Päť príznakov nevery alebo ako spoznať, že niečo nie je v poriadku

V čase sociálnych sietí a zoznamiek je nevera ľahšie ako inokedy. Ak máte pocit, že vo vašom vzťahu nie je niečo v poriadku, prečítajte si päť nenápadných znakov, ktoré vám pomôžu poodhaliť, či vám partner zahýba, alebo nie. Nezatvárajte oči pred problémami a rozpoznajte zálety partnera včas!

1. Zmena sexuálnej aktivity

Zaznamenala ste v poslednom čase, že váš partner v otázke sexu úplne obrátil? Či už to znamená, že váš sexuálny život klesol na bod nula, alebo sa naopak z ničoho nič výrazne zlepšil, v oboch prípadoch je potreba spozornieť. Za náhlym nárastom či poklesom libida totiž spravidla vždy niečo je.

„Ak v poslednom čase došlo k dramatickej zmene sexuálneho apetítu, je potrebné začať hľadať príčinu,“ potvrdzuje psychoterapeutka Chaminé Ajjanová.

2. Nedotknuteľný telefón

Telefón je najčastejším prostredníkom nevery. Ak ste teda v poslednej dobe zaznamenala, že si váš milý napríklad nainštaloval na mobile kód, alebo si ho berie aj na toaletu a nikdy ho nenechá bez dozoru, potom je na čase spozornieť. Nenechajte sa uchlácholiť výhovorkami, že telefón používa na prácu alebo komunikáciu s priateľmi a majte oči otvorené.

3. Nový koníček

Začal váš partner zrazu navštevovať nové cvičebné lekcie, alebo napríklad kurz hrania na gitaru? Potom majte opäť oči otvorené.

„Samotný nový koníček nie je problém, ale nie je dobre, ak sa váš partner začne osamostatňovať a hľadá príležitosť, aby mohol byť sám, alebo v skupine rovnako naladených ľudí. Tento náhly zvrat udalostí totiž zvyčajne znamená, že sa začína obzerať po niekom inom, či už s niekým dokonca je, „hovorí psychologička Marisa T. Cohenová.

4. Obviňuje vás z nevery

Možno sa vám zdá nepravdepodobné, že by záletný partner mal tendenciu obviňovať z nevery vás, ale opak je pravdou. Niekedy majú totiž neverní partneri tendenciu toho druhého viniť, aby sňali podozrenie zo seba, alebo chcú vytiahnuť z toho druhého priznanie k flirtu a následne to použiť ako dôvod k rozchodu.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
5. Prestáva si dávať pozor

Pokiaľ je nevera už v pokročilom štádiu, dosť často sa stáva, že si po nejakej dobe partner prestane dávať pozor. Muži neznášajú zložité veci, a tak po čase schovávania a neustáleho stresu z odhalenia niekedy prestanú dbať na detaily a vám sa potom stane, že nájdete napríklad účty z kvetinárstva či hotelov v jeho vreckách. Ak takéto veci nachádzate, je veľmi pravdepodobné, že sa váš partner s vami chce rozísť.

zdroj: novinky.cz/

Hlavná príčina všetkých chorôb

facebook

Keď do života vkročí ten pravý muž