Prečo sa milovať zozadu?

Dráždivé a zmyselné láskanie plné anonymity a fantazijných predstáv? To je milovanie, počas ktorého ukazujete milencovi chrbát! Poznáte všetkých šesť jeho žeravých výhod?

Milovanie tvárou v tvár je tak romantické. Väčšina žien má rada, keď ich muž počas sexu drží a má s nimi nežný a tesný kontakt. Tiež pery a prsia, čiže dva podstatné zdroje erotického dráždenia, sú pre milenca dostupnejšie. Lenže, čo keď chcete niečo celkom iné, chlípnejšie a nevšednejšie? To zariadi milovanie zozadu. Stavíte sa? Toto je zoznam výhod!

Nabúrate rutinu

Britský sexuálny poradca Glenn Wilson z londýnskeho Inštitútu psychiatrie zastáva názor, že sex v polohách, pri ktorých muž vniká do ženy zozadu, môže predstavovať pre páry, ktoré sa milujú počas týždňa niekoľkokrát, osviežujúcu zmenu. Podľa tohto odborníka totiž napríklad taká psia poloha môže dodať sexuálnemu životu zdanie rozmanitosti a nevšednosti. Ale to nie je všetko …

Dosiahnite na vrcholné vzrušenie

Keďže súčasní milenci majú záujem o hľadanie bájneho bodu G, odporúča sa im práve milovanie zozadu, počas ktorého penis dráždi prednú vaginálnu stenu. V podstate je to tak, že pri mnohých polohách zozadu je žena ohnutá v bedrách, stehná odstupujú od osi tela vo veľkom uhle, a preto je preniknutie hlboké, a príležitostne dokonca aj veľmi hlboké. A čo tipy?

Napríklad britská sexuologička Tracey Cox radí miesto kľaku ľahnúť si na brucho a roztiahnuť nohy. „Partner si ľahne na vás a ľahu do vás začne prenikať, čo je ideálne pre nepriamu stimuláciu klitorisu,“ podotýka sexpertka v jednej zo svojich príručiek. Skúste to …

Budete sa cítiť inak

„Nech sú telesné a citové výhody a nevýhody polohy zozadu akékoľvek, dvojice, ktoré sa týmto spôsobom milujú, pri nich objaví rad praktických výhod. Pri polohách zozadu sa žena cíti neobyčajne zraniteľná. Niektorým ženám to pripadá dráždivé. Predstava, že do nich muž prenikne a zmocní sa ich ako zviera ich značne rozpaľuje, „podotýka Glenn Wilson vo svojej knihe Vynaliezavá láska s tým, že to je práve ono – opak bežného.

V dnešnej dobe je totiž obvyklé, že sa ženy bavia o empatických, nežných a láskavých mužoch, ktorí v posteli venujú dlhé minúty podrobnej a trpezlivej predohre. Tá by sa ale, aj podľa Glenna Wilsona, nemala stáť nudiacim zvykom, akokoľvek je príjemná.

Partner prežije vizuálnu bombu

Muži sú vzrušovaní zrakom. Keď vidia, ako sa penis zasúva do pošvy a zase sa vysúva, sú v siedmom nebi. To prvé, čo spravidla robia, je, že si zadoček svojej milenky pritlačia viac k sebe. A dobre robia. Dochádza tak k stimulácii ich semenníkov. Aj vy im môžete týmto spôsobom poskytnúť viac slasti, a to bez námahy. Samozrejme je fajn, že oni majú voľné ruky k láskanie všetkého druhu. Za predpokladu, že obvykle vaše prsia visia dolu, takže sú prekrvené a citlivejšie, je to ďalšie príjemné zistenie.

Môžete sa „anonymne hrať“

Už spomínaný sexuálny poradca tvrdí, že pre ženy plaché a váhajúce, teda také, ktoré snívajú o inom mužovi, alebo sa proste hanbia, je milovanie zozadu to pravé. Tie všetky si môžu, s tvárou stojacou tak od milenca, užívať jeho penis aj láskanie tak trochu v anonymite.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Pohodlnejšie počas tehotenstva

Polohy zozadu sa ideálne hodí nielen pre milenca túžiacich po zmene. Aj nastávajúce mamičky ocenia ich variácie, pretože ak sú na všetkých štyroch, nedochádza k stláčaniu zväčšujúceho sa bruška. Avšak v posledných niekoľkých týždňoch tehotenstva však musí partner z bezpečnostných dôvodov obmedziť hĺbku prenikania.

zdroj: prozeny.cz/

Bol to, či nebol orgazmus? Podľa odborníkov to tretina žien vôbec nepozná

facebook

Manželstvo bez sexu? Poznáme najčastejšie príčiny