšie záhyb, kde na hornú časť stehna nadväzuje zadok, sa taktiež radí medzi významné erotogénne zóny. Spôsobov, ako so záhybom pracovať, je veľa. Niektoré ženy záhyb zadočku iba prechádzajú bruškami prstov, iné sa neboja zapojiť jazyk. Pokiaľ chcete experimentovať, potom bozkávajte jeho chrbát, pričom pomaly zíďte až k tejto oblasti. Následne záhyb jemne sajte. Celá stimulácia erotogénneho miesta ale záleží na vašich i partnerových preferenciách.

5. Krížová kosť

V krížovej kosti sa nachádzajú nervy, ktoré sú spojené s pohlavnými orgánmi. Vo výsledku to znamená, že stimulácia týchto nervov môže vyslať signály do mužských „miest“. Ak sa rozhodnete pre stimuláciu krížovej kosti, potom najlepšie urobíte, keď svojho partnera v tejto oblasti namasírujete. V ideálnom prípade zvoľte sekavé pohyby, vďaka ktorým budete stimulovať všetky dôležité body.

6. Bradavky

Nájdu sa muži, ktorí nemajú radi dotyky bradaviek. Pokiaľ ale žijete s partnerom, ktorému to nevadí, potom sa jeho bradavkám náležite venujte. Je len na vás, či budete bradavku sať, jemne hrýzť alebo napríklad masírovať bruškami prstov. Všetky úkony môžu viesť k silnému vzrušeniu, a to nielen na strane partnera. Michaels tiež odporúča, aby ste na mužskú bradavku najprv položila kocku ľadu, a až potom si s bradavkami hrala. „Stiahnutie bradaviek kvôli chladu zvyšuje sexuálne prežívanie,“ dodáva.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
7. Miešok

Rovnako ako stimulácia bradaviek nie je pre každého pána, ani hrátky s mieškom sa nemusia páčiť každému. V prípade, že vám partner dovolí, aby ste sa miešku venovala, zamerajte sa predovšetkým na línii uprostred, ktorá pripomína šev. Jeden z najsilnejších zážitkov navodíte tak, že sa napijete horúceho čaju a následne po šve prejdete teplým jazykom. Partner sa úplne stratí v nových a silných pocitoch, ktoré zákonite prispejú k silnému orgazmu.

zdroj: novinky.cz/

Ako dlho trvá, než sa človek vyrovná s rozchodom

facebook

Vďaka čaju budete zdravší a krajší! Aký druh si vybrať?