Zaručená klasika, ktorou privediete muža k vyvrcholeniu

Máte na techtle – mechtle len krátky okamih, keď deti nie sú doma, nikto sa nepozerá a vy navyše na sex máte strašnú chuť? Potom nemá cenu veci zbytočne naťahovať. Milenca vyžmýkajte z poslednej kvapky – rýchlosťou blesku!

O chvíľu sa deti vracajú z tábora, na dlhé milovanie je veľmi horúco a navyše musíte za chvíľu odísť na rodinnú oslavu. Rýchlovku ale ešte stihnete! Ak máte práve vy po vyvrcholení, ale chcete ešte raz dopriať vzrušenie jemu, nebojte sa byť kreatívna, skočte na vec rýchlo a priveďte ho k orgazmu v rekordnom čase. Ako a čím ho dostanete?

Vytvorte silný pocit očakávania

Partnerovi olíznite ušný lalôčik, pohlaďte ho po chrbte, zaveďte jeho ruku pod svoje tričko a pridajte lačný pohľad. Tvárte sa tak, že stále túžite po prídavku, aj keď si v duchu dávno dávate dezert. Určite zabodujete aj tým, keď milenca necháte, aby si k vám poriadne privoňal. Žľazy umiestnené v podpazuší, slabinách a na bradavkách vylučujú feromóny, ktoré zvyšujú sexuálnu príťažlivosť.

Zapnite sa do zástrčky

Keď páni vidia vzrušenú ženu, naozaj ich to rozpáli. Z tohto dôvodu do kokteilu rýchlovky pridajte trochu sebastimulácie (poláskajte svoje prsia aj pošvu) a pridajte nejakú jasnú a priamu vetu, o ktorej význame niet pochýb. „Stále ma tak vzrušuješ“ je univerzálne, výrečné a účinné. Minúty bežia, je čas pohnúť sa dopredu!

Zvoľte štýl dráždenia

Rukou alebo ústami, poprípade kombinácia oboch. Čo si vyberiete? Ak sa rozhodnete pre orálny sex, začnite hladením a bozkávaním jeho stehien a prepracujte sa až k penisu. Uchopte ho pri základni a nezabudnite poctivo sťahovať predkožku. Páčiť sa vám bude informácia, že v skutočnosti môže byť báječný orálny sex až zo 70 percent ručnou prácou.

Udržujte stále tempo dráždenia. Nejde o to, ako silne sajete alebo ako pevne penis držíte. Väčšina citlivých nervových zakončení je v žaludi, takže sa sústreďte práve na túto oblasť. Feláciu obohacujte o podtlak. Penis objímte pery a robte, že ho chcete povysávať. Vzniknuté vákuum samcovi dodáva pocit, že jeho prirodzenie zapĺňa celú vašu ústnu dutinu.

Sústreďte sa na prostatu

Podľa americkej vzťahovej a sexuálnej terapeutky Vanessy Marin medzi najrýchlejšie spôsoby, ako dosiahnuť chlapský orgazmus, patrí dráždenie prostaty. Zasunutie nalubrikovaného prsta do miest, kam slnko nesvieti, vedie k bleskovej ejakulácii. Nerobte to však, pokiaľ už túto techniku nemáte vyskúšanú a partner s ňou nie je stotožnený. V opačnom prípade by ho takýto krok mohol skôr vydesiť, napokon – na experimenty práve teraz nie je priestor.

Štýlovo vykonajte ťah na bránu

Ak vyhovuje partnerovi orálne alebo ručné dráždenie (poznáte podľa reči jeho tela a vzdychanie), nič nemeňte a zakončite hru. Alebo zasuňte penis do svojich mystických a vlhkých miest – psia pozícia mužovi poskytuje vzrušujúci výhľad na pozadie a na zasúvanie penisu do pošvy. Možno vám ale bude viac vyhovovať jazdecká poloha, pri ktorej si milenca obkročmo osedláte. Keď ste hore, naskytá sa partnerovi zase pohľad na vaše nahé telo, čo zážitok ešte umocní. A vyvrcholenie je tu.

zdroj: prozeny.cz

Miláčik, dnes nie! Vedci zmerali, ako dlho „bolí“ sexuálne odmietnutie

facebook

Sex na jednu noc? 7 vecí, ktoré by ste ráno (ne) mali robiť

Prihlásenie k odberu noviniek

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.

Pri pokuse o odoslanie žiadosti sa vyskytla chyba. Prosím skúste to znova.