Ktoré vlastnosti mužov priťahujú ženy?

Naša osobnosť hrá pri zoznamovaní veľmi dôležitú úlohu. V závislosti na tom, aký je náš náprotivok, sa ukáže, či je to niekto, do koho sa môžeme zamilovať a potom rozhodnúť, či s ním chceme byť vo vzťahu alebo nie. V dnešnom článku sa dozviete, čo ženy priťahuje na mužoch.

Poďme sa najprv pozrieť na to, čo vlastne znamená príťažlivosť. Je to niečo, čo vyvoláva záujem o niečo alebo niekoho. Môže sa jednať o fyzické vlastnosti (vzhľad, stavba tela, apod.) Alebo osobnosť človeka. Na osobnosti záleží zo všetkého najviac, ak sa chcete skutočne zamilovať.

Veľa ľudí vidí randenie a vzťahy ako hru, ale skúste sa na to pozrieť z trochu osobnejšieho hľadiska. V živote sa všetko zakladá na našej túžbe, potrebe a potešení. Keď niečo spĺňa aspoň jedno z týchto kritérií, priťahuje nás to. Keď napríklad nakupujete oblečenie špecifického štýlu, farby alebo značky, je to preto, že ste už niekde videli, ako krásne to vyzerá a chcete to pre seba. Ste k tomu priťahovaní, pretože to upútalo vašu pozornosť a veríte, že keď si to kúpite, uspokojí to vašu túžbu alebo potrebu a budete z toho mať radosť.

Čo však každý z nás chce, potrebuje alebo čo mu robí radosť, je veľmi individuálne. Takže zatiaľ čo si niektorí ľudia o sebe myslia, že sú dobrým človekom a teda ideálnym, príťažlivým partnerom pre každého, kto sa im páči, nie je to vždy tak. Ten druhý si to vôbec nemusí myslieť alebo ho naopak priťahuje úplne iný typ človeka.

Muži potrebujú predviesť svoje najlepšie kvality, aby priťahovali ženy a to isté platí pre ženy. Ženy milujú, keď môžu s niekým zdieľať emocionálne puto. Aby ste to vytvorili, musíte byť ochotní ukázať žene vašu osobnosť, teda kto vlastne ste, ale zároveň by ste si tiež mali zachovať pocit nezávislosti.

Čo vlastne ženy na mužoch priťahuje?

Keď majú rušný život

Rušný život nutne neznamená, že musí byť muž natoľko zaneprázdnený, že by mu nezostával čas na vzťah. Avšak to žene ukazuje, že má vo svojom živote priority a hoci sa mu páči, musí sa mu predstaviť, ukázať kto je, než sa sama stane jeho najvyššou prioritou.

Vodcovské schopnosti

Ak máte vodcovské schopnosti, znamená to, že sa dokážete rozhodovať. Môžete jej povedať, čo sa vám páči a čo naopak nie, čo je niečo, čo ju na vás bude priťahovať. Zároveň sa nebojíte si s ňou niečo naplánovať, venovať jej čas a dať jej tak príležitosť, aby vás spoznala.

Vášeň

Ženy považujú za príťažlivé, keď muži hovoria o svojich vášňach. Často sa jedná o nejaký koníček. Tým, že muži vyjadria svoje nadšenie a prianie, povzbudí nadšenie aj v ich náprotivku. Zapáli to plameň, ktorý pozitívne žiari, keď ste spolu. Zároveň je to ďalší spôsob ako žene ukázať, že vo svojom živote máte aj iné záujmy než len ju.  Hovorte o svojich vášňach

Sebavedomie bez domýšľavosti

Ženy nechcú domýšľavosť, chcú vidieť sebavedomie. Je pekné vedieť, že muž nie je posadnutý svojím vzhľadom. Ženy často bývajú priťahované sexuálne a mentálne k mužovi, ktorý má úroveň a dôstojnosť. Aj keď ste si vedomí, že ste veľmi atraktívny, nemali by ste sa na to moc spoliehať, lebo čo človeka robí skutočne príťažlivým, nie je jeho fyzická stránka, ale tá duševná.

Silné presvedčenie a názory

Ženy považujú za príťažlivé, keď si muži stoja za svojím, pokiaľ ide o ich presvedčenie a názory. Oceňujú mužov, ktorí dokážu komunikovať priamo, ak nesúhlasia s niečím, čo žena hovorí alebo robí. Tiež si cenia, keď muž dokáže uznať, že sa mýlia (každému sa to niekedy stáva) a ustúpi.

Trpezlivosť

Trpezlivosť je jedna z vlastností, ktoré ženy vyhľadávajú. Páči sa im, keď muž pri zoznamovaní netlačí na pílu a dáva tomu naopak čas, aby ste sa mohli dostatočne spoznať. Ak sa nebudete ponáhľať a radšej na to pôjdete pomaly, budete držať krok, ukážete svojej vyvolenej, že máte skutočne záujem ju spoznať bližšie. Ak dáte najavo trpezlivosť a ak nebudete tlačiť na pílu, máte väčšiu šancu, že vás žena nepošle kade ľahšie.

Dobrý zmysel pre štýl

Sami iste viete, v čom sa cítite pohodlne, však keď si oblečiete niečo pekného, ​​oholíte sa, použijete parfum, ukážete svojej vyvolenej, že ste pre ňu ochotní vynaložiť nejaké úsilie. Rovnako ako muži, ženy reagujú na to, čo vidia. Nemusíte byť tým najhorúcejším mužom na svete ale musíte sa dať dohromady a váš osobný štýl by mal zodpovedať tomu, kto ste.

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Schopnosť priznať svoje chyby a uvedomovať si svoje nedostatky

Ženy dokážu oceniť, keď muž dokáže priznať svoje chyby a je si vedomý svojich nedostatkov, na ktorých pracuje, aby ich zlepšil a zdôraznil svoje silné stránky.

Rešpekt pre seba a ostatných

Vždy sa správajte ku všetkým ľuďom s rešpektom. Ten je dôležitý nielen medzi partnermi vo vzťahu. Žena vidí, ako sa správate k ľuďom vo svojom okolí. Pokiaľ na ňu chcete zapôsobiť, mali by ste sa správať k ostatným tak, ako by ste chceli, aby sa správali k vám.

zdroj: seznamte.se/

15 mužov prezradilo, prečo s nami zostávajú, aj keď nás už dávno nemilujú!

facebook

Nemáte čas na sex? Pozor, odnesie si to vaša psychika a aj telo