Dôvody, prečo je lepšie randiť so starším mužom než s vrstovníkom

Nie je to kvôli tučnému kontu, pretože vyšší vek ešte neznamená nabitú peňaženku. Nie je to ani kvôli komplexu z detstva, kedy dievčatku chýbala otcovská láska, tak ju v dospelom veku hľadá v náruči staršieho muža. Nie všetky ženy prahnúce po starších partneroch mali divný vzťah s otcom. Dôvody, pre ktoré si niektoré z nás vyberajú mužov napríklad aj o generáciu starších sú oveľa jednoduchšie. Vzťah s ľahko prešediveným fešákom má totiž veľa ďalších výhod než len to, že za vás zaplatí večeru. Nehnevajte sa páni, ale s vekom jednoducho zrejete ako víno, a tak nie je od veci občas zaloviť v hlbších vodách.

Smiem prosiť?

Je to gentleman! A to je jednoducho najviac. Samozrejme nechcem a nebudem hádzať všetkých do jedného vreca, ale galantných gest sa dvadsaťpäťročná žena dočká skôr od staršieho muža než od svojho vrstovníka. Vo väčšine prípadov ide o také drobnosti a pre mužov samozrejmosti, ako sú otvorenie dverí, pomoc s ťažkou taškou alebo podanie ruky pri zdolávaní náročnejšieho terénu. Ale práve tieto drobnosti dávajú dohromady podstatný celok, ktorý tak veľa znamená a ktorý obdivujeme.

Sila ženskosti.

Čo si budeme rozprávať … To, že má muž vedľa seba ženu o desať – pätnásť rokov mladšiu, do značnej miery dáva jeho egu poriadne rast. A aby urobil svoje márnomyseľnosti zadosť, bude sa snažiť si vás čo najdlhšie udržať. Takže si vás bude hladkať, bude vás hýčkať ako v bavlnke a bude prebúdzať tú ženskosť vo vnútri, kvôli ktorej si vás vybral. Navyše sa mu budete páčiť skutočne taká, aká ste, bez akýchkoľvek úprav a prikrášlenia. Verte, že už po ránu videl hocičo. A mladá slečna je tá lepšia možnosť.

Jeho vlastné kráľovstvo.

Keď randíte so starším chlapom, má to svoje výhody aj čo do istoty súkromia. Iba vo výnimočných prípadoch hrozí, že má ešte stále u rodičov v byte detskú izbičku alebo zdieľa staromládenecký byt s dvoma svojimi najlepšími kamarátmi. Nemusíte sa teda báť, že keď vás pozve k sebe, budete musieť absolvovať pohovor s mamičkou alebo počúvať vtipné narážky od jeho kamarátov. Len si dajte pozor, aby ste nezistili, že svoje obydlie zdieľa s manželkou … Tak to radšej mamička alebo spolubývajúci!

Všeobecný rozhľad

Všeobecný rozhľad môže mať aj dvadsaťročný človek, ale muž o generáciu starší má náskok dvadsiatich rokov na to, aby si svoje obzory rozšíril. Preto môže byť obohacujúce tráviť svoj čas so starším chlapom. Za svoj život toho prečítal pravdepodobne oveľa viac než vy, a tak vám určite rád poradí, po akej knihe siahnuť, bez toho by to bola encyklopédia najlepších gólov v Lige majstrov alebo manuál k počítaču. Nie je to samozrejme iba o literatúre, ale aj o ďalších kultúrnych odvetviach.

Nie je kam sa ponáhľať

Vo svojom veku už má niečo za sebou, možno aj nepodarené manželstvo. Svoje kroky teda činí rozvážne a nehrnie sa do ničoho po hlave. To sa na prvý pohľad môže zdať ako nevýhoda. Lenže z druhej strany – všetko čo urobí, bude premyslené, teda s väčšou zárukou toho, že by to mohlo vyjsť. Chcete spolu bývať? Neskočí do toho len preto, aby ušetril na nájme, aj keď napríklad o vzťahu s vami nie je bytostne presvedčený. Radšej si to dlhšie premyslí, aby neurobil unáhlený záver, ktorý by vo výsledku mohol bolieť vás i jeho. Tým vás bude držať stále trochu pri zemi a mierniť vaše túžby, ktoré môžu byť niekedy nereálne.

Vzhliadam k tebe

Snáď každá žena potrebuje k svojmu mužovi vzhliadať. Postaviť si ho na pomyselný piedestál a hltať každé jeho slovo. Lenže toho sa jej často u rovesníkov nedostáva. Niet teda divu, že sa dievča zapozerá do staršieho muža práve preto, že má pocit, že on niečo vo svojom živote dokázal, a preto ho môže obdivovať. A keď nič nedokázal? Toho si často nevšimneme … Už totiž samotný fakt, že je starší, je dôvod, prečo k nemu vzhliadať

Nauč ma to

So starším mužom máte istotu, že už mu posteľou pár žien prešlo, takže bude pravdepodobne vedieť, čo robiť. A navyše to bude robiť tak, aby sa to vám páčilo. O svoje skúsenosti sa s vami bude chcieť podeliť. Pri sexe nebude myslieť primárne na svoje vlastné uspokojenie, ale na to, aby ste sa vy cítili komfortne a čo najlepšie.

Upokojí vás

Jasné, nie je dôvod, prečo v dvadsiatich piatich rokoch netráviť každý víkend žúrkami a nevracať sa z nich až ťažko nad ránom. K tomu sa často pridá nejaká tá mladistvá nerozvážnosť, ktorá je síce super základ pre historku, ale s postupom času sa vlastne nie je čím chváliť. Ak máte pocit, že je najvyšší čas sa trochu upokojiť, potom si zadovážte staršieho partnera. Aj on s vami bude síce  žúrovať do rána, ale v jeho prítomnosti sa budete snažiť sa trochu krotiť a nebudete mať potrebu vyhrať Miss najviac vypitých panákov za večer.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.

Ukáž mi svet!

Čo si budeme hovoriť, starší muž už prechodil niekoľkoraké topánky, takže aj vám môže ukázať, ako v tom poriadne chodiť. Vo veku, kedy sa žena ešte stále trochu hľadá a nevie, čo poriadne chce, jej práve on môže ukázať tú správnu cestu a posunúť ju o kus ďalej. Hlavne žena vedľa neho sa nebude chcieť cítiť menejcenná, a tak sa mu v mnohých ohľadoch bude snažiť vyrovnať.

Postarám sa o teba

A keď už sa zase po nejakej dobe odtrhnete z reťaze, váš milý sa o vás postará. Vo svojom veku už niečo zažil a tak vie, že nočné ulice mesta sú plné potenciálnych úchylákov a zlodejov, takže urobí všetko pre to, aby ste sa čo najbezpečnejšie dopravila domov. Takže pre vás pošle taxi, sám pre vás príde alebo aspoň po celú dobu vášho nočného návratu bude s vami visieť na telefóne a mapovať každý váš krok, aby mal istotu, že sa dostanete domov v poriadku. Toto mladším chalanom občas proste nedochádza.

zdroj: blesk.cz

Niekoľko trikov, ako byť štíhla aj bez diét!

facebook

Preventívne cvičenie, ktoré uľaví chrbtici