Flirtovanie nariadené! Ako udržiavať vo vzťahu stále ľahké elektrizujúce napätie

Žijete spolu už veľmi dlho, alebo ste dokonca manželia? Potom by ste mali so svojim partnerom pokračovať vo flirtovaní a nemyslieť si, že už máte „svoje isté“. Koketovanie je totiž pre páry, ktoré sú dosť vyťažené a vedú trochu monotónny život, dosť zásadné. Máte ho vo svojom vzťahu dosť?

Áno, láska robí divy. Keď ste sa spoznali, všetko išlo tak nejako hladko a prirodzene. Chichotala ste sa jeho vtipom, prsty si zmyselne siahala do žliabku medzi prsiami, a keď rozprával niečo pútavé, odhalila ste krk – tým dávajú ženy najavo, že sa im muž páči. Nič z toho už ale nerobíte.

Večer sa obaja zvalíte k televízii, jeden druhého sa spýtate, či má náladu na sex, a v závislosti od odpovede si buď užijete pár minút rozkoše, alebo idete spať. Kam sa podelo všetko to napätie medzi vami a erotická fascinácia? Ukradol ju zub času, respektíve máte za sebou bod, kedy sa zo vzťahu vytráca vášeň. Ten je na hranici jedného roka od začiatku vzťahu. Pritom stačí len trocha snahy a flirtovanie sa vráti späť!

Aj manželia potrebujú flirtovať

Flirtovanie je romantické alebo sexuálne gesto, ktoré možno voči osobe, o ktorú máte záujem, vyjadriť verbálne alebo fyzicky. V dlhodobých vzťahoch omladzuje a nabúrava zabehnuté stereotypy. Vďaka flirtovaniu sa muži aj ženy cítia dobre a žiaduco. Koketéria tiež zaháňa nudu a posilňuje láskyplné puto. A dobrou správou je, že pokojne znesie aj trochu toho amatérizmu. Rozhodne nemusíte byť profík.

Zaberá pochvala a pohľad novými očami

Medzi jednoduché a zároveň účinné metódy, ako na partnera urobiť dojem, patrí úprimná pochvala. „Páčiš sa mi úplne rovnako ako kedysi. Možno ešte viac!“ Kedykoľvek sa váš partner vyzlieka, povedzte mu: „Mám šťastie, že mám tak krásneho chlapa.“ Niečo také gýčovité sa nikdy nemôže počúvať! Zároveň neberte partnera ako niekoho, koho máte prečítaného, ​​ale skúste sa naň aspoň občas pozrieť ako na neznámeho človeka a objavujte, čo sa vám na ňom páči.

V spoločnosti sa hrajte na kráľa a kráľovnú

Nenechajte svojho partnera žiarliť, skôr mu dodávajte pocit, že je stredobodom vášho vesmíru. Prijmite úsmev od toho fešáka naproti, nech partner vie, že je o vás záujem, ale pózu roztiahnutých kútikov voči cudzincovi neopätujte. Radšej pohlaďte svojho muža a zašepkajte niečo v zmysle: „Niekedy stále nemôžem uveriť, že nám to takto skvele klape.“ Citlivé ušné lalôčiky toto veľmi rady počujú. Aj o tomto je flirtovanie.

Provokujte sa a škádlite

Keď ste s partnerom v dlhodobom vzťahu, možnosť flirtovania alebo škádlenia je nekonečná, len si vyžaduje trochu kreativity, námahy a ochoty vyjsť z komfortnej zóny. Kreslite končekmi prstov po jeho hrudníku, mierne zaryte svoje nechty do partnerovho chrbta, dotýkajte sa jeho erotogénnych zón. Mimochodom, jedna je na krku kúsok nad kľúčnou kosťou. Hlaďkajte ju a bozkávajte. Tiež svojho muža občas chyťte za pás a pritlačte k sebe jeho panvu. V neverbálnej komunikácii to znamená túžbu po sexe.

Hovorte nahlas svoje fantázie

Umenie flirtovania spočíva aj vo fantazírovaní a zhmotňovaní intímnych myšlienok. „Mám chuť ti teraz a tu roztrhnúť košeľu a pomilovať sa s tebou. Rozmýšľam, čo by si ty zo mňa strhol ako prvé.“ Intímnosti tohto charakteru vyslovujte nenútene, pokiaľ sa mu navyše zahľadíte do očí, iskra sa (znova) zapáli.

Buďte spontánni

Prekvapujte improvizovanými bozkami, objatím zozadu, sadnutím si na jeho klin, privoňaním k vlasom, potľapkaním po zadku. Spontánnosť je jednou z predností, ktoré si muži na ženách cenia rovnako ako prejavovaného záujmu o nich. Aj v dvojmetrovom chlapovi, ktorý u ostatných budí rešpekt, drieme romantik!

GreenSun - Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
GreenSun – Ekologický prací prostriedok, ktorý Vám ušetrí až 60 % energie.
Využívajte moderné technológie

Asi nie je nutné pripomínať, že v dnešnej dobe telefóny, tablety a počítače neslúžia len na prácu, ale aj na flirtovanie. Vedci z Kalifornskej univerzity hlásajú, že sexting nie je iba forma dvorenia, ale u partnerov, ktorí spolu žijú už nejaký ten piatok, môže byť známkou oddanosti. Preto koketujte aj prostredníctvom SMS alebo počas telefónneho hovoru. Dokazujete tým, že vaša láska nezmizla ani po dlhej dobe.

zdroj: prozeny.cz

Flirtovacie triky, ktoré vám pomôžu zbaliť každého nielen naživo, ale aj on-line

facebook

Flirtujte, ale správne. Po čom ženy túžia?